[quote name='cocobull']Beatka, to tak jak u mnie.
Gotowane wcina wszystko (dosłownie). Suchą karmię z ręki wieczorem i jaśnie pani trochę zje. Ale z ręki to ona zje wszystko, nawet lekarstwo. :o
Coco ma 13 m-cy. Jak była malutka to kazano dawać Eukanubę. Zmieniłam szybko bo wymiotowała i miała biegunki. Zaczęłam karmić Royalem. Biegunek nie było, ale wymiotowała nadal. Poradzono mi, by kuleczki namaczać. Tak robiłam i było OK. To jest jeden posiłek.Poza tym gotowane: ryż+warzywka+ mięsko.
Coco uwielbia wszystkie owoce i warzywa. Malinki i truskawki to sama sobie zrywa z krzaczka. :lol:[/quote]Bardzo dobry jest też biały ser. Moje psy lubią tylko ten , który jest w olastikowym opakowaniu w czerwoną kratkę