u nas troche popiskiwał, myślałam że to histeria i tęsknota.
Klatka może będzie dobra na czas nieobecności, albo zamykanie w przedpokoju żeby uniknąć demolki.
może warto skorzystać z psich feromonów - dostepne są na allegro, podobno dają super efekty, to są feromony jakie wydziela karmiąca suka dla uspokojenia szczeniaków, są w aerozolu lub w urządzeniu do kontaktu. a i może warto do tego rehabilitanta zajrzeć w katowicach?