Dzwoniłam dzisiaj do oddziału i ponoć termin zgłoszeń ma być wydłużony o tydzień, ale to jeszcze nie oficjalna informacja.
Pani nas poinformowała, że nie trzeba do nich wysyłać ani kopii dowodu wpłaty (bo ponoć sprawdzają wyciągi bankowe), ani kopii rodowodu czy metryczek.
Zobaczymy czy doszło moje zgłoszenie :-?