Jump to content
Dogomania

Teklunia

Members
  • Posts

    5388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Teklunia

  1. Cześć moje ukochane Ślunzoki :multi: [quote name='sota36'] Ten dostał taką samą! Tzn. z tego samego rodzaju, tylko czarno-białą.. Taką bardziej dla dorosłych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='panienkabubu']A mój Ben zabawkami się bawić nie potrafi :shake: ale zazdraszczamy :shake:gapa, gapa! Zaszalejcie na Sylwestra!!!
  2. Dzień dobry :) Zdjęć tradycyjnie nie ma :oops: Za to jest wielka tęsknota za Wami ;) Moniś - Tenuś opłatek dostał i ...wypluł [quote name='MoniŚ']Cześć Kasiu! Ja tu dawno nie byłam... oj czasu nie było. Staram się nadrobić zaległości. Czekam na nowe zdjęcia Tena :) . U nas w galerii reaktywacja :D[/quote]nic się nie martw, Moniczko... i tak nic nie straciłaś, bo mnie tu nie było chyba jeszcze dawniej ;) [quote name='Gosiek']hello Kasieńko - gdzie jesteś? odwiedzam Cię po długiej nieobecności a Ty gdzieś sie zagubiłaś :roll:[/quote] a ja pewnie w pracy... albo z samochodem na przegladzie (w trzech miejscach mi go przepuścić nie chcieli :angryy:)... [quote name='gisela166']Przesliczne stwozenie:) Graatulacje dla ciebie za doprowadzenie tego biedaczka do tak dobrego stanu:) Rewelacynja przemiana:) Jestes wielka:) Przez te 500 stron zwierzak zmienił się nie do poznania:)[/quote]dzięki Gisela :buzi: w swoim imieniu za odwiedziny, a w imieniu pięknego stworzenia za komplement :lol: [quote name='sota36']Kasia jest tez kochana!!![/quote] moja Ty kochana Pani od Historii :buzi: [quote name='madzia18sosnowiec']kasia dostałas mojego nocnego sms-a?:cool3:[/quote] nie :shake:
  3. [quote name='panienkabubu'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/313/f69cf9a81b1d4c4b.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/313/d547d36eeafab018.jpg[/IMG] [/quote] no proszę, przychodzę po długim czasie i od razu trafiam na takie cudeńka dwa - jedno małe, a drugie małe inaczej ;) [quote name='panienkabubu'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/265/39f9f795bbfec625.jpg[/IMG] [/quote] wygląda jak taki smakowity, chrupiący pieczony ziemniaczek :p:p:p
  4. no, no... Banerek jest faktycznie całkiem przyjemny ;) Dzień dobry Haniu! Cieszysz się, że Nowy Rok nam się zbliża? :cool3:
  5. Cześć ALutka :multi: Znowu mam straszne zaległości, ale zaraz nadrobię :) A Ty imprezuj sobie dalej, no bo kiedy sie bawić jak nie teraz? :p
  6. czesc Zuzołki :) pamiętacie mnie jeszcze? :cool3: [quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4787/bomj0.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/quote] po prostu osmy cud świata!!! przepiękna ona jest!!! :loveu::loveu:
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/9859/p1010180af7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hej kochani :) a nie znajdzie sie tam coś dla nas? :oops: :cool3:
  8. cześć dziewczynki :) tu 10 kilo większa Kasia :diabloti: nigdy się chyb anieobżarłam tyle co w te święta :shake: i nigdy więcej nie chcę, bo to nic miłego ;) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:Kasiu czy tam pisało coś o dogowariatkach:evil_lol: I nie było Cię w Arabie na kafffie ...dzwoniłam i była tylko Ewcia , Domi, Pika i Paula...no i ja przy telefonie:p [/I][/B][/quote]hmm... nie...skąd! jakie wariatki :-o:shake::oops: u Araba mnie nie było :placz: nie wyrobiłam się z przygotowaniami do Świąt... a że Wigilia była u mnie to nie moglam sobie odpuścic :razz: [quote name='Rinuś']dopiero tutaj dotarlam:-( a Ten jest przesliczny!!:loveu::loveu:cudo w ktorym nie sposob sie nie zakochac:loveu: psy ze schronu sa najkochansze:loveu: Wesolych Świąt Życze Tobie i Tenowi oraz udanej zabawy Sylwestrowej:multi::multi:[/quote]Witaj cieplutko i świątecznie :) Tenek aż sie zarumienił za to CUDO ;) [quote name='Magda_Miki']Hej Kasiu! Wpadlam sie tylko przywitac, pogratulowac slicznego piecha i lece;)[/quote]już lecisz? ostatnio coś rzadko wpadasz na dłużej :razz: [quote name='zuzolandia'] [COLOR=DarkSlateBlue][I][B]ZDROWYCH WESOłYCH POGODNYCH SWIAT ... ..ORAZ MNOSTWA PREZENCIKOW POD CHOINECZKA... ...zyczy CAłA ZUZOLANDIA .... [/B][/I][/COLOR][/quote] dziękujemy :buzi: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)i co Ci TENuś powiedział w Wigilię;)[/I][/B][/quote] nic nie mówił, bo pysk miał zatkany nowymi zabaweczkami i pyszną kością :p tak go pochłonęły, że przez dwa dni się od nich nie mógł oderwać :)
  9. [quote name='aga1215']Tekluniu - a po co masz całego gościom pokazywać - pokrój przed podaniem ;) :evil_lol: :buzi:[/quote]tak też zrobiłam i zjedli wszystko :lol: [quote name='dbsst']uwaga uwaga premiery dwie :D [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/a7dbb22de9667bdc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/b9fc3b6028e8ced7.jpg[/IMG][/URL] proszę można się zachwycać ;) SĄ DO ZJEDZENIA co więcej MNIE SMAKUJE :roll: :eviltong:[/quote]piękne!!! serio!!! a zakalcami się nie przejmuj - ja na przykład uwielbiam zakalca w cieście :oops: :lol:
  10. Alusiu, ale się zaświętowałaś... Nawet na chwilkę nie wpadniesz do nas? :cool3:
  11. Gonia, ucałuj Azulkę ode mnie dokładnie w tę bolącą łapkę... Ale bardzo delikatnie :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/315/4a85cead446073a5.jpg[/IMG][/URL] ale ciudo ciudeńko :loveu:
  12. [quote name='mmbbaj'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/861ed293ffa125d5.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Gosiu, jak to cudownie znów zobaczyć Twój uśmiech :loveu:
  13. Dzień dobry, tu pękająca Kasia :shake: Powiedzcie że i Wy pękacie...
  14. Witaj świątecznie, Haniu :buzi: [quote name='HankaRupczewska'][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/1d678e88431c6666.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote]ale piękne :loveu: [quote name='Maga100']:grin: :grin: :grin: :grin: [B]Haniu, i wy wszyscy oczywiście w białych bluzeczkach :shake: :lol: :lol: :lol:[/B][/quote]buahaha!!! faktycznie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. jakie cudne rozpakowywanie prezentów :loveu: Tenusiowi trzeba było niestety pomóc, bo sam - sierota mała- nie umiał się dobrać do prezencików ;) za to cieszył się przepięknie :loveu: [quote name='zuzolandia'][COLOR=Blue][I][B] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4027/bd3rp5.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/quote] widać kto najladniej spiewał kolędy ;)
  16. [quote name='sota36']Witamy w Boze Narodzenie!!! Jednak centralne siadlo - :( ale i tak jest fajnie!!!! Gutkowi to nawet ...cuipelo bylo (Jezu jak przy 18 stopniach mozemu byc cieplo?), bo chcial intensywnie polezec w lazience? Moze temu piecowi cchial cos wytlumaczyc, ze to noc cudow i ma grzac!!!![/quote]o raju, Jola, współczuję serdecznie :shake: nie zamarznij nam tylko, przytul się do Gutka to od razu lepiej się zrobi :)
  17. [quote name='mamabazyla'][CENTER][SIZE=4][COLOR=Green]Wesołych, kolorowych Świąt dla Ciebie Kasiu no i dla Tena, a w Nowym Roku samych najfajniejszych rzeczy !!!!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote]dziękujemy ślicznie :buzi:
  18. [IMG]http://www.biotech.univ.gda.pl/pliki/051220choinka.gif[/IMG] Dziewczynki - wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
  19. [CENTER][IMG]http://www.muza.com.pl/images%5Caktualnosci%5Cprezenty_pod_choinke%5Cchoinka.gif[/IMG] [/CENTER] a teraz wszystkim moich ukochanym Dogowariatkom, które tyle radości mi codziennie dostarczają chciałabym ż[COLOR=Green]yczyć [/COLOR][COLOR=Green] [/COLOR][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=Green][B]WESOŁYCH, WSPANIAŁYCH, LENIWYCH, PEŁNYCH MIŁOŚCI ŚWIĄT!!! [IMG]http://cs.anu.edu.au/%7ELex.Weaver/temp/santa.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  20. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Lime][B][I]WESOŁYCH Ś[/I][I]WIĄT, KOCHANI!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.ci.brier.wa.us/events/gif/santa.gif[/IMG][/CENTER]
  21. chciałm ogłosić, że właśnie mi makowiec nie wyszedł :placz::placz::placz::placz: wziął i się na pół złamał:placz::placz::placz: smaczny niby jest ale gościom go nie pokażę :shake:
  22. Bliźniaczki moje kochane, gdzież Wy??? W święta rodzina powinna być przecież razem :cool3: [IMG]http://www.biotech.univ.gda.pl/pliki/051220choinka.gif[/IMG] myślimy o Was i życzymy wesołych świąt!!! Kasia i Ten
  23. [quote name='Alka']cześć Kasieńko, gdzie jesteś?:roll:[/quote]w kuchni :evil_lol: [quote name='panienkabubu']Oj Kasia Kasia :mad: najpierw pochłonęła Cię praca, teraz zapewne święta i potem pewnie Sylwester i będziemy musieli na zdjęcia czekać do nowego roku :mad: :evil_lol: chociaż jedno prosimyyyyyyyyyy :loveu: [/quote]Kasiu, wszysyytko to prawda :oops: i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :oops: [quote name='zuzolandia'][COLOR=DarkOrchid][I][B] Witanko Tenulku ;-) Kasienko poranne buziaczki przesyłamy ;-) [/B][/I][/COLOR][/quote] a ja wam zmęczone wieczorne :lol: [quote name='HankaRupczewska']Kasiu -ja wpadam do Was - a Was nie ma ... Całusy dla Ciebie zapracowaniej - od Babci Też Wiecznie Zapracowanej.[/quote]a teraz ja byłam u Ciebie, a Ciebie...nie było ;) los bywa złośliwy :lol: [quote name='zuzolandia'][COLOR=Indigo][I][B]Witanko kochaniutka ;-).....Zuzia stwierdziła ze materialistka nie jest ;-) i niepotrzebne jej klejnoty heeh;-).....pod zadna postacia ;-) Pozdrawiamy . [/B][/I][/COLOR][/quote]kochana dziewczynka :loveu: zeby tylko jeszcze na dwa fronty przestała grać ;) [quote name='Kamcia_14']Ale ten briad jest udomowiony :loveu:. Mmm. Słodki taki kudłaty :loveu:. Zrób sesje taką świąteczną :loveu:. Jak nesunia :loveu:.[/quote]Witaj Kamciu :) Briard faktycznie udomowił się na całego :p [quote name='dbsst']grzeczna nie grzeczna licze, że trafi :mad:[/quote]trafić to może by i trafiła, ale utknęła w kuchni i się nie wyrobiła :shake: nawet do Tenka nie pojechała dzisiaj..niedobra! ;) [quote name='mamabazyla']No dobra, ale gdzie ten TEN ?? :???:[/quote]jak to gdzie? w domu :evil_lol:
  24. Gosieńko, gdzieś Ty? w pracy czy w kuchni? ;) [CENTER][SIZE=6][COLOR=Lime][B]chciałm Ci życzyć [COLOR=Red]wesołych, leniwych i rodzinnych świąt[/COLOR] i prosić żebyś w nie troszkę zdjęć porobiła ;)[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.agawa.pl/inne/gwiazdka/img/choinka.gif[/IMG] [/CENTER]
  25. i oczywiście z całego serca życzę Wam (Tobie, Panu Policjantowi, Gutkowi, Heniusiowi) [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=5]zdrowych, wesołych i ...kudłatych świąt! [IMG]http://www.biotech.univ.gda.pl/pliki/051220choinka.gif[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
×
×
  • Create New...