Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. Iwonko, a ucałuj malutką ode mnie... troche nam było smutno wracać z dworca bez niej, ale wiem, że będzie jej u Ciebie pysznie !!! koniecznie proszę o fotki
  2. Avii, dziś rano była nowa awantura, już się przyzwyczaiłam, chyba zamieszkam w naszym hoteliku razem z Doddy :-) Iwonko, dojechałyście już ??? daj znać koniecznie a Szczotka taka smutna bez Mikusi.....
  3. a Vega to ta panienka, która jest teraz w Hoteliku u p. Grażynki ?
  4. w związku z licznymi ( oj licznymi ) zapytaniami, informuję, że jak tylko poznam ostateczne koszty pobytu Oskara na SGGW, to je tu przedstawię, a resztę, jeśli taka będzie wpłacę na konto Asiaf1, tak jak się z nią umówiłam. poza tym, to proszę pamiętać o tym, że różne sprawy Oskarowe były załatwiane w taki czy inny sposób z różnych względów, dlatego też o pewnych sprawach nie informowałam, czy nie informuję. Teraz sytuacja jest inna i wy możecie robić co i jak chcecie, natomiast ja robię tak jak uważam za stosowne i tak jak obiecałam. ponadto, jeśli ktokolwiek ma jakieś zapytania to proszę o konkretne wypowiedzi na pw, jeśli będą zasadne, to na nie odpowiem. Eurydyko, jeśli interesują Cię koszty umieszczania psów na SGGW, telefon do nich to 847 37 40, najlepiej będzie jak zadzwonisz i spytasz o konkretny przypadek pozdrawiam lavinia
  5. tak !!!!!! :lol: :lol: :lol:
  6. tak !!!!!! :lol: :lol: :lol:
  7. Mika właśnie poszła spać - ostatnia noc........mam nadzieję, że od jutra będzie jej cudownie w nowym domku mała kochana mordka, wiem, że będzie miała u Ciebie dobrze Iwonko do jutra :-)
  8. nie mam pojęcia, ale to by musiał byc kaganiec miniaturka :-)
  9. transporterek nie jest potrzebny, a Mika bardzo ładnie siedzi na kolanach. Postaram się znależć taką małą obróżkę, smyczkę też chyba jakąś mam. daj znać o której będziesz
  10. Iwonko, jeśli jutro, to oprócz rana moge dowieżć Mikę na Centralny. Czyli, powiedzmy od 11 już mogę. Mam transporterek pożyczony od p. Grażynki z Otrębusów, mogę Ci go pożyczyć, ale jakoś będziesz musiała mi go dostarczyć z powrotem w miarę szybko, chyba że masz swój na kawę możemy się umówić wszystkie we trzy :-) na Centralnym jest Coffe Heaven - pyszna kawa !!! daj znać o której będziesz, już się nie mogę doczekać, może wreszcie mój TZ otworzy buzię, chociaż z drugiej strony, jak nie gada, to jest całkiem przyjemnie w domu :-)
  11. Pajuniu kochana, ja już nie zbieram pieniędzy na Oskarka, zajmują się tym teraz dziewczyny - Asiaf1 chyba udostępniła swoje konto. Zapytaj ich jeśli chcesz pomóc. ponieważ Oskar ma mnóstwo kompetentnych opiekunek ja się wycofałam z jakichkolwiek działań, myślę, że tak będzie najlepiej dla wszystkich. pieniądze które mam przeznaczę na uregulowanie rachunku na SGGW, a jeśli cokolwiek zostanie przekażę dziewczynom. dzięki za dobre życzenia dla hotelu, temat jest w ogłoszeniach, u góry strony "psy w potrzebie" a wpadnij do nas kiedyś ! może niedługo ? :-)
  12. Kasiu, trzymaj się....... pomyśl o tym, że psiaki takie jak Aszot potrzebują Twojej pomocy..........i jeszcze wiele innych oprócz niego..... a to dla Aresa <'> <'> <'>
  13. Małgosiu - jak zwykle jesteś gotowa nieść pomoc - ściskam Cię !! jeśli chodzi o konto, to chyba Asiaf1, albo asiuniap, nie wiem, w każdym razie już nie na moje.
  14. dorzucę wam cos do kosztów leczenia, na razie tylko 50 zł, bo spłukana jestem, ale w przyszłym tygodniu będzie lepiej. Dajcie znać, komu wpłacić i trzymam kciuki za maleńką !!
  15. Agnieszko, zadzwoń do mnie pilnie !!!!!
  16. i ja też i ja też pomogę - sama mam staruszka Jarusia - też z Palucha - jest przeukochanym starszym młodzieńcem, z błyszczącymi ślepkami i ogromem miłości dla człowieka :-) bierz Wilka dziewczyno, podaruj mu szczęście....
  17. Dla mnie temat jest zakończony, niczego nowego ani pożytecznego nie wnosi, to tylko personalne przepychanki, znane mi już dobrze z innych topików na dogo. Jeśli komuś nie wystarcza słowo"przepraszam" to trudno, ale to już nie mój problem. Wklejam sobotnie zdjęcia Oskarka, w hotelu, zrobione przez Asiaf1. w biegu [img]http://img184.imageshack.us/img184/2703/hotel2resize5mv.jpg[/img] co za ciekawe zapachy.... [img]http://img184.imageshack.us/img184/4730/oskarresize1jy.jpg[/img]
  18. Ja jeszcze raz, bardzo serdecznie proszę o nie pisanie na tym forum o SZUKANIU OSKAROWI DOMU !!!!!!!! Oskar najprawdopodobniej pojedzie do Niemiec, jeżeli to się z jakichś przyczyn nie powiedzie, wtedy założymy wątek o szukaniu nowego domu. Bardzo, bardzo proszę o kierowanie wszelkich zapytań w tym temacie do osób ZORIENTOWANYCH na priva lub telefonicznie. To jest szalenie istotne, proszę o uszanowanie tej prośby.
  19. poza tym, pozwolę sobie napisać, że w świetle naszych rozmów na temat sytuacji Oskara, ta dyskusja nie powinna się odbywać na tym forum. KORA, przecież wiesz dlaczego, rozumiem Twoje rozżalenie, ale tu chodzi o dobro psa. Zastanów się przez chwilę, dlaczego nikt nie napisał o tym na forum wcześniej, a dopiero teraz, kiedy zostało to właściwie "wymuszone" przez Twój post...... uwierz mi, oddzwięk już jest i w żadnym wypadku nam to nie pomaga !!!!!
  20. Kora, rzeczywiście to błąd, że nikt Cię nie powiadomił, ale do końca nie było wiadomo, czy będzie można Oskara zabrać i co się będzie dalej działo.... mimo to, oczywiście powinnaś być powiadomiona i biorę winę na siebie, sorry, że tego nie zrobiłam. jeśli chodzi o powód zabrania Oskara z SGGW to jest on dość prosty - nikt juz tam nic więcej dla niego nie zrobi w sensie medycznym, więc nie ma sensu go tam dalej trzymać, tym bardziej, że jest dużo innych psów, które mogą skorzystać z pustego boksu Oskara. W Hotelu z pewnością żle mu nie będzie, tak jak napisała Chrupek, ma tam fachową opiekę, spacerki, mizianko i samotny nie jest.
  21. Halo halo, tu Oskar vel Speedy. Pomyślałem, że się wam wszystkim pochwalę moją nową bryką - fajna jest !!!!!! [img]http://img470.imageshack.us/img470/2764/picture334resize4vk.jpg[/img] [img]http://img470.imageshack.us/img470/3746/picture335resize9gm.jpg[/img] no i co ? niezła ?? Jako obdarowany tym cackiem, chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim ciociom ( i wujkom) którzy sprawili, że teraz mogę biegać tak jak inne psy i żyć NORMALNIE !!!!!! Jesteście bomba, wszyscy, duże, duże buziaki ode mnie, a w prezencie jeszcze jedna fotka; [img]http://img470.imageshack.us/img470/4813/picture332resize5sk.jpg[/img] przystojny jestem, co ?? i jeszcze jedno zdjęcie, dla przypomnienia; [img]http://img470.imageshack.us/img470/1926/oskar5resize4iq.jpg[/img]
  22. Asia, przyślij je do mnie jako załącznik mailowy; [email][email protected][/email]
  23. [b]asiuniap dam radę być w piątek po południu[/b]
  24. ja nie chcę krakać, ale po kilku wstępnych rozmowach, mam lekkie podejrzenie, że CAŁA kwota , którą mamy może nie wystarczyć...... :-((
  25. 595 zł z wpłat na konto 360 zł wpłaty od Asiaf1 120 zł zostało z pieniędzy z Gliwic 1075 zł total z czego wózek to koszt ok 450 zł ( plus pewnie koszty paliwa ) rachunek na SGGW mały też nie będzie ponieważ Asiuniap zapłaciła z własnej kieszeni za badania u innego weta 150 zł, proponuję zwrot tej kwoty lub jej części - proszę sie wypowiadać - ja wiem, że inne osoby też różne rzeczy kupowały, ale Asia kupiła także karmę za 99 zł, więc myślę, że chociaż część tej kwoty można zwrócić. oczywiście decyzja będzie wspólna, czekam na komentarze.
×
×
  • Create New...