a ja zaczęłabym od stworzenia [b]UMOWY ADOPCYJNEJ [/b] z prawdziwego zdarzenia. Jest wiele umów, jedne są lepsze inne gorsze, można by zrobić taką, która będzie najlepsza i w najbardziej optymalny sposób zapewni psu, którego oddajemy do nowego domu bezpieczeństwo.
Dziś oddaję do nowego domku buldożka...mam wzory kilku umów adopcyjnych, sama widzę, że można by dodać kilka punktów, które w bardziej konkretny sposób określałyby [b]obowiązki[/b] przyszłego właściciela wobec psa czy kota.
co wy na to ??