Jump to content
Dogomania

Arakis

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Arakis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Biegunka pojawiła sie po atakach bólu. I samoistnie przeszła, niestety moj pies ma nadwrażliwy żołądek od małego. Nie wiem czy te dwie rzeczy są powiązane mimo wysokiej gorączki wieczorem i biegunki w nocy przed wieczorem następnego dnia juz ani biegunki ani gorączki nie było. Kolejnego dnia rano kolejny atak bólu- ledwo wróciła ze spaceru. A wieczorem znów wszystko w porządku. Mam umówiona wizytę u weterynarza w poniedziałek na RTG. Podejrzewają kręgosłup. :( nie wiem co sie dzieje.
  2. Została wysterylizowana ok 5 tyg temu z powodu ropomacicza. Operacja poszła dobrze, morologia i biochemia w porządku. Żadnych powikłań po zabiegu. Po 14 dniach juz prawie zapomniała ze cokolwiek z nią robiono.
  3. Potrzebuje pilnie jakieś porady na temat mojej suni. To Alaskan Malamute 2 lata i 3 miesiące. Niedawno wysterylizowana. Sunia na napady bólu. Zaczęło sie gdy odbierałam ja z psiego hotelu po urlopie. Wskoczyła do samochodu, ja jeszcze chwile rozmawiałam z pracownikiem i podniosłam jej łapę by zerknąć na pozostałość po rance która sie wygoila w międzyczasie. Sunia nagle zaczęła przeraźliwie skowyczec, wyskoczyła z samochodu, położyła sie za ziemi nie przestajac. Niby mogła chodzić niby nic, tylko jej brzuch i boki wpadły. Przeprowadziliśmy ja na smyczy pare metrów. Z wolna zaczęła sie uspokajać. Sprawdziłam jej brzuch stawy, łapy, kręgosłup etc czy nie ma opuchlizn, ran etc. W hotelu nic sie nie wydarzyło- cały tydzień była radosna, jadła, pila etc. Moj partner podniósł ja i włożył na powrót do samochodu. Wydawało sie ok. Pojechaliśmy na krótki spacer. Sunia najpierw podniecona wykonała pare szybszych kroków i od nowa taki sam atak- moze tylko troche lżejszy. Po 10 wszystko ok. Pies zadowolony idzie na spacer- załatwia swoje potrzeby bez problemu. Wieczorem- ostatni spacer- trzeci atak, ponownie lżejszy. Następny dzień u weterynarza. Nie stwierdzono żadnych problemow wewnętrznych. Podejrzenie problem z kręgosłupem, ale wet nie pewny. Każe obserwować i daje zastrzyk przeciwbólowo- rozkurczowy i drugi lek na stawy. Dzień pózniej straszna biegunka i gorączka- zatrzymane w pare godzin. Wszystko niby ok. Poranny spacer dzis skutkuje kolejnym atakiem bólu po którym sunia kładzie sie płasko na ziemi i przez chwile nie chce wstać. Co sie dzieje? Czy ktoś ma jakiś pomysł? Będę wdzięczna za każda odpowiedz!
×
×
  • Create New...