[quote name='Mrzewinska']Palma, krakowskiemu talerzomaniakowi chetnie uzycze moja psice, bedzie przynosic bez konca, moze byc dla kogos psem treningowym, jej sie nie da zniechecic, a zameczyc baaaardzo trudno - ja startowac nie bede, za malom sprawna fizycznie. A tak - ktos sie nauczy rzutow, a ona bedzie szczesliwa....
To naprawde propozycja na serio.
Zofia[/quote]
Chętnie skorzystam .... ale mam pół polski do Ciebie :lol: :cool3: :evil_lol: Moja przynosi jakieś 25 rzutów .... bo chciałam ją sprawdzić :eviltong: :oops: :evil_lol: