:placz: :-( :placz:
Sorry ---> foty jutro przysięgam .... tłumaczę się ...
wczoraj wieczorek tak mnie głowa bolała że nie mogłam wytrzymać :-(
dzisiaj od rana poszłam robić foty :razz: :cool3: :razz: 11 piesiów ...
później poszłam do koleżanki :cool1:
a teraz siedzie na dogo, ale fot nie wstawie bo bateria padła po rannym spacerze (3 godziny, wczoraj było 5 :crazyeye: :-o :crazyeye: )