-
Posts
196 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlderaanBC's
-
[quote name='blaira']No to moje sprawozdanie ... :cool3: Zakupilam 3 kosmetyki: [B]Krem do opuszek[/B] - uwazam ze jest swietny, nie uzywalam go do opuszek a raczej na przesuszone, luszczace sie miejsca takie jak kolana i u nas jeszcze od zabaw fafle i troche przy oku. Poza tym sprawdza sie i on u nas, do rak i po wczorajszej wystawie uzylam go do mojej spalonej skory, 1 klasa!!! [B]Szampon do koloru czarnego - [/B]efekt ponoc dopiero za 3-4 razem, a uzylismy go dopiero raz 1 i inne osoby mowily rze rzeczywiscie widac efekt. Zobaczymy jak go zastosujemy czescie ;-) Uwazam ze jest wporzadku, wydajny, zapach tez ok. [B]Odzywka Hair Repair [/B]- tez polecam, fajny wlos przyjemny w dotyku i siersc po nim jest bardzo odzywiona i blyszczy tak jak powinno. Mam jednak 2 uwagi...jak na psa krotkowlosego mam wrazenie ze az tak nie jest wydajny jak szampon np, no i zapach ok, ale po dluzszym czasie troche mdli, na psie nie czuc az tego mdlacego zapachu :-) Dodam ze zauwazylam znaczna zmiane...gdyz po tym zestawie pies nie sypnal mi lupiezem po kapieli, ani w podrozy na wystawe, co czesto robil chyba ze stresu glownie. pozdr i zapewne jeszcze nie raz skorzystam uwazam ze ceny sa naprawde przystepne i bardzo dziekuje Iwonie za cenne rady;)[/quote] Hej! Cieszę się, że kosmetyki się sprawdziły no i mam nadzieję, że dalej sprawdzać się będą! :razz: Tak, krem do opuszków łapek rewelacyjnie sprzedaje się do ludzkich rąk i przesuszonych miejsc typu kolana czy łokcie. :razz: :roll: :lol: Co do zapachów... Zapytałam się ostatnio dlaczego wszystkie kosmetyki pachną tak samo i tak słodko... No i teraz już wiem! Otóż zanim zdecydowano się na konkretny zapach sprawdzono, że zapach waniliowo-słodkawy jest zapachem tolerowanym BA!!! lubianym przez psy! Zapachy, ktore nam podobają się bardziej np. kwiatowe, nie koniecznie podobają się naszym pupilom. Dlatego zdecydowano, że kosmetyki i to cała seria będzie o zapachu podobającym się psom. O! :loveu: Zawsze służe radą i pomocą! Było mi bardzo miło korespondować z Tobą i jeżeli trafnie doradziłam tym bardziej się cieszę! Mam nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście to będzie nam jeszcze milej! :roll: :lol: DO ZOBACZENIA!!! DO SPISANIA!!!:lol: Pozdrawiam! Iwona & Alderaan Border Collies
-
No fakt, w niedzielę wymarzłam jak jasny gwint! :roll: Ale kochani, nic straconego!!! Szykują się następne wystawy na których będziemy!!!! :multi: Już teraz zapraszam do Leszna, a wcześniej właścicieli psiaków z I grupy do Wrocławia 26. 05.!!! :multi: :loveu:
-
Ja po Łodzi mogę się również pochwalić co zdziałały kosmetyki Dr Lucy :roll: Sędziował Peter Harsanyi - dość surowo przyznam. I tak: - na 4 psy w młodzieży dosk. 1 (+ Zw.Mł. + Najlepszy Junior) i doks. 2 psiaki od nas przygotowane w Dr Lucy!!!! :multi: - rownież sunia koleżanki przygotowana w kosmetykach Dr Lucy - dosk. 1 i Zw. Młodzieży!!!:multi: A w otwartej mój Indy (wypryskany od stóp do głów w Dr Lucy) - dosk. 1, CWC, CACIB i BOB!!!!:multi: W niedziele przygotowywałam Hovki mojego kolegi: - Sagan - dosk.1, CWC i CACIB!!!! :multi: - Bieke - dosk. 2 w kl. młodzieży!!! :multi: Pani, która kupiła kosmetyki dla swojego pudla przyszła nam powiedzieć, że też wygrała!!! No myślę, że nieźle :roll: Zaczynam podejrzewać, że kosmetyki przynoszą szczęście na wystawie!!! ;) :roll: :multi:
-
[quote name='kasia124']pies przepiekny az jestem ciekawa jak te kosmetyki zadzialaja na moja fige, nie jest to co prawda pies wystawowy jednak walcze z waciakowata czarno-brazowa sierscia i chcialabym aby ta siersc byla w koncu sztywniejsza i sie nie filcowala. poki co stosuje szampon usztywniajacy hery z bardzo dobrym rezultatem ale chetnie spróbuję dr Lucy.[/quote] Do spróbowania serdecznie zachęcamy!!! :multi:
-
Maleńka, łagodna Psotka z Buku - ma wspaniały, rozumny dom.
AlderaanBC's replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Psotka czeka cały czas na ciepły, kochany domek....:-( -
Jak pisałam wcześniej stoisko DR LUCY będzie na wystawie międzynarodowej w Łodzi. Chętnych bardzo serdecznie zapraszamy!!!:multi: Miło będzie poznać dogomaniaków!!!:loveu: Będę również w Bydgoszczy, więc jeżeli ktoś potrzebowałby czegoś "na szybcika" mogę tam przywieźć. Będę przy ringu z Border Collie :roll: Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję...DO ZOBACZENIA W ŁODZI!!!!! :multi:
-
[quote name='anii']Ja dzis dostalam paczke :) Przede wszystkim bardzo silny zapach maja te kosmetyki. Silk i krem na opuszki pachna tak samo, moim zdaniem za mocno. Na efekty trzeba poczekac. Nie wiem czy uda mi sie wykorzystac te kosmetyki do konca 2007 roku, zwlaszcza krem na opuszki, bo to juz prawie polowa roku minela. Czy jak bede uzywac go tez i w 2008 to cos sie stanie?:cool1:[/quote] Co do zapachu...dostałam niedawno maila, którego autorka napisała, że po raz pierwszy trafiła na krem do łapek, który ładnie pachnie. Ja osobiście wolę bardziej kwiatowe zapachy, ale ten jest ładny. Mój mąż stwierdził, że pachnie jak samochodowa żółta choinka zapachowa i on nie lubi tego zapachu :roll: No nie da się wszystkim w tym zakresie zadowolić, bo gusta są różne;) W skład kremu wchodzi gliceryna, alantoina i wazelina. Pytałam czy można używać go po upływie daty ważności podanej na opakowaniu - spokojnie można!
-
Jest dla nas ciągłą zagadką jak Sabie udało się przeżyć kilka miesięcy na ogródkach działkowych, których zimą raczej nikt nie odwiedza, a i ze względu na śnieg nie było nawet takiej możliwości!!!!!:crazyeye: Zgłoszono nam to wiosną, kiedy śniegi puściły i ktoś ją dostrzegł zamkniętą w kojcu ukrytym na końcu ogródka!!! Działo się to 2 lata temu, kiedy zima była całkiem całkiem.... Udało jej się wtedy, więc może teraz też jej się uda.... Prosimy o zainteresowanie naszą Sabą - sunią o naprawdę ciekawej urodzie :-) Jest jedyna w swoim rodzaju!!! :loveu:
-
Maleńka, łagodna Psotka z Buku - ma wspaniały, rozumny dom.
AlderaanBC's replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zauważyłam u Psotki dzisiaj lekką depresję... Chyba już najwyższy czas aby znalazła cudowny i kochający domek - tak cudowny jak ona sama!!! To uosobienie spokoju i dobroci!!! Pokorna mała sunia po przejściach... -
[quote name='Elitesse']pies kapany rano do wieczora ma bardzo ladne napuszone lapki, pies kapany wieczorem nastepnego dnia na wystawie wymaga jak zwykle pudru i lakieru do nadania objetosci :roll: ale zauwazylam tez roznice przy stosowaniu na rozny wlos - robilam nim 2 psy : u sredniaczki z wlosem hmm "jedwabistym" bardzo szybko siersc opadla za to u miniatura z wlosem "watowym" efekt byl dluzszy najwiekszym plusem tego szamponu jest zapach - po wykapaniu nie czuc go od psa tak jak po niektorych innych ( np z hery ktory wywoluje u mnie mdlosci :diabloti: )[/quote] Bardzo Ci dziękuję za komentarz!!! Każde doświadczenie mile widziane!Będzie mi łatwiej komuś doradzać!!! Właściwie to mam prośbę do wszystkich, którzy używali/używają kosmetyków- bardzo poproszę o obserwację, uwagi i komentarze!!! Ja mogę tylko oprzeć się na doświadczeniach włsanych i znajomych....a im więcej tym lepiej! NAPRAWDĘ BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA!!!
-
Kochani!!!! Zapraszam wszystkich do licytowania kosmetyków Dr Lucy na psiaka z naszego schroniska Noska - Kulfona, który przeszedł dzisiaj skomplikowaną operację przyszycia oderwanego nosa. Było to możliwe dzięki uprzejmości Supergogi i fundacji Animalia (WIELKIE DZIĘKI!!!! :loveu: ). Szukamy również dla niego dobrego domku.... Tu wątek Noska - Kulfona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4945451&posted=1#post4945451[/URL] Na razie do wylicytowania są 2 kosmetyki - krem do łapek i odżywka regeneracyjna, ale będzie ich więcej :loveu: Zapraszamy do licytacji :loveu: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4945132#post4945132[/URL] Pozdrawiam!!! Iwona
-
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
AlderaanBC's replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To Wam, całej fundacji Animalia i Panu Doktorkowi z całego serca - DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: KOCHANI!!!!! Nosek - Kulfon to prawdziwa psia PIĘKNOZA!!!!! A charakter....to wielkie serducho pokryte sierściuchą!!!! Szukamy dla niego wyjątkowego, kochającego domku - bo to wyjątkowy i kochany psiak!!! I trzymamy kciuki z całej siły, aby nosek się przyjął - Pan Doktor zrobił naprawdę kawał dobrej roboty!!!!! -
[quote name='anii']Nie! Po prostu zapytalam, chcac sie upewnic, bo mnie to beauty&care troche zmylilo. :)[/quote] Hehehe....przypomniało mi się jak pani Lucyna (czyli Dr Lucy :roll: ) mi opowiadała jak jeden pan kiedyś jej się zapytał "a te kosmetyki to bardziej beauty czy bardziej care?" :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='anii']To sa kosmetyki produkcji polskiej?![/quote] Tak. A to ma jakieś znaczenie? :roll: Ja się cieszę, że w końcu mamy produkt polski, który swoją jakością i asortymentem przynajmniej dorównuje (a moim zdaniem przewyższa) zagraniczne produkty. Świadczy o tym też m.in. zainteresowanie zagranicznych wystawców i hodowców, którzy na wystawie światowej dostali próbki. :lol:
-
[quote name='Martach1']Dzieki za ceny :multi: a sa dostepne wieksze opakowania?? no 1l szamponu (SZAMPON UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE ), 1l odżywki(ODŻYWKA ODBUDOWUJĄCA ZNISZCZONY WŁOS [B])[/B] , wiekszy Lotion Silk + spray( SPRAY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE SKOŁTUNIONYCH WŁOSÓW[B] ) i czy olejek do rozczesywania niezażółca sierści??[/B][/quote] Kosmetyki są również w opakowaniach 1 i 5l . Zadałam kiedyś to pytanie odnośnie olejka, ponieważ jako właścicielka yorków wiem jakie to ważne. Olejek zawiera naturalne składniki i nie zażółca włosa. Wiem również od osób, które już go stosują, że kolor sierści się nie zmienia. Ja już moich Yorków nie papilotuję, ale sprawdziłam na borderach - olejek jest tłusty i po chwili dobrze się wchłania we włos. Moim zdaniem w opisie kosmetyku powinno być napisane, że to produkt do natłuszczania, odżywiania włosa niż jako "ułatwiający rozczesywanie ze spłukiwaniem", bo wiadomo, że tłusty włos lepiej się rozczesuje i wiadomo, że należy go spłukać przed wystawą. Ja jak wspominałam wcześniej robie sobie takie różne mieszanki przed czesaniem (mam na myśli codzienną, profilaktyczną higienę włosa) - biorę trochę odżywki i trochę olejku mieszam to z wodą spryskuję i po chwili dopiero szczotkuję.
-
[quote name='Elitesse']pies wyprany :evil_lol: szampon dobrze sie rozprowadza i dobrze pieni lapki sa faktycznie puchate a wlos usztywniony tylko mam nadzieje ze efekt sie troche utrzyma :roll: zobaczymy jutro :eviltong:[/quote] Super!!! :multi: Czekamy na dalsze efekty :razz: :lol:
-
[quote name='rokoko']Mam pytanko czy te kosmetyki można dostać gdzieś na terenie Niemiec? I czy ewentualnie jest możliwość wysyłki do Niemiec? Wprawdzie dosyć często jestem w Polsce (np. teraz:lol: ) ale mieszkam i pracuję w Niemczech. I czy można gdzieś dostać próbki tych kosmetyków?[/quote] Hej! Niestety na razie raczej w Niemczech nie kupisz kosmetyków. Oczywiście wysyłka jest możliwa, tylko to troche drogo pewnie wyjdzie... Najlepiej gdybyś kupowała je będąc w Polsce np. zamówić wcześniej przed planowanym przyjazdem i jak dojedziesz paczuszka będzie już czekać :-) Niestety nie ma próbek. :shake: W ramach promocji na wystawie światowej były rozdawane paczki z różnymi produktami (całe opakowania)... no ale się skończyło. Szczerze mówiąc rzadko spotyka się próbki kosmetyków, bo często się zdarza, że opakowanie do próbek jest droższe od normalnego opakowania - po prostu to się nie opłaca. Przykro mi :-(
-
[quote name='Martach1']:cool3: dzięki za informacje :multi: a tak cenowo jak wychodzą te kosmetyki :cool3: i czy sa one mocno zkoncentrowane??[/quote] No problemo!!!:loveu: Cenowo to różnie - zalezy co Cię interesuje.:razz: Np. szampony 30-33 zł za 250ml. Olejek 100 ml - 15 zł. Lotion SILK - 39 zł. Itp. Co do koncentracji to nie wiem co masz na myśli... Jeżeli chodzi Ci o gęstość, to one za gęste nie są, ponieważ do zagęszczania kosmetyków używa się soli. Im szampon jest bardziej gęsty....znaczy, że zawiera sporo soli - tak mi to kiedyś mądry chemik wytłumaczył. W kazdym razie ja rozcienczam szampon z wodą w butelce ze spryskiwaczem i tego używam do kąpania. Łatwiej się "nakłada" i pies jest dokładniej umyty. A szampon dokładnie miesza się z wodą. Pozdrówka! Iwona & Alderaan Border Collies [URL="http://www.alderaan-bordercollies.com"]www.alderaan-bordercollies.com[/URL]
-
[quote name='Martach1']A ja mam pytanko jakizestaw tych kosmetyków przydał by sie dla Australian Silky Terriera który jest wystawiany (ma podobny włos do yorka) A w łodzi również z checią sie popytam i obejrze kosmetyki bo bede właśnie z silkiem .:lol:[/quote] Proponowałabym całą serię zieloną (szampon do wyboru :-) ) plus olejek EASY BRUSH do pielęgnacji włosa, aby zapobiegać jego łamaniu (ja rozceńczam go z wodą). Nigdy też nie należy czesać suchego włosa, wiec robię sobie taką mieszankę "konserwującą" włos i dopiero po spryskaniu zabieram się za czesanie :-) Będzie nam bardzo miło poznać Was w Łodzi :multi: Mam nadzieję, że sporo Dogomaniaków przyjdzie się przywitać :razz: :loveu:
-
[quote name='supergoga']Nie wiesz, czy to ta sama osoba, która ze mną na gg rozmawiała. Bo nie wiem czy liczyć na jeszcze jeden domek z tego gg czy to ta sama. Bo pytała przed Świętami właśnie.[/quote] Nie mam pojęcia, bo chyba 3 osoby z Krakowa dzwoniły do Pawła. Też rozmawiała z Pawłem na GG - może to ta sama...
-
[quote name='Elitesse']mam szampon zwiekszajacy objetosc wlosa - po weekendzie go przetestuje :):)[/quote] Koniecznie daj znać jak wypadły testy!!!!!:lol:
-
[quote name='cockermanka']Aaa...to świetnie! Jedziemy do Łodzi,więc na pewno przyjdziemy zrobić szczegółowy wywiad ;-)[/quote] SUPER!!!!!:multi: :multi: :multi: Koniecznie musimy pogadać!!!!:multi: :lol: Będę się tam kręcić przy stoisku. Będę też wystawiać, ale mam nadzieję, że się znajdziemy!:razz: :lol: