-
Posts
649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anovi
-
[quote name='kaukazy']Nie ma co się martwić . Wczoraj rozmawiałam z kobietą z ich klubu.Wszystkie Championaty są gotowe i będą przywiezione i rozdane w Poznaniu. Będą we wszystkie dni wystawy. Pani mnie uspokoiła ,że do każdego na pewno dotrze.[/quote] Ooo! To Owa Pani wzięła na siebie nie lada wyzwanie :-o Tyle piesków chce znaleźć - jestem pod wrażeniem :crazyeye:
-
[quote name='Asiaczek']Ależ [B]Anovi[/B] - więcej optymizmu!!!:lol: Pzdr.[/quote] Tak, tak Asiaczku - jestem b. optymistycznie nastawiona :evil_lol::evil_lol::roflt:
-
[quote name='Asiaczek'][B]Anovi [/B]- nie wiem, jak to przekazywanie działa... Może być też tak, że podzielą się grupami, bo przecież w Poznaniu jesteśmy w różne dni, prawda? Po prawdzie - nie mam pojęcia; z tamtą stroną wszystko jest możliwe... Pzdr.[/quote] heh.. czyli mieliśmy championat Rosyji :evil_lol:;) Ciekawe u kogo i gdzie wyląduje :razz:
-
[quote name='eria']No tak się zastanawiałam czy to Maleństwo czy nie :evil_lol: robiłam tą fotkę jak maleństwo witało się z dogami niemieckimi a jego pani powiedziała , że on się peszy jak jakiś duży pies chce się z nim bawić (bo on to jest malutki:bigcool: )[/quote] bo On jest jeszcze malutki :D to dziecinka jeszcze :loveu: przynajmniej tak wygląda :)
-
[quote name='Asiaczek']Ja dałam dokumenty + pieniądze mojej koleżance z Moskwy i przedwczoraj dowiedziałam się, że [B]Gusia Championat Rosji jest już u Niej w domu[/B].:lol: Alla ma mi przesłac go mailem a oryginał odbiorę sobie w Poznaniu. Może i inne osoby będą miały taką możliwość? Moskwa lubi załatwiać takie sprawy hurtowo... Pzdr.[/quote] Asiaczku, czyli jest możliwość, że Twojej koleżance przekażą więcej championatów?? Myślisz że obarczyli by jedną osobę takim czymś?? Czyli się dołączam do pozostałych ;) Gdyby komuś się trafił dorosły championacik mojej sunki OKEY OLGA Oregon (dog niemiecki, arlekin) to proszę o kontakt - też pokrywam koszty wysyłki/dostarczenia.
-
[quote name='M.M.']Nie ma co sie gorączkować :-) ja na mój czekałam 5 miesięcy.Spokojnie u niech jeszcze manufaktura:evil_lol:[/quote] No i włąśnie tak się zastanawiam czy w ogóle jest sens tam dzwonić czy po prostu swoje poczekać?? Choć słyszałam już, że ktoś czekał kilka latek :shake: ale nie wiem czy miał opłacony champ. na miejscu...
-
[quote name='Musiałek']słuchajcie odświeżam temat i mam pytanie czy ktoś już otrzymała ten championat ???[/quote] Ja niestety jeszcze NIE :mad::mad::mad: i coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy aby tam sobie nie przedzwonić - bo przy okazji jak płaciłam na wystawie za champ. to pani dała mi jakiś nr tel.... :cool1:
-
A ja mam ogromną prośbę byście patrzyli komu i za co płacicie - czy np. osoba pobierająca opłatę za parking robi to faktycznie w imieniu Organizatora wystawy. (mam tu akurat na myśli wszystkie wystawy).
-
[quote name='Elitesse']planu sedziowania jeszcze chyba nie ma do tez nie moge go wypatrzec :roll:[/quote] [B]Elitesse[/B], planu sędziowania faktycznie jeszcze nie ma, ale powinien się pojawić w niedługim terminie :p Na razie na stronce został umieszczony wykaz piesków. [B]czikot[/B] jeśli na pewno zapłaciłaś w pierwszym terminie i masz na to potwierdzenie - proponuję zadzwonić do Odziału z prośbą o wyjaśnienie, ew. zabierz dowód wpłaty na wystawę i na pewno w sekretariacie zostanie to wyjaśnione. [B]melinda[/B] - Zabrze zawsze jest na otwartym terenie - jak na razie na ogół dopisywała nam ładna pogoda :D Miejmy nadzieję, że aura i w tym roku nie zrobi nam psikusa i będzie ładna pogoda. Pogoda na dzień dzisiejszy - słonecznie :Cool!:
-
Dziękuję bardzo :)
-
[quote name='Savannah']kto zna czeski:lol:?? tez bym chciała wiedziec co ci napisali w koncu o tych płatnościach:)[/quote] No właśnie, że nic więcej nie napisali :roll: to co napisałam wcześniej, to cała treść maila :lol:
-
Dziś dostałam maila zwrotnego o treści: "vase prihlaska je v poradku" - czy mam rozumieć, że nie muszę się już martwić?? :evil_lol:
-
Wielkie GRATULACJE dla Wszystkich ! :lol:
-
[quote name='Elitesse']czy zabrze ma w zwyczaju publikowania planu sedziowania wczesniej ??[/quote] To zależy co znaczy wcześniej ;)? Wczoraj jeszcze były zbierane zgłoszenia na wystawie we Wrocławiu - jak większość wie to wymaga troszkę czasu, by zebrać Wszystkich w "ładną" całośc ;)
-
[quote name='monikastanko']dziewuchy a powiecie mi takie coś ???????:bye: jeżeli mój pies wystawiany w klasie młodzieży psy wygrał np.dwie krajówki i wzioł by zw.młodzieży w Nitrze czy ta ocena dała by mu kąplet wystaw potrzebnych na mł.championa Polski..prosze o pilną odpowiedz.....bo nie wiem jak mam zgłosić:???: :terazpol:[/quote] Tak jak napisał Ci Musiałek - oceny zdobywane na Mł.Ch.Pl - piesek musi otrzymać na polskich ringach. Na Mł.Ch.Słowacji musi otrzymać na ringach słowackich... :p
-
[quote name='Asiaczek'][B]Anovi[/B] - w Nitrze to chyba nie przejdzie...ewentualnie przygotuj się na wyższą stawkę. Tak słyszałam. [/quote] Dzięki Asiaczku :* Tzn.. miałam na mysli zapłacenie w wyższej kwocie - tylko chodzi mi o to czy w ogóle będzie można zapłacić na miejscu ?
-
[quote name='dorotal']Czesi maja niestety swoje wymagania. W tym roku do Pragi nie jade, ale w zeszlym roku bylam w Pradze w listopadzie. Ja placilam w PKO SA przelewem za wystawe. Widze ze nie przyjmuja zgloszen faxem i e-mailem:-( , a w tamtym roku jeszcze e-mailem przyjmowali:evil_lol:[/quote] No i to właśnie wyczytałam.. :shake: to bardzo zachęcające do wyjazdu tam :razz: Dzięki za info :)
-
[quote name='Musiałek']teraz tylko zapłacić :lol:[/quote] a czy można zapłacić na wystawie?
-
Czy ktoś może zgłaszał psy na Międzynarodową Wystawę do Pragi [COLOR=Black][B]18.11. - 19.11.2006 ?? [/B][/COLOR]info na [url]http://www.vystavapsu.cz/[/url] Pytam, bo właśnie dziś po telefonie do Związku Kynologicznego w Czechach dowiedziałam się, że nie będą przyjmowali zgłoszeń bez załączonego dowodu wpłaty? że nie można dokonać wpłaty na wystawie :-o Trzeba podobno zapłacić drogą bankową, a później wysłać razem ze zgłoszeniem... Czy może ktoś coś wie na ten temat??
-
[quote name='Alojzyna']Zgłoszenia na Nitrę (międzynarodową) będą przyjmowane też na wystawie we Wrocławiu.[/quote] Mam pytanko, czy to pewna, potwierdzona informacja??
-
[quote name='flashka-g']Do mnie dzisiaj dzwonila Pani w zwiazku i okazuje sie ze wcale maili nie odbieraja:angryy: wiec lepiej sie upewnic.[/quote] flashka kto Ci to powiedział :shake: Jak już napisała PSYLLA maile są cały czas skrupulatnie odbierane i wpisywane. :p
-
Pytanie może troszkę retoryczne i banalne, pewnie już nie raz zadawane, ale czy ktoś wie może czy na wrocławskiej stronce pojawią się jakieś konkretne informacje dot. stawek i planu sędziowania?
-
Dog niemiecki-co musze wiedziec by piesio mial sie dobrze?
anovi replied to Jola_K's topic in Dog niemiecki
Jeśli chodzi o mnie jestem bardzo cierpliwym osobnikiem ;) -
Dog niemiecki-co musze wiedziec by piesio mial sie dobrze?
anovi replied to Jola_K's topic in Dog niemiecki
Jolu jeśli zdecydowałaś się by Twoim towarzyszem życia był dog/dożyca prócz zwykłych zabiegów higienicznych jak piszesz dot. ząbków i sierśći powinnaś przede wszystkim zwrócić baczną uwagę na to, co Twoja pociecha będzie jadła i jak. Dogi niestety mają tendencję do skrętów żołądka. Tak więc lepiej by jadła częściej (ze 3 posiłki dziennie) i w nie przesadzonych, rozsądnych porcjach (czytaj - [B]NIE[/B] 2 czy 3 kg. posiłek na raz). Ponadto zawsze powinna spożywać posiłek po spacerze, a nie przed nim. Nie powinna z pełnym brzuszkiem po jedzeniu brykać, robić jakichś wywrotów i fikołków czy "toczyć" się namiętnie przez plecy. To pierwsze co przuchodzi mi na myśl mając obok siebie doga... Myślę, że wiele wskazówek znajdziesz też w wątku "Halo, halo właściciele dogów... ", ew. pisz, pytaj.. Kto pyta nie błądzi :) Pozdrawiam, gratuluję decyzji - sądzę, że nie będziesz żałować :p :loveu: i życzę samych miłych chwil z dożyczką.