mam znajomego na zootechnice, który studiował przez 3lata archeologie, ale zrezygnował bo powiedział, ze im dalej las tym mniej mu sie podoba, bo podobno jakies przekrety tam robia jesli chodzi o praktyki i jego jakis facet na pareset zoty oszukał...no ale chcyab sa na tych studiach ludzie, którym sie podoba?