Doksio był wyzszy od niego i to kilka centymetrów, i miał zupełnie inna głowkę, taka bardziej długa mordkę, wieksze uszka, mniej fałdek na pysku. Raczej championem by nie zoswtał bo wzorcem odpowiadałby buldozkom na fotografiach sprzed 15-20lat, ale przyznam nieskromnie, że jak ja patrzyłam na niego i Tobiaszka to ładniejszy był oczywiscie....no cóż Doksio :wink: bo był mój...