już asia sie pochwaliła nowym domkiem:cool3:
odnośnie finansów
bardzo dziękuję wszystkim którzy wsparli finansowo cekinka:Rose:
i te osoby, które robiły mu ogłoszenia, podbijany wątek:multi::multi::multi:
na razie pieniążki cekinka proponuję zamrozić, nie wiadomo czy nie będą potrzebne, oby nie, tfu, tfu, ale zabezpieczenie trzeba mieć, jutro ustalę z asią szczegóły ile ona zapłaciła za badania i odkleszczanie no i te feralne buty:mad: