no to rzeczywiscie fajni ludzie chca mieć psa...:angryy:
sami rozmnażacze, ale przeciez za rodowodowe szczeniaki im sie zwróci to dlatego "inwestują" w hodowle:mad:
dobrze robisz Elu, że nie oddajesz byle komu, chociaż mozesz mieć pewnosć ( a przynajmniej 99% pewności bo zawsze moze sie trafić jakiś zly czlowiek), że Twoje szczeniaczki nie będą potem oddawane z roznych glupich powodow...:placz: