Jump to content
Dogomania

bagsiks

Members
  • Posts

    71
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bagsiks

  1. Ja będe z aparatem i będe robić fotaski :D Więc może ktoś z was mi się natrafi i wpadnie w aparat :)
  2. Niezła sprawa z tym nickiem i hustą hehehe :D Mi tez przydało by się to zrobić ale na ta wystawe chyba mi się nie uda :P
  3. Hmm dlaczego aż o tej godzinie :D ?
  4. Hmm w piatek po wystawie z forum fmz planujemy jakiś wypad ktoś chciałby się dołaczyć :D??
  5. Santy a nie miałą byś dla 2 osób bez psa ??
  6. No niby fakt i prawda większe prawda ma autor zdjęcia gdyby było to Twoje foto to byś miała wygraną tak to nawet chyba nic :)
  7. To teraz możesz zbić troche kaski i na Twoim miejscu bym oto powalczył :D Prawa autorskie :)
  8. Ja szukam transportu dla 2 osób z Gdanska lub z Trójmiasta !!!! W środe
  9. A masz jakieś wolne miejsca :D
  10. W sobote :( A nikt nie jedzie w środe ;(
  11. Ludzie z Trójmiasta odzywajcie się hehehehy !!!!!!!!!
  12. A kto jedzie z Gdańska albo Gdyni ????????????????????????????
  13. Jeszcze tylko 7 dni :D
  14. bagsiks

    Puli

    to na pewno :)
  15. bagsiks

    Puli

    Żartuje sobie tylko :D Bez obrazy oczywiście ale są to takie wielkie 2 czarne mopy :P
  16. bagsiks

    Puli

    Super psiaki :D Nic nie mówie ale czasami nie wiadomo gdzie one maja głowe np. na tym zdjęciu powyżej :D Dopiero teraz się skumałem i już widze hehe :D
  17. Wiadomo jak to czasami bywa i radziłbym miec wszystko :)
  18. Dlaczego się pomyliłem ?? Wiem że napisałem tutaj sory tak troche nie do tematu ale jak napisałem to gdzies indziej to ... że tak powiem inaczej to zobaczyli.
  19. Mam pytanie bo wiele z was nie ma tutaj podane gg :D Tak więc jestem w trakcie tworzenia portalu [url]www.dogzone.pl[/url] i potrzebuje zdjęcia ras psów :D Jest ktoś może chętny ?? Ma ktoś jakieś bardzo łądne zdjęcie swojego psa w pozycji wystawowej ?? [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1109/2vk6_4d5d5.jpg[/url]
  20. Nessunia coś wymyślimy :D Gdzieś te bagażyki wepchniemy a jak cos da się jakimś znajomym co będą z samochodem do końca wystawy :D Jak nie to na plecach :)
  21. % osób z Gdańska jedzie w środe o 18 albo o 15 :)
  22. Ja nic nie wystawiam ale będe ubrany tak jak będe :D Nie wiem jeszcze jak :D
  23. Ja moge polecic swoja kumpele która wystawia psy i jest w tym dobra to co robi. Wystawiała już wiele psów i zdobyły ładne tytuły :D
  24. Ja będe miał chyba wolne jedno miejsce dla jeden osoby w pokoiku :D Jedyny wymóg to śpiworek :D
  25. To prawda zresztą sam wiem coś troche na ten temat bo prowadze swój serwis o tematyce psów itp. i wiem że jak coś się sponsoruje to chciało by się żeby jego reklama była w jak największej ilości miejsc.
×
×
  • Create New...