Zakładam watek na prośbę osoby z FB
Piękna mała czarna sunia. Oryginalne uszy. Zamieszkała w polach za Starą Wolą w Radomiu, prawdopodobnie tam się oszczeniła..
Sunia i jej córeczka od tygodnia, może więcej pomieszkuje tamtejsze pola.. bez SZANS na przeżycie, jeżeli Im nie pomożemy! Jest co raz zimniej.. Sunie strasznie się boją, nie dają do siebie podejść. Karmione są od czasu do czasu przez ludzi spacerujących ze swoimi psami.
Do schroniska nie mogą trafić, z racji przepełnienia psy zagryzają się wzajemnie. Drugim powodem jest CHOROBA I MASA WIRUSÓW. Słabe psy nie poradzą sobie.
WSZYSCY , KTÓRZY SĄ CHĘTNI ZABRAĆ SZCZENIACZKA I JEJ MAMĘ DO DOMU proszone są o kontakt do Pani Kasi, która obiecała, że nie zostawimy sunieczek bez pomocy.
LINK DO ALBUMU [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.537572232924307.140459.361238580557674&type=3[/URL]
KASIA 507 237 447
A tu link do wydarzenia FB [URL]http://www.facebook.com/events/198824706919434/[/URL]