Jutro mija 2 miesiące odkąd Mika jest z nami. Jest wspaniale. Moje słoneczka zgadzają się ze soba, ale widać już ich różne charakterki. Lolka jest uparta, kapryśna nie bardzo lubi pieszczoty, a właściwie tylko toleruje.Mikusia to piesek wzorcowy- każdego domownika ładnie wita, zawsze skora do zabawy i pieszczot. Obie jedza tyle samo- każda idzie do swojej michy i w połowie jedzenia nagle obie równocześnie zmieniają się i spokojnie kończą jedzenie.Na spacerkach załatwiają się jak na komendę. W bloku i na osiedlu mają swoich fanów, którzy mówia o nich- lalunie. Kochamy je bardzo. :-)