-
Posts
2726 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gamoń
-
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
gamoń replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
W której klinice jest sunia ? O ile na Żytniej to mogę ją czasem odwiedzić. -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
gamoń replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Strona ten fundacji niemieckiej [URL="http://www.hundehilfe-polen.de/html/aktuelles.html"][COLOR=#000000]http://www.hundehilfe-polen.de/html/aktuelles.html[/COLOR][/URL] można pisać do Jenny (niemiecki/angielski) [FONT=Palatino Linotype][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tu generalnie w dziale kontakt sa maile [URL="http://www.hundehilfe-polen.de/html/kontakt.html"][COLOR=#000000]http://www.hundehilfe-polen.de/html/kontakt.html[/COLOR][/URL] [/FONT] [FONT=Palatino Linotype]Może skorzystacie z tej fundacji .Ponadto skontaktujcie się z Aga_Mazury ona tez ma kontakt z jakimiś fundacjami zagranicznymi ,oraz z dogomaniaczką kasia_r,[/FONT] [FONT=Palatino Linotype]ma znajomą w niemczech i ona zabrala od Kasi dwa psiaki ze stadionu dziesięciolecia. [/FONT] -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
gamoń replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dogomaniaczka z dogo o nicku Madziek jest zaprzyjaźniona z holenderską fundacją .Napiszcie do niej może oni pomogą. -
O ile sunia jest już w DT w Warszawie i pewno miała robione badania krwi proponuję udać się do kliniki na Białobrzeską i umówić wizytę u dr.Czubek. Padaczka może być związana z chorobą wątroby i trzustki.Ona wyleczyła mojego Krecika ,który tez dostał padaczki ze względu na chorą wątrobę.Nie trzeba wówczas włączać luminalu ,który dodatkowo masakruje wątrobę.Warto spróbować diagnozy u dr.nauk medycznych jakim jest dr.Czubek
-
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
gamoń replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jutro pewno się nie wyrobię ale wtorek ,środa po pracy.Co jej potrzeba.???.Kto jest wetem prowadzącym? -
postrzelona w kręgosłup mała suczka ma dom w Niemczech
gamoń replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W której klinice jest sunia .Chcę ją odwiedzić. -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
gamoń replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapytano mnie na pv czy mogę dac DT suni .Odpowiadam na forum .Niestety ale mam 7 psiaków 2 tymczasy (sunie ) i 5 swoich.Bardzo mi przykro ale fizycznie nie dam rady nawet ze spacerami.O ile byłby to krótki okres to może zastanowiłabym się aby pomóc suni ale na dłużej przepraszam :-(:-(.Trzymam kciuki aby ktoś jej pomógł. -
Sumpi czuje się dobrze. Jest tylko bardzo niezadowolona z powodu krępującego jej ruchy gorseciku. Apetyt jej dopisuje i jeszcze kilka dni, i znów będzie mogła biegać i skakać Z ogłoszeń nadal cisza. Zupełnie nie rozumiem co jest z nią nie tak... Przecież jest sprawna i przyjazna... Czemu nikt jej nie che ;(
-
Sumpi z tymczasową koleżanką Pusia na niedzielnym spacerze na Polach Mokotowskich [URL=http://img147.imageshack.us/my.php?image=dscn5077yp0.jpg][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6867/dscn5077yp0.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/my.php?image=dscn5078vb1.jpg][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8760/dscn5078vb1.th.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecuję jutro zdjęcia, bo dziś strasznie długo sie ładują. Sterylka może się już odbyć, Ja mam zaufanego lekarza na Żytniej, więc chyba tam będzie ją miała. W tygodniu się dowiemy o koszt. Sumpi zaczyna się robić okrąglutka a i apetycik jej dopisuje. Pozatym wszystko w porządku. Ma teraz nową koleżankę na tymczasie, więc nie czuje się już samotna, bo towarzystwo tych starych, bezzębnych kundli, które ciągle śpią nie jest zbyt interesujące
-
Dzięki Ina za pomoc, chętnie skorzystamy, jednak sterylka może się odbyć około miesiąc po cieczce, bo macica jest przekrwiona i może dojść do krwotoku. Nie mam za bardzo pomysłu jak wybić temu śmierdzielowi:cool3::cool3: z głowy zjadanie drzwi.:shake: Jak uzna że jest już zbyt długo sama to je konsumuje po kawałku. Ma już kostki i zabawki, ale drzwi nadal zmniejszają swą powierzchnie. Telefon ani razu nie zadzwonił. Nikt nie chce Sumpi???
-
Odpoczywaj w spokoju(*)(*)(*)
-
[URL=http://img378.imageshack.us/my.php?image=dscn4932hy8.jpg][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/5764/dscn4932hy8.th.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/thpix.php][IMG]http://img378.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] [URL=http://img386.imageshack.us/my.php?image=dscn4936xh6.jpg][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8606/dscn4936xh6.th.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/thpix.php][IMG]http://img386.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]