-
Posts
288 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosica
-
Widzał kto pisne grajaca w noge :P z Głowki tez dobrze piłkeczke piapierowa sobie odbić . OTO ARES w toku szaleńczej zabawy z piłka która nie winnie sotsała skazana na wyrok potargania :eviltong:.[IMG]http://img345.imageshack.us/img345/1741/tnimg12205js.jpg[/IMG] Pozdrówka
-
No prosze , akita długowłosa cudna , naprawde ,moim zdnaiem jest piękan , (taka istana kobitka:lol:) .Matagi bardzo dziękuje za świetne zdjęcia , bo jest na co popatrzeć a i pracy dużo trtzeba było włozyć aby je wykonac :lol:, wiec podwojne podziekowania . Kasi I Łukaszowi za moment przesle zdjęcia , wiec naspnym razem postram zrobic sie troche wiecej bo już nie muszę mowic co sie działo na wystawie z aparatmi :mad:.Pozdrówka
-
Ja mam jedno , choc nie zbyt dobrej jakosci ale jednak ;).[IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7979/tnimg13572xq.jpg[/IMG] Pozdrówka
-
Ups juz wiem gdzie sie pomyliłam , ominełam psa Chrisa a raczej popełniłam gafe:oops:proszę o wybaczenie ale robiłam to pózno w nocy . Zaraz poprawię;).Dzieki za upomnienie Musha .
-
.Jesli gzdies sie pomyliłam to wybaczcie :oops:.
-
No cóz mam nadzieje ze moje niedociagnięcia w sprawach towarzyskich dokończe na najbliższych wystawach :lol:.Na tej zabrakło mi odwagi :eviltong:.Pozdrówka
-
Wielkie dzieki :lol:, bardzo chetnie .Choc tym razem schowam wsytd do kieszeni:eviltong:.
-
Mialo byc 120 lecz wybrałam te lepsze :lol:.Na niektorych widac tylko połowki psów a czasem nawet nie :eviltong:.No czerwony dywany robia ogromne wrazenie , przenajmniej ja tak sadze po wczorajszym dniu . Pozdrówka
-
....cdn.Irulka czyz nie jestem piekna:loveu:[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2285/tnimg13305vt.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6749/tnimg13366iq.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8246/tnimg13423dw.jpg[/IMG] Arashi wilekie gartulacje pierwszego miesjca , naprawde pieknie :multi: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/714/tnimg13539wz.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/2286/tnimg13562lm.jpg[/IMG] [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/3685/tnimg13520pe.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/9753/tnimg13768zz.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1830/tnimg13745zs.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1290/tnimg13826tb.jpg[/IMG] Puchate Kreple:) [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2320/tnimg13894dz.jpg[/IMG] i na koniec jeszcze jkedno z innej beczki:lol:(chow-chow) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9279/tnimg12667ox.jpg[/IMG] Bardzo wszytkim gratuluje wysokich ocen i tych mniej wysokich ale jakze symaptycznej i mieł atmosfrey . P.S jesli kogos nie chcacy popchłam lub zasłoniłam aparat to przepraszam ,ale cóz czego sie nie robi dla akit :cool3:.Prawie wszytko , i jeszcze jedno jesli kogos nie umiesciłam to wybaczcie ale pomiesznae mam wszyztko mało tego głupia bateria odeszła w nibyt wtedy gdy była potzrezban i o resztkach wypocina dotrwałam do konca:bigcool:.Pozdrawiam wszytkich bardzo serdezcnie
-
....cdn.Psy[IMG]http://img226.imageshack.us/img226/8346/tnimg12843aj.jpg[/IMG] Posrednia kl. [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1606/tnimg12881wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/1567/tnimg12913km.jpg[/IMG] Amai .....niestety nie udało mi sie lepeij uchywcic tego zdjecia..(wybacz Chris) [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/1945/tnimg12960ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3656/tnimg12987eo.jpg[/IMG] Pozrównanie:) [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/862/tnimg13001ew.jpg[/IMG] Sunie:lol: [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/5681/tnimg13035do.jpg[/IMG] IRULKA;) [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/6381/tnimg13043ip.jpg[/IMG] [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/1854/tnimg13097yh.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/29/tnimg13164wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4114/tnimg13181bt.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6059/tnimg13198md.jpg[/IMG] cdn....
-
Chce ktos zdjecia z Katowic ?Chetnie sie podziele bo mam ich az 130!:crazyeye:.Choć nie wszytkie sa dobrej jakosci a wiec wkleje te dosyc dobre i bardzo dobre , zatem zycze miłego ogladania i komentowania:cool3:.Oto zmagania i oczekiwania ,,trzody" przed wystawa;) [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4392/tnimg12362zg.jpg[/IMG] ,,Halniaczki" [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1871/tnimg12408bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1497/tnimg12499ka.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7476/tnimg12531ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/3466/tnimg12549ak.jpg[/IMG] To tak przed wystawa teraz zaczna sie emocje , akity wchodza na ring :) [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/8089/tnimg12791mc.jpg[/IMG] I jeszcze jedno .... [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4634/tnimg12817pg.jpg[/IMG] No to za chwilke nastepna ...
-
A oto krótki fotomontaz z codziennego zycia a raczej pozowania Aresa do obiektywu:lol: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/814/ares13qt.jpg[/IMG] Pozdrwoka a za nie długo przedstawie Miczke . P.S dla niektorych , to juz znane psie ,,twarze" :lol:
-
Lecz uszy do góry my tez mamy co pokazywać , bo to w końcu nasze wiec musi być dobre :lol:
-
Dziękuje USHI , no cóz takie choróbsko , a przeciez koci instynkt jest bardzo rozbudowdny w kierunku łapania skrzydlatych maleństw.Daltego lepiej dmuchac na zimne.Pozdrówka, sloczne macie tu kicuchy naprawde :loveu:
-
No ja bede w piatek wiec jesli cos zdarza zrobić nie omieszam wstaiwć tutaj albo gdzies tam :P
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9358/lejdi2yj.jpg[/IMG] Nio Ptasia grypa i kicia biedan , muis siedziec w domu a spacery jak na razie na smyczy .Takie zabezpieczenie bo ja na Slasku mieszakm.Lejdi skonczyła 5 latek :D [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7313/lejdi27kg.jpg[/IMG] jeszcze jedno , oto Rudy zbik :P [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5415/lejdi4tj.jpg[/IMG] Pozdrówka , bardzo mi miło tu u was pisać :)
-
No ale zeby było tu dośc rudego przesyłam kolejne fotki Lejdi z dzisiejszego dnia:) [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6050/tnimg11178cs.jpg[/IMG] A tu prosze bardzo Czy te oczy moga kłamać ? [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3411/tnimg11123gl.jpg[/IMG] Kolejne oko w oko , piękny wyraz mordki i i te bursztynowe gałeczki:cool3: [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/3786/tnimg11103ct.jpg[/IMG] Serdecznie pozdrawiamy cała kocia ferajne:lol:
-
Już sie doczekac nie moge , choc gram role tylko fotografa :)
-
Dziekuje bardzo :lol:. Jesli zrobie jakieś zdjecia jeszcze to dam znać , no chyba ze ktos nie chce :mad:.Oczywiscie to był zart :eviltong:.Pozdrowka dla wszytkich kocimabraży :)
-
Witamy witamy , no i prosze coraz nas tu wiecej. :lol: I nowe mordki do poznania i oczywscie rudzielce tez.Pozdrówka dla zakręconych jak ogon swoich pupili fanów i włascicieli akitowych czterch łap:eviltong:.
-
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3671/tnimg04123hn.jpg[/IMG] No nareszcie nauczyłam sie obsługiwać internet co do wysyłania zdjec ,a oto mam zaszczyt przedstawaić państwu moja jakze urocza:lol: LEjdi we własnej osobie . Czyż nie piękny rudzielec?:cool3:Pozdrówka
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/39/tnimg04126uj.jpg[/IMG] a oto mój rudzielec , i co wy na to ?:cool3: prawdziwy rudy .Widac od razu ze to piękna kobietka:lol:
-
Piękne fotki , musiało być ciekawie i dlatego ze pieknie wspomagasz nasza galerie :lol: brawo . Nie wiem czy dobrze wiedze ale ta shiba to chyba ....:cool3:.
-
Oj bedzie na co popatrzec i chyba cała pamiec mi zajmie w aparcaie aby sfotografować ta cała ferajne akitowa::lol:ale oczywsice jest komu kibicować :multi:
-
Hej , uu wiedze ze ktos kocha jure :cool3: To bardzo dobrze bo moze kiedys sie spotakmy przypadkiem na tych pieknych skałkach ja mam około 30 godziny drogi autem , a do ogorodzienca to 15 min :pCzekam na cieplejsze dni i w droge , zaczynam uprawiac dogroning a co - bede sie marnowac , mało tego psa marnowac trzeba saplic troche jego i mojej energi :lol:. Zdjęcia przepiekne Asztar na tle Jury przepiekne , az sie chce samaemu odkrywac cos nowego . Wogole , zdjecia sa cudne i wielkie gratki dla Was :multi:.Christoph- zdjecia z wystaway naprawde interesujace i coż za piekny wyraz pyszczka:DAkita amerykanska , bardzo ładna ( choc nie gustuje w tym kolorze). Pozdrówka dla wszytkich ;)