-
Posts
288 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosica
-
Wybieram sie raczej pod namiot , i jeszcze jedno , moze mi ktos powiedziec jak to jest z psami poniewaz posiadam psa w typie akity amerykanskiej i nie zabardzo toteruje on ine psy (rzecz jasna ze byłby na uwiezi i byłby pilowany przeze mnie ) zastanawiam sie jak to rozwiazac , mam tez sunie mieszanca niewielkiego kundelka i z nim nie ma problemów bo ona uwielbia ludzi i wszelkie psy :)Prosze o jakas rade , bo uwazam ze zabranie go to dla mnie przede wszytkim frajda gorzej dla tych innych ludzi ktorzy tam moga byc. Dlatego mwoie iż byłby cały czas pilnowany i trzymany na lince ( nie jest on morderca tylko popprostu nie lubi innych psów ktore zachwouje sie agresywnie , badz mało tolerancyjnie , ja jednak jesli gdziekowlwiek go zabieram, to zawsze w tłumie jest zapiety dla bezpieczenestwa) co o tym myslicie ?Pozdrówka
-
Mamy pytnaie odnośnie wpisowego (czy takowy jest) co z psami oczywiscie ksiązeczki zdrowia (tak mi sie wydaje ) , gdzie trzeba sie zgłosic i co trzeba podac przy takim zgłoszeniu . Oraz chciałbym sie dowiedziec na czym to wsyztsko polega (tzn. co planujecie przez te cztery dni ) Miekszam 30 min drogi od Morska wiec podróz to zaden problem.
-
Hej hej hej , ludziska ....wiem jak zawsze zaspałam , ale ten zlot jest w Morsku tu na jurze krakosko-czestowchowskiej? Prosze o odpowiedz , gdzie kiedy i ajk wsyztsko , jesli tak i to jest tu na jurze to czy moge sie przyłaczyc ?Bradzo prosze odpowiedz albo jakis e-mail..kogos kto odpowie na me pytania prosze ...bardzo chetnie pojade ...:) Dzieki z gory za odpowiedzi Gdzie moge sie ewentualnie zgłosić ? jak z psami ? i ajk to ma wszytsko przebiegac? prosze to bardzo wanze ...
-
Hej :) Kto tu jest ze Sląska ? bardzo prosze zorientowanyhc o pomoc , chce wystwaic psa tylko nie wiem gdzie ani kiedy . Pilsssss help!! Chciałbym troche pobaiwac sie na tych wystawach ale nie mam zadnbych informacji o tym gdzie i kiedy . Byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedz . Pozdrwoka:multi:
-
Powiem tak posiadam psa w typie rasy akita amerykanska , o chrakterze zcasem moze nawet tyrana (w stosunku do innych psów a kotów tym bardziej, choc nasza kotke toleruje gorzej jakby jaki inny mu do pszczy wpadł , to juz jest po nieszczesnym kotku).Ale wracajac do tematu , moj pies choc na samym poczatku był i jest pełen werwy do robienie czegokolwiek (byle nie zadługo) to nauczyłam go i przeszkliłam podstawaoe komendy ktore wykonuje jak na razie bez zarzutu (nawet jesli w poblizu sa psy) . Ja jeste bardzo zadowolona z jego pracy a on wie ze parcuje , bo niestey czasem musze go do tego troche przycisnąć . Nuczył sie ze to i praca i zabawa bo dla mnie akita to ciagle pies pracujacy i daletgo tak mojego psa staram sie przygotowywyac(poniewaz nie zalezy mi na leniu kanapowym , choc od czasu do czasu lenistwo jest wskazana ale nie takie , bo jesli mam byc szczera moj pies nigdy nie lezał na łozku) , poprpstu , staram sie wychowac psa ktory bedzie przypomniał charakterem dawane akity( ich zapał do robienia czegos z włascicielem , poprostu taka wiez wspolnego celu)teraz to wiem , iz wystarczy troche wykorzysatc ich predyspozycje , no i oczywscie same upodobania włascieciciela a można wiele osiągnąć(Ares uwielbia spacery uwielbia ciągnąc i traktuje to moim zdaniem na pis roum powaznie ). Po pierwsze moim zdaniem , zaobserwuj aktywanosc rucha u swojej suni , jej zachowanie kiedy najbardziej sie angazuje w zabawe(ktore to momenty) wtedy mzoesz dopaswac i jej możliwosci i mniej wiecej swoje . Osobiscie polecam dogtreking :) Pozdrawiam bardzo serdecznie
-
Dopiero nie dawno widziałam o ogłoszenie na allegro, ale chyba tu euforia (choć jest wskazana ) to jak powiedziałas moze nie w takim stylu powinna byc przekazana :evil_lol:.
-
Oto zdjęcia z dzisiejszego rajdu , po jurze (choc kondycja do poprawy ), musze to przyznać Wiosna juz jest u nas na dobre (nawet jaskółki sie pokazały) [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/3074/tnimg20536lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/7863/tnimg20547og.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/9271/tnimg20562oe.jpg[/IMG] Oto jedno z moich ulubionych zdjęc, widać dobrze jak natura radzi sobie z pozostałosciami po działalnosci człowieka [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/9452/tnimg20576wf.jpg[/IMG] [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/7050/tnimg20600bf.jpg[/IMG] A tu kwiatuchy rosną nawet na pniakach :lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8002/tnimg20659at.jpg[/IMG] A oto , przed państwem jedna z najbardziej czarującyh dzielnic, (jakby zapomniana przez czas) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2577/tnimg20725ex.jpg[/IMG] W koło pełno kaczyńców,,,i az żółto przed oczami ....:loveu: [IMG]http://img302.imageshack.us/img302/6498/tnimg20733ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/8594/tnimg20771tj.jpg[/IMG] Cel wyprawy:cool3: [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9994/tnimg20781ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/721/tnimg20791zf.jpg[/IMG] A tu kto ma bystre oko , to zauważy malutka sliczną jaszczurkę zwinke (to chyba samiec bo zielony) [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6906/tnimg20810qm.jpg[/IMG] To na tyle, z wywiadu terenowego w pogoni za słońcem :) Pozdrówka
-
Myśle ze odrobinka nie robiła tego specjalnie (choć ten post powinnien rzeczywiscie wygladać inaczej, bo ten kto chce kupić akite i zostanie dobrze poinformowany sam tarfi na hodowle) Ale czego nie robi sie z eufori (z drugiej strony to wspaniałe ) Juz widze ten zapał młodego , swiezo co upieczonego własciciela akity :cool3:
-
Witam wszytskich bardzo serdecznie :] Kasiu i Łukaszu za moment już wyśle Wam zdjęcia:)Mnie róznież było przemile gdy pozałam Was :lol:(zabawa na spacreku tez wygląda super:multi:) Agato cudowniaste zdjęcia ale rudzielec...tylko sie pouśmiechać nawet do samego zdjęcia :eviltong:, nury to rzeczywiscie jak foka , może jakaś nowa odmiana z kręconą kitą:cool3:. Halne Wzgórze -moje gratulacje , po raz pierwszy widzę ten papier :crazyeye:, i robi wrażenie (tak nawiasem mówiąc było mi niezmiernie miło Was poznać) Iwona&Wiki Wy to dopiero macie zdjęcia , aż dech zapiera , podziwiam , bo wiem na co lubię popatrzeć a te zdjęcia są godne pochwały :lol:. Pozdrawiam wszytskich bardzo serdecznie a za moment moje zdjećia ze spaceru (niestety ani Miki nie było ani Aresa :shake:)
-
Christoph bardzo chetnie , możemy już nawet zacząć dyskutowac na wystwie o ile bedziesz miał troche czasu w tym jakże nerwowym czasie , ale bardzo chetnie :lol:. Ja się dopiero wprawiam w robieniu ujęć więc sądze ze duzo jeszcze przede mna . Teraz czekam na Bytom a póżniej jak czas pozwoli to może Kraków:roll:. Pozdrawaim wszytskich bardzo serdecznie .
-
oto zdjęcie , które mnie osobiście , bardzo sie podoba [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5462/tnimg18497df.jpg[/IMG] jest naprade swietne :lol: a tu młodziutka akitka amerykańska [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/3426/tnimg17368bf.jpg[/IMG] hihi hih :evil_lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8962/tnimg19541po.jpg[/IMG] to no by było na tyle ,a ta malutka akita to chyba młodziutki halniak , chco tgeo dokładnie nie wiem :roll:. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie . P.S Agatko bede w Bytomiu jak na dzisiejeszy dzien;). I Przepraszam wszystkich ktorym podałam już skostniała z zimna łape:eviltong:, ale wymarzłam ajk nie wiem . Chjoć to nic bo bardzo miło wspomniam tą wystawe tyle nowych twarzy i zakreconych ogonów :lol:.
-
cdn.. [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/8721/tnimg18794it.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1943/tnimg18801vw.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/7103/tnimg18835vv.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/5545/tnimg18868ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/3962/tnimg18902an.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/3899/tnimg18920ce.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3350/tnimg18965vr.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5099/tnimg18974gq.jpg[/IMG] shiba :loveu: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4062/tnimg19499ll.jpg[/IMG] cdn....
-
cdn. [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/6659/tnimg18522ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6587/tnimg18565bp.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4771/tnimg18578kt.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/3306/tnimg18584xp.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1362/tnimg18615nr.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7629/tnimg18648yd.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5184/tnimg18667wf.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2280/tnimg18689ec.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9681/tnimg18725jq.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5266/tnimg18739la.jpg[/IMG] cdn..
-
Cdn ...juz w nocy bym dokończyła lecz niestety net siadł iii.... Lecimy dalej [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8348/tnimg18122tq.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/4522/tnimg18192cd.jpg[/IMG] :loveu:...... [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8347/tnimg18208ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5677/tnimg18215zx.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9160/tnimg18243ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/3452/tnimg18256sv.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/1905/tnimg18311id.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5175/tnimg18338ip.jpg[/IMG][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1424/tnimg18362vc.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5030/tnimg18371gm.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8459/tnimg18449vs.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4039/tnimg18489ck.jpg[/IMG] cdn..
-
cdn. Suczki [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3785/tnimg17917xg.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8770/tnimg17928pn.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/4366/tnimg17938xl.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5030/tnimg17978nq.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7738/tnimg17957uc.jpg[/IMG] Irulka:cool3: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9788/tnimg18001sk.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8135/tnimg18012nq.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2372/tnimg18041no.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3214/tnimg18097fq.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9929/tnimg18109fq.jpg[/IMG] no koment.. :) [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6908/tnimg18119oy.jpg[/IMG] cdn..
-
cdn.... Uwilebiam robic zdjęcia portrety :loveu:Wtedy widac ,akitke troche inaczej [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/4226/tnimg17747vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/8858/tnimg17773hl.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/102/tnimg17780zn.jpg[/IMG] A teraz na przemian :eviltong: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7660/tnimg17846zj.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/5859/tnimg17857em.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5336/tnimg17869xt.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5755/tnimg17888tz.jpg[/IMG] Koniec, działu PSy teraz kolej na sunie ....oj dużo tych zdjęc..a noc przecież taka krótka:evil_lol:..cdn..
-
Cdn PSY [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9704/tnimg17384wn.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8906/tnimg17391mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6546/tnimg17408ae.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9348/tnimg17430fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3885/tnimg17444ut.jpg[/IMG] [IMG]http://img270.imageshack.us/img270/7325/tnimg17492ed.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/8195/tnimg17519xx.jpg[/IMG] Misio:lol: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7366/tnimg17528uf.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6360/tnimg17549kx.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5681/tnimg17592mh.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/707/tnimg17607jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/7158/tnimg17636ss.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1709/tnimg17664be.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9710/tnimg17697lt.jpg[/IMG] cdn...
-
A więc lecimy z tymi zdjęciami ....Przed wystawą parę migawek z życia przed ,,stresowego" [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/9907/tnimg17127fc.jpg[/IMG] [IMG]http://img276.imageshack.us/img276/1073/tnimg17133op.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1624/tnimg17157yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2854/tnimg17170ph.jpg[/IMG] A tu nowa gwiazdka ....i zauważył to niejeden człek :loveu: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/599/tnimg17182fd.jpg[/IMG] Ups przepraszam komus uciełam kawałek kurtki:roll:..ale piesio nie zmnienił postaci i wciąż widać ze to akita :lol: [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3374/tnimg17199mb.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4237/tnimg17205az.jpg[/IMG] '' Moje zaprzyjażnione " Puchate Kreple;) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5821/tnimg17245nc.jpg[/IMG] A Tu Bimbuś szykuje sie do wilekiego zywcięstwa w pięknym stylu :lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9572/tnimg17252un.jpg[/IMG] Przygotowania Agaty i Iru:cool3: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/8232/tnimg17314sv.jpg[/IMG] A tu na okrasę sliczniutka akita amerkańska :loveu: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4334/tnimg17364dp.jpg[/IMG] z/w ciąg dalszy wystawianie ....:razz:
-
Nio to powie5m iz ja byłam zachywcona wystawą . MIło było mi poznać Panią Jolę z Halnego :lol:, I Kasię i Łukasza oraz wszystkich innych też :lol:. Teraz mam troche zajęć pózniej postaram sie wkleić zdjęcia z wystawy (a jest ich sporo). Moje gratulacje dla Bimusia oraz Bu Yamamoto :multi:, dla Irulki , dla Arahszi i wszystkich innych wystawowców. No i oczywiście nie moge nie wspomnieć o Halnym , które także serdecznie pozdrawiam i gartuluje :lol:. Do zobaczyska wieczorem . P.S Wielki ukłon w strone Agaty :lol:.
-
Witamy Sylwekw:multi:. Cieszy oczy nowy akitowo zakręcony fan rasy i nowo przybyły własciciel ;) . Dużo akiciarzy jak moja porzedniczka już wspomniała siedzi w galeri akit . Zapraszamy serdecznie :cool3:. Pozdrówka
-
Nie ma co płakać , tylko.... może pogadać lepiej o psie choćby w typie akity bo u jak na razie nie wiedze nie poza sprzeczką na temat rasowości. A przeciez Dario chciałby sie cos zapewne dowiedziec , bo akitowych porad mądrych tu nie brak :roll:. Zyczymy chłopakowi dalszych sukcesów i czekamy na relacje :)
-
[SIZE=3][COLOR=Red]żYCZę WSZYTKIEM WESOłYCH śWIąT , I MOKREGO DYNGUSA:lol::lol::lol:. pOZDRóWKA[/COLOR][/SIZE]
-
Na dogsie to ja podawałam :eviltong:. Raz gdzies szukałm strn i wpadąłam własnie na nia . Powiem krtoko , ludzie bez zadnych ambicji i na tyle odwagi by powiedziec sobie wprost ze hodowla , to to pies rasowy = rodowodowy !!
-
A to reszta nowe zdjecia z wiosennej aury , która coraz to bardziej daje sie we znaki nie tylko ludziom :) [IMG]http://img448.imageshack.us/img448/3299/tnimg15073sf.jpg[/IMG] Lejducha , etz wpadła w trans miłosych afer a tu pani zła i nie wypusci na dwor , choc robie takie piekne maslane oczka ..:cool3: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2506/tnimg15366bn.jpg[/IMG] ale i sa dobre strony bo spie sobie w wyrku co zdarza od swieta :eviltong: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3038/tnspioch0yj.jpg[/IMG] A teraz oznaki wiosny ... [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/406/tnimg15814lw.jpg[/IMG] Zachód:lol: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7427/tnimg15806ox.jpg[/IMG] Piekny mech , a czasen nikt na niego nie zwróci uwagi ....a szkoda :razz: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7241/tnimg15979mv.jpg[/IMG] A tu już Ares w pogoni za wiatrem w uszach ... [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9491/tnimg15861nn.jpg[/IMG] .. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1198/tnimg15921ju.jpg[/IMG] ...w objeciach słonca:loveu: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4556/tnimg15871yu.jpg[/IMG] i tu dobiegł kres , wolnosci , czas na skrócona swobode na smyczy [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/9268/tnimg16080qa.jpg[/IMG] No i na koniec tej podrózy ... przedstawiam wam ..moje juz 5 letnie maleńswto Hieronima..(gekona lamparciego :razz:) [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/3299/tnhirek4jt.jpg[/IMG] I to by było na tyle , pozdrawaim serdecznie wszytkich zakochanych w wiosennym słoncu :bigcool:
-
:multi: piękne zdjęcia CHris... wielka przysługa. :) ja tez cos mam.. oznaki wiosny ciag dalszy. Oto małe migawki zycia w lesie zrobine na dzisjejszym spacerze ... [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9488/tng322azka36vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9793/tnkropleka0xn.jpg[/IMG] [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/7484/tngrzybki1hd.jpg[/IMG] [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/7789/tngzrybki13qz.jpg[/IMG] Troszke kwiatuszków:lol: [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/7762/tnkroskusiki7il.jpg[/IMG] [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/6697/tnkrokusy1yy.jpg[/IMG] [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/9889/tnprzebisniegi39qn.jpg[/IMG] a oto poszukiwany krzew , dla wiosnomaników..:razz: [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5326/tnkroplekinakotkach7zq.jpg[/IMG] Było tez i tak , dosyc ponuro lecz jakże tajemniczo [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/2513/tnmglica5ew.jpg[/IMG] A oto łapeczka Aresa .... [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/4825/tn322apciaarolka4ra.jpg[/IMG] Pozdrówka wszytkim , bardzo bardzo ciepłe:)