Tito jako szczeniak czasem sie zesikał w domu - ale odpowiednie wychowanie i nauka komend dała pozytywne efekty; teraz wcale mu sie to nie zdarza... :)
Witaj [color=indigo][b]Alenaa[/b],[/color]
ja jeszcze nie tak dawno miałam podobny problem :) i w konsekwencji zdecydowałam sie na grzywacza :) właśnie ze wzgledu na charakter!
Myślę, że jak zaczniesz od szczeniecia wychowywać to piesek nie będzie hałaśliwy ( ja słyszałam jak Tito szczeka chyba tylko ze 5 razy - a ma już prawie 9 miesięcy), są to psy, które bardzo przywiązują sie do właścicieli, wesołe, nieagresywne;
szczególnie polecam dla rodzin z małymi dziećmi - u mnie zdała ta rasa egzamin na 6! moje dziecko jest astmatykiem - i nie mam żadnych problemów - a mam odmianę PP;
[b]wady[/b]??? hmmm - czasochłonna pielęgnacja włosa ( ale to chyba dotyczy wszystkich ras długowłosych) :)
zapomniałam dodać - bardzo szybko się uczą :)
[quote name='onka']Emkus ja iwme, wiem,ze Ty jestes fanka stojących
a moze zrobimy ankiete co? :wink:
tylko jak......... :roll:[/quote]
no to ja jestem za stojakami :roflt:
suki, klasa championów:
[b]Dafne[/b] z Gangu Łysych:
[img]http://img243.imageshack.us/img243/58/dafne2go.jpg[/img]
[img]http://img424.imageshack.us/img424/8994/dafne12te.jpg[/img]