-
Posts
7312 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bety
-
[quote name='efra-husky']Weteran, który wziął rasę to AJAX AKITA-PARK :)[/quote] Dzięki serdeczne :lol: Pzdr
-
[B]Sylwia^^[/B] tak z ciekawości jesteś posiadaczem AA? Jeśli tak to którego? Zadałam Ci już podobne pytanie ale odpowiedzi nie otrzymałam. Pzdr
-
[quote name='efra-husky']był jeden weteran - śliczny :loveu: z resztą wygrał rasę. Podam ci jak wrócę z pracy do domu co to za psiaczek był ;)[/quote] No właśnie wiem, że weteran wziął rasę tylko nie wiem jak się nazywa - i jestem baaaaaardzo ciekawa. Będę bardzo wdzięczna za informację. Dziękuję Pzdr
-
Gratulacje dla wszystkich!!!!!!!!!! Czy ktoś mógłby mi podać akitę amerykańską - psy - [U]tylko[/U] klasa weteranów??? Pzdr
-
Wieści zagraniczne z ostatniego weekendu. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]DORTMUND (CACIB) 4 - 6.V.2007[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]Sędzia: Gerda Schauffeli (Holandia)[/COLOR][/CENTER] Zgłoszono 18 AA wystawiono jedynie 10 psów :crazyeye: BOB przypadł 16-sto miesięcznej suczce [B]Exel Shu-Ku's SUPREME ESSENCE[/B] z Holandii. ----------------------------------------------------------------------- [CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=blue]MONTLUCON 5 - 7.V.2007 - Championat Francji [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][COLOR=black]V Gr była oceniana 7.V (a więc w poniedziałek!?). Akity amerykańskie miał sędziować Christian M. Leneuf (Francja). Zgłosiło się 20 AA ale na wyniki trzeba trochę poczekać.[/COLOR] Pozdrawiam[/LEFT]
-
[quote name='Gucio']Bety - dziękuję ślicznie :)[/quote] Proszę bardzo Pzdr
-
[quote name='Gucio']A czy ja mogłabym prosić os tawkę Dogów De Bordeaux? I może ktoś ma zdjęcia DDB? Szczególnie zależy mi na suczce CLEOPATRA z Czerwonego Zamku :cool3:[/quote] PSY Klasa szczeniąt JARO GAZENO Klasa młodzieży ALF BOIS JOLI BONO MAJESTRY STAR VITA RUBRA CARLO CO-ALA Klasa pośrednia BELFAST WIELKI DUŃCZYK DIRK DARDOR Klasa otwarta APIS KOMORNICKA PACZKA BRUNO WIELKI DUŃCZYK DUNCAN VAN DE PATERHOEK EMBEREZ LUTHER Klasa championów BONZO AN-RO-GE GASPAR BORDO SUKI Klasa szczeniąt ATAYA GWIAZDY RINGU BALBINA BOSS VITA RUBRA Klasa pośrednia ABI CAIRO ANABELL CAIRO BORUSSIA WIELKI DUŃCZYK DOKSA RYCZER DORA RYCZEL KERIS Z GNIAZDA WAMPIRÓW Klasa otwarta ARWENA PRZYSZŁOŚĆ ŚWIATA BRUNA WIELKI DUŃCZYK CLEOPATRA Z CZERWONEGO ZAMKU FIONA FORLANA HERBU RECTUS Klasa championów CARIN CHAMPIONS CLUB DOG CONNELLY LACRIMA HALIANDUM JASZA SMILODON
-
[quote name='Asiaczek']No tak. Akity - proszę bardzo! Ale baski-bobaski ze słonecznej Afryki? Pzdr.[/quote] Ale Twoje baski to już polskie/swojskie co to nie jedną zimę widziały. :p Co to dla nich taki mały śnieżek. ;) :razz: Pzdr
-
[quote name='Asiaczek']No to były dodatkowe atrakcje. I to za darmo!!! No,prawie za darmo...;):lol: Pzdr.[/quote] Jak dla mnie super sceneria do wystawiania akit jakichkolwiek :evil_lol: Pzdr
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]SHIBY[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/5642/lilkashiba1gy6.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1089/lilkashiba2zf7.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4548/lilkashiba3xr7.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/848/lilkashiba5xc7.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4481/lilkashiba6hx3.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/9312/lilkashiba7lm5.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/739/lilkashiba8vi2.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1613/lilkashiba9cq7.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2]Wybaczcie ale shibek nie podpiszę bo się na nich nie znam :roll: może Lilka powie nam wszystkim kto jest kim. [/SIZE] [SIZE=2]Lilka czy tak może być, coś jeszcze mam wstawić, zmienić, poprawić???[/SIZE] [SIZE=2]Pozdrawiam Kaśka[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']Czy te białe ciapki to śnieg z deszczem?!:crazyeye: Pzdr.[/quote] Tak Asiaczku to śnieg - na innych zdjęciach (których tu nie ma) było tyle tych "białych ciapek" że ledwo widać za nich psiaki. Pzdr
-
[B][SIZE=3][COLOR=blue] AKITY c.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][I][B][B][I]Akita u Izis YORITO & TATEMITSU GO Dogutti[/I][/B][/B][/I][I][B][/CENTER] [SIZE=2][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6504/lilkapregbialazc0.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4825/lilkapregbiala1ld6.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/8070/lilkapregbiala2zo1.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=2] [SIZE=2][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6283/lilkapregbiala3go5.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/I]
-
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]AKITY c.d.[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [I][B][CENTER][B][I]TATEMITSU GO Dogutti[/I][/B][/CENTER] [SIZE=2][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4672/lilkabiala1mv2.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/707/lilkabiala2ju1.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2960/lilkabiala3st6.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/6938/lilkabiala4ek4.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6126/lilkabiala6ec8.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/130/lilkabiala7xd3.jpg[/IMG] [SIZE=2][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5545/lilkabiala8wa5.jpg[/IMG] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/I]
-
Na prośbę [B]Lilki/Matagi[/B] wstawiam [U][B]jej własne[/B][/U] zdjęcia z [B]Dobrego Miasta[/B]. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]AKITY[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I][B]Akita u Izis Yorito[/B][/I][/CENTER] [I][SIZE=2][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9901/lilkapregusdd3.jpg[/IMG][/SIZE][/I] [I][SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/9904/lilkapregus1ez3.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/I][SIZE=2] [I][SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7708/lilkapregus3ns7.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/I][SIZE=2] [I][SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/7923/lilkapregus4ob1.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/I][SIZE=2] [I][SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/7592/lilkapregus5at8.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/I][SIZE=2] [I][SIZE=2][SIZE=2][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/3628/lilkapregus6ks7.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/I][SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
[quote name='Agappe']a Zw.Rasy chociaz znasz??? (postaram się innymi drogami zdobyć wyniki ale to moze potrwać kilka dni)[/quote] Rasę zdaje się wzięła czerwona dorosła suka ale która to Ci nie powiem - po zdjęciach bym poznała ale mam nie wywołane jeszcze. NDPwR wziął na 100% Bos Kumade. Pzdr
-
[quote name='Agappe'][B][COLOR=red]Międzynarodowa Wystawa w Łodzi - 5-6.05.2007, sędzia Anatolij Zhuk - Białoruś[/COLOR][/B] [/quote] O widzę, że się sama obsłużyłaś - czyli ja już nie muszę pisać - uffffffff :evil_lol: Popraw sędziego - nie był to Zhuk, tylko Vija Kluicniece z Łotwy. Pani sędzina wykazała się momentami "inwencją twórczą" i sędziowanie było baaaaaaaaardzo ciekawe :roll: Wyników nie znam - sorry. Pzdr
-
[quote name='Agappe'] będę bardzo wdzięczna za stawke [B]AKIT[/B][/quote] Agappe stawkę Akit wstawię później w odpowiednim temacie - nie martw się, fotki tez robiłam ale na nie trzeba będzie poczekać troche czasu. Niestety wyników akit jap. nie znam - nie notowałam :oops: Pzdr
-
A teraz tak trochę z innej beczki na temat Łodzi. Pogoda jak zwykle upalna, jak zwykle ringi AA umiejscowione na patelni (czyli na stadionie). Sędziowanie powiedzmy "ciekawe" i to nie tylko u AA ale także u akit japońskich. Ale najfajniejsze z całej wystawy jak dla mnie było spotkanie "starych" dogomaniaków i poznanie nareszcie osobiście [B]ASIACZKA[/B] i [B]MATAGI.[/B] :multi: [B][COLOR=red]Było mi baaaaaaaaaaaaaardzo miło[/COLOR][/B]. :lol: :lol: :lol: :lol: Pzdr
-
[quote name='Sylwia^^'][COLOR=magenta][B]Bardzo dziekuję za szybką odpowiedź.[/B][/COLOR] [B][COLOR=magenta]:)[/COLOR][/B] [/quote] Proszę bardzo. Nawet nie widziałam Twojego pytania :lol: , jednocześnie pisałyśmy swoje posty tylko mi troche dłużej zeszło. :lol: A możesz nam się przedstawić nowy dogomaniaku miłośniku AA. :lol: Pzdr
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][B]MWPR ŁÓDŹ 5 - 6.V.2007[/B][/COLOR][/SIZE] [I]Sędzia:[/I] Vija Klucniece (Łotwa)[/CENTER] [CENTER][COLOR=red][B]PSY[/B][/COLOR] [I]Klasa szczeniąt:[/I][/CENTER] BABAJ Furia - [I][B]wo 1[/B][/I] Finigan AK-TAN CUFENDER - [B][I]2[/I][/B] [CENTER][I]Klasa młodzieży:[/I][/CENTER] ARUN Gogolińska Karolina - [B][I]bdb[/I][/B] [CENTER][I]Klasa pośrednia:[/I][/CENTER] Redwitch THE BEAT GOES ON - [B][I]V1, CWC, NPwR, CACIB, BOB[/I][/B] [CENTER][I]Klasa otwarta:[/I][/CENTER] Finigan JAS-UP AERI - [B][I]?[/I][/B] [I](dostał od razu kartę ocen i nie wchodził do porównania o NPwR)[/I] [CENTER][I]Klasa championów:[/I][/CENTER] RONIN Sasquehanna -[I][B] V1, CWC, Res. CACIB[/B][/I] [CENTER][B][COLOR=red]SUKI[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][I]Klasa szczeniąt:[/I][/CENTER] Kariudogoya's DILEMMA AT BUNTARO - [B][I]wo 2[/I][/B] Midian's LADY FINIGAN - [B][I]wo 1, BIS Puppy Dnia 3 m.[/I][/B] [CENTER][I]Klasa młodzieży:[/I][/CENTER] Aikenka BLACK BEAUTY - [I][B]V1, Zw.Mł., NJwR[/B][/I] ARMA Gogolińska Karolina - [B][I]V3[/I][/B] Finigan SIL-KOD BOSSITA - [B][I]V2[/I][/B] [CENTER][I]Klasa pośrednia:[/I][/CENTER] AGOTHIKA FINIGAN De Gabritho - [B][I]2[/I][/B] ANITA STAR'S Yaponskogo Dvora - [B][I]V1, CWC, NSwR, CACIB[/I][/B] [CENTER][I]Klasa otwarta:[/I][/CENTER] ARLETA Cid-Lake - [I][B]bdb[/B][/I] Finigan SAGUARO INARI - [B][I]db[/I][/B] :angryy: :mad: :icon_roc: :lmaa: :evil: :bad-word: [CENTER][I]Klasa championów:[/I][/CENTER] Erabor GALA - [B][I]V1, CWC[/I][/B] Finigan SAGUARO ATAYA - [B][I]V2[/I][/B] Resztę ocen jak ktoś wie niech uzupełni. Z obserwacji wyszło że sędzina z Łotwy baaaaaaardzo nie lubi AA dużych i masywnych (z małym wyjątkiem ;)). Nawet chyba nie został przyznany res. CACIB wśród suk. Pzdr
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] Czy zna ktoś wyniki z BOG V i par hodowlanych z wczoraj? Pzdr
-
[quote name='Jussi'] PS Ciekawe czy w Łodzi nadal będzie trwała ekspansja BIS-owa akit am.??????:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] Jeden Amerykaniec na pewno ma już zapewnioną jakąś lokatę na którymś z pudeł :evil_lol: no chyba że się nie zjawi ;) Pzdr Kaśka p.s. - To do jutra :lol:
-
[quote name='Jussi'][COLOR=black][FONT=Verdana]Witam[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Masz może jakieś zdjęcia tej suki ANITA STAR'S Yaponskogo Dvora ??????[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Interesuje mnie czy u niej tez był złodziej ?????:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Krzysiek[/FONT][/COLOR][/quote] Cześć! Nie mam jej zdjęcia (tzn. mam z Poznania ale jeszcze nie wywołane :roll:) - a co boisz się konkurencji? :eviltong: W Poznaniu ją ograłeś więc co się martwisz :p Może i ją też okradł ten złodziej bo w Bydgoszczy coś nie powalczyła z tego co mi jest wiadome. Pzdr Kaśka
-
[quote name='Jussi']Witam Bety mam do Ciebie małe zapytanie :cool3: :cool3: :cool3: ...czy nie moglibyśmy dodawać informacji zapowiedzi ciekawych wystaw zagranicznych tak żeby można było się na te wystawy jeszcze zgłosić ??? Proszę o to bo wielokrotnie dowiadujemy się o wystawach specjalistycznych po fakcie :angryy: :angryy: :angryy: . Trudno nieraz jest coś takiego znaleźć w innych krajach ,a wiele osób ( nie tylko ja ) by skorzystało. Ja ze swojej strony deklaruje się ,że jak cos znajdę to wstawiam. [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Krzysiek[/SIZE][/FONT] [/FONT] [FONT=Times New Roman]PS Będziesz w Łodzi ????? ja będę z Gothi tylko ,że jej ktoś ukradł futro:mad: :mad: :mad: [/FONT] [/quote] Jak najbardziej dodawajcie jak coś znajdziecie - ja też o tej słowackiej specjalistycznej dopiero teraz się dowiedziałam - mimo że dużo szperam w internecie. Fakt że może bardziej zwracam uwagę na międzynarodówki i ta akurat wystawa mi umknęła. W tej chwili znalazłam trzy wystawy o randze klubowej albo specjalistycznej ale póki co nie ma nigdzie na ich temat szczegółowych informacji. Czy będę w Łodzi? - zajrzyj post wyżej a zagadkę sam rozwiążesz :evil_lol: Co do futra - w Warszawie grasuje złodziej futer zakrada się w nocy i rano po futrze ani śladu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Inari tez padła jego ofiarą. :placz: :evil_lol: ;) Pozdrawiam
-
MWPR ŁÓDŹ 5 - 6.V.2007 Sędzia: Vija Klucniece (Łotwa) PSY Klasa szczeniąt: BABAJ Furia Finigan AK-TAN CUFENDER Klasa młodzieży: ARUN Gogolińska Karolina Klasa pośrednia: Redwitch THE BEAT GOES ON Klasa otwarta: Finigan JAS-UP AERI Klasa championów: RONIN Sasquehanna SUKI Klasa szczeniąt: Kariudogoya's DILEMMA AT BUNTARO Midian's LADY FINIGAN Klasa młodzieży: Aikenka BLACK BEAUTY ARMA Gogolińska Karolina Finigan SIL-KOD BOSSITA Klasa pośrednia: AGOTHIKA FINIGAN De Gabritho ANITA STAR'S Yaponskogo Dvora Klasa otwarta: ARLETA Cid-Lake Finigan SAGUARO INARI Klasa championów: Erabor GALA Finigan SAGUARO ATAYA Z pozdrowieniami od dobrych duszków Kaśka