Jump to content
Dogomania

bety

Moderators
  • Posts

    7312
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bety

  1. Gratulacje dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!! Zna ktoś może wczorajsze wyniki finałów: BIS Szczeniąt BIS Weteranów BOG V ????????? Pzdr
  2. Zapomniałam dodać, że Benia (Kariudogoya's DILEMMA AT BUNTARO) ukończyła [I][B]MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT[/B][/I] - [B][COLOR=red]MOJE OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [quote name='Agappe']wow, weteran wygrał rase na takiej wystawie to raczej nei często się zdarza?[/quote] Z tego co widziałam w wynikach to taka sztuka dzisiaj udała się jeszcze Karelskiemu Psu NA Niedźwiedzie. Pzdr
  3. [quote] [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=red]Poznań - 10-11.11.2007[/COLOR][/B][/SIZE] [I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB) o [B]Puchar Europy Środkowo Wschodniej 2007[/B][/I] [U][SIZE=3]sędzia: Dušan Paunoviè[/SIZE][/U][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue]............[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=#0000ff][B]Klasa młodzieży – 3[/B][/COLOR] [B].......................[/B] [B][U]YORITOMO Matagiinu - [COLOR=darkorange]lokata I[/COLOR][/U] [/B][/CENTER] [/quote] Poproszono mnie o uzupełnienie wyniku tego pieska = oc. doskonała, Mł.Zw.Polski'07, Mł.Zw.Europy Środk. & Wsch.'07 Pzdr
  4. [CENTER][SIZE=4][B]MWPR POZNAŃ 10-11.XI.2007[/B][/SIZE] [B][I][O PUCHAR EUROPY ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ][/I][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] Magdalena Musiał[/CENTER] [CENTER]PSY[/CENTER] [I]Klasa młodzieży:[/I] Maroteam BOSTON AT BUCKSHOT - [B][I]V1, [COLOR=magenta]Mł.Zw.Polski 2007, Mł.Zw.Europy Środkowej & Wschodniej 2007[/COLOR], [COLOR=blue]NJwR[/COLOR][/I][/B] [I]Klasa pośrednia:[/I] ANUBIS Nocne Życzenie - [B][I]V2[/I][/B] BLACK CADILLAC De Champernoune - [B][I]V1, CWC[/I][/B] [I]Klasa otwarta:[/I] Anshee NO STONE UNTURNED - [B][I]bdb[/I][/B] [I]Klasa championów:[/I] Finigan JAS-UP AERI - [I][B]V2, Res.CACIB[/B][/I] AMADAR TRUE COLOURS AT REDWITCH - [B][I]V1, CWC, CACIB, [COLOR=blue]NDPwR[/COLOR], [COLOR=magenta]Zw.Polski 2007, Zw.Europy Środkowej & Wschodniej 2007[/COLOR][/I][/B] [I]Klasa weteranów:[/I] Big Benz SRFN' AT WAVEMAKERS - [B][I]V1, NWet, [SIZE=3][COLOR=red]BOB[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [CENTER]SUKI[/CENTER] [I]Klasa szczeniąt:[/I] Jazgar PANDA - [I][B]wo1[/B][/I] [I]Klasa młodzieży:[/I] Kariudogoya's DILEMMA AT BUNTARO - [B][I]V1, [COLOR=magenta]Mł.Zw.Polski 2007, Mł.Zw.Europy Środkowej & Wschodniej 2007[/COLOR][/I][/B] Senseo PUSSYCAT DOLLS - [B][I]nb[/I][/B] Sondaisa's STAR OF OREGON AT DAN DANILO - [B][I]V2[/I][/B] [I]Klasa pośrednia:[/I] Aikenka BLACK BEAUTY - [B][I]V2, Res.CACIB[/I][/B] ARMA Gogolińska Karolina - [B][I]V1, CWC, CACIB, [COLOR=blue]NDSwR[/COLOR], [COLOR=magenta]Zw.Polski 2007, Zw.Europy Środkowej & Wschodniej 2007[/COLOR][/I][/B] ZEWA FINIGAN Inferno De La Noche - [B][I]nb[/I][/B] Pzdr p.s. Dopiszcie proszę finały - jak oczywiście ktoś się załapał na pudło ;)
  5. [quote name='bety'][CENTER][B][SIZE=4]NITRA 3-4.XI.2007 (CACIB)[/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] Tutaj macie wyniki z tej wystawy: [URL="http://www.americanakita.sk/Americanakita_sk/MV_Nitracanis_Nitra_112007.htm"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.americanakita.sk/Americanakita_sk/MV_Nitracanis_Nitra_112007.htm[/COLOR][/SIZE][/URL] ([URL="http://www.americanakita.sk/"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.americanakita.sk/[/COLOR][/SIZE][/URL]) Pzdr
  6. [CENTER][B][SIZE=4]MWPR KIELCE 17-18.XI.2007[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] Krystyna Opara[/CENTER] [CENTER]PSY[/CENTER] [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Maroteam BOSTON AT BUCKSHOT[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa pośrednia:[/I][/SIZE] [SIZE=2]ANUBIS Nocne Życzenie[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa otwarta:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Anshee NO STONE UNTURNED[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa championów:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Finigan JAS-UP AERI[/SIZE] REIKAN Sasquehanna SIMPLY THE BEST Buckshot [CENTER][SIZE=2]SUKI[/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][I]Klasa szczeniąt:[/I][/SIZE] Urasaghegyi FANTA AT BUCKSHOT [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]LIMBA[/SIZE][SIZE=2] z Olexovho Dvora[/SIZE] [SIZE=2]Midian's LADY FINIGAN[/SIZE] Kariudogoya's DILLEMA AT BUNTARO ARFA Gogolińska Karolina [I][SIZE=2]Klasa pośrednia:[/SIZE][/I] [SIZE=2]ARMA Gogolińska Karolina[/SIZE] ZAIRA FINIGAN Inferno De La Noche ZUMA FINIGAN Inferno De La Noche Aikenka BLACK BEAUTY [I][SIZE=2]Klasa otwarta:[/SIZE][/I] [SIZE=2]Finigan SIL-KOD BOSSITA[/SIZE] ZEWA FINIGAN Inferno De La Noche [I][SIZE=2]Klasa championów:[/SIZE][/I] [SIZE=2]CR AUTUMN IN ASPEN[/SIZE] Pzdr
  7. [CENTER][B][SIZE=3]Metz (Francja) 3-4.XI.2007 (CACIB)[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] Christian Leneuf (Francja)[/CENTER] [B]BOB[/B] - [SIZE=2]Kevin's Dream Aka Angel's Smile (suka - klasa otwarta)[/SIZE] [URL="http://www.aniwa.fr/images/galeries/NEAkitaamericain2007/ppages/ppage225.htm"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.aniwa.fr/images/galeries/NEAkitaamericain2007/ppages/ppage225.htm[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]Na tą wystawę zgłoszono 5 AA (1 psa + 4 suki) - wystawiono 4 z nich.[/SIZE] [CENTER][SIZE=2]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2]A tu macie filmik z [I][B]ACA [SIZE=2]National Specialty 31.X - 3.XI.2007[/SIZE][/B][/I][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][SIZE=2][URL="http://www.youtube.com/watch?v=T004YhiUQdM"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.youtube.com/watch?v=T004YhiUQdM[/COLOR][/SIZE][/URL][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2]Pzdr[/SIZE] [/SIZE][/SIZE]
  8. [quote name='Akegata'] A to maly Leon cholera znowu uciekl z terrarium:mad: [URL]http://img206.imageshack.us/img206/9408/dsc1203au3.jpg[/URL] [/quote] Ale super Leon :loveu: A dlaczego Leon nie zmienił kolorku ;););) Pzdr
  9. Dzięki za przedstawienie innego punktu widzenia :lol: [quote name='buckshot'] i uzyskał odpowiedz : Szanowny Panie, będąc wielbicielem psów stanowczo [B]protestuję przeciwko ukobiecaniu tych zwierząt[/B] na ogólnym poziomie gatunku (rasy). [/quote] A ten z kolei co ma do kobiet???:mad::mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='buckshot']A poważnie mówiąc, to właśnie Związek Kynologiczny powinien opracowywać polskie nazwy ras. W każdym razie, o ile dobrze pamiętam, chyba wszystkie (a może olbrzymie większość?) nazw ras psów w języku polskim jest rodzaju męskiego. Jeśli tak, to nie ma powodu, by Akita Amerykański miał być Akitą Amerykańską. Pozdrawiam - prof. dr hab. Miroslaw Skarżyński”[/quote] Teoria mocno naciągana jak dla mnie - bo jest kilka ras psów pisanych w formie żeńskiej. Akita Amerykańska nie byłaby wyjątkiem - zresztą "Wyjątek potwierdza regułę" :eviltong::evil_lol::eviltong: No i jak do tego mają się zasady polskiej gramatyki? :roll: Jakoś tak [I]Akita Amerykań[B]ski[/B][/I] brzmi dla mnie nie "po polskiemu" :diabloti: A w ZK wszędzie widnieje forma żeńska. :eviltong: Pzdr
  10. Pokusiłam się o stworzenie stawki na wystawę w Pradze - dopasowując sobie psy do nazwisk. To tylko takie moje przypuszczenia, więc nie sugerujcie się za bardzo, bo może w rzeczywistości ta stawka wygląda inaczej :roll: :roll: :roll: [CENTER][B][SIZE=4]PRAGA (Czechy) 17-18.XI.2007 (CACIB)[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] Petr Rehanek (Czechy)[/CENTER] [CENTER]PSY[/CENTER] [I]Klasa szczeniąt:[/I] [SIZE=2]4544 - Adobe of Bajer z Machova Kraje[/SIZE] [SIZE=2]4545 - Borsalino Kokosan[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]4446 - Bigger Bang De Gabritho[/SIZE] [SIZE=2]4447 - Daimond Bear-Key[/SIZE] [SIZE=2]4448 - [/SIZE][SIZE=2]Maroteam Descover the World Kenny[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa pośrednia:[/I][/SIZE] [SIZE=2]4449 - Mara Shima's The Real Thing[/SIZE] 4450 - Caby Aobara [SIZE=2][I]Klasa championów:[/I][/SIZE] [SIZE=2]4451 - [/SIZE][SIZE=2]Black Jak's Army of One[/SIZE] 4452 - Big Benz Srfn At Wavemakers [CENTER][SIZE=2]SUKI[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2][I]Klasa baby:[/I][/SIZE] 4453 - [SIZE=2]Black Jak's Baccara de Gabritho[/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][I]Klasa szczeniąt:[/I][/SIZE] 4454 - Brindle Bear Kokosan 4455 - Black Samanta Kokosan [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]4456 - [/SIZE][SIZE=2]Lora z Olexovho Dvora[/SIZE] [SIZE=2]4457 - Shona Finigan Gaudeamus Camo[/SIZE] [I][SIZE=2]Klasa pośrednia:[/SIZE][/I] [SIZE=2]4458 - Caia Aobara[/SIZE] [I][SIZE=2]Klasa otwarta:[/SIZE][/I] 4459 - Goldie z Olexovho Dvora 4460 - Ayashee Cid-Lake [I][SIZE=2]Klasa championów:[/SIZE][/I] [SIZE=2]4461 - Erabor Hewia[/SIZE] [SIZE=2]Pzdr[/SIZE] p.s. [B][I]STAWKA POTWIERDZONA - PRAWIDŁOWA[/I][/B]. :)
  11. [quote name='sylwekw']Witam przepraszam, że w tym wątku ale jakoś nie znalazłem innego wątku skupiającego tak licznie miłośników akity ameryka ..... no właśnie to jest moje pytanie. Bo spotykam się z tym (nawet na reklamujących się forach), ze używa sie określenia: Akita Amerykański (a nie akita amerykańska) przy nazwie rasy .... a mnie jakoś się wydaje, że akita to zdecydowanie rodzaj żeński i drażni mnie gdy piszą "akita amerykański"?? Jak to jest - pytam Was miłośników i znawców rasy.[/quote] Hm, pytanie raczej do językoznawcy niż do akiciarza. ;) Jak na mój gust i logikę to Akita Amerykańska jest formą najwłaściwszą (jeśli chodzi o język polski) no właśnie ze względu na ten rodzaj żeński słowa "akita". Nazwa rasy w tej formie widnieje również w katalogach wystawowych. Z drugiej strony może obie formy są prawidłowe, tylko zależy to od kontekstu w jakim zostały użyte? :hmmmm: No nie wiem - trzeba to pytanie wysłać do p. Miodka :evil_lol: Pzdr
  12. [CENTER][B][SIZE=4]NITRA 3-4.XI.2007 (CACIB)[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] Gabriela Ridarcikova (Słowacja)[/CENTER] [CENTER]PSY[/CENTER] [I]Klasa szczeniąt:[/I] [SIZE=2]Adobe of Bajer z Machova Kraje[/SIZE] [SIZE=2]Borsalino Kokosan[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Chain Reaction de Gabritho[/SIZE] [SIZE=2]Legend Leader Bikin Dvor[/SIZE] [SIZE=2]Maroteam Descover the World Kenny[/SIZE] [SIZE=2]Urasaghegyi Egon[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa otwarta:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Bay O'Kuma Mo'T Bear-Key[/SIZE] [SIZE=2][I]Klasa championów:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Amadar True Colours at Redwitch - [B]BOB, BOG 2 m.[/B] (tak mi się wydaje;))[/SIZE] [SIZE=2]Black Jak's Army of One[/SIZE] [CENTER][SIZE=2]SUKI[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2][I]Klasa baby:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Black Jak's Baccara de Gabritho[/SIZE] [SIZE=2]Diamond & Pearls[/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][I]Klasa młodzieży:[/I][/SIZE] [SIZE=2]Chatanooga Choo Choo de Gabritho[/SIZE] [SIZE=2]Lora z Olexovho Dvora[/SIZE] [SIZE=2]Maroteam Butterfly[/SIZE] [I][SIZE=2]Klasa pośrednia:[/SIZE][/I] [SIZE=2]Caia Aobara[/SIZE] [SIZE=2]Stawka dzięki [B][I]zula[/I][/B][/SIZE] [SIZE=2]Pzdr[/SIZE]
  13. [quote name='zula'][B]AMERICAN AKITA[/B] sędzia: Ridarcikova Gabriela (SK) [I][U]psy[/U][/I] [I]szczeniąt[/I] Adore of Bajer z Machova kraje Borsalino Kokosan [I]mł.[/I] Chain Reaction de Gabritho Legend Leader Bikin Dvor Marateam Dicover the World Kenny Urasaghegyi Egon [I]otw.[/I] Bay O'Kuma Mo'T Bear-Key [I]ch.[/I] Amadar True Colours at Redwitch Black Jak's Army of One [U][I]suki[/I][/U] [I]baby[/I] Black Jak's Baccara de Gabritho Diamond & Pearls [I]mł.[/I] Chatanooga Choo Choo de Gabritho Lora z Olexovho Dvora Maroteam Butterfly [I]pośrednia[/I] Caia Aobara [/quote] [SIZE=4][COLOR=lime][B][I]DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!!!!!!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Pzdr[/COLOR]
  14. To było w temacie wystaw - Nitra 3-4.XI.2007 [quote name='zpr']BOG V [URL="http://img216.imageshack.us/my.php?image=p1350335sf4.jpg"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7976/p1350335sf4.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Pzdr
  15. A o Akitki Amerykańskie mogę się uśmiechnąć :lol::lol::lol: może być skan :lol::lol::lol: Pzdr
  16. [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=blue]WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ DOGOMANIACKIEJ / POLSKIEJ [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=blue]DRUŻYNY[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=blue]!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER] [LEFT]Pzdr[/LEFT]
  17. [URL]http://www.akitaclub.org/shows/specialty.html[/URL] Już są podane ostateczne wyniki Pzdr
  18. [B]PRAGA (Czechy) 17-18.XI.2007 (CACIB)[/B] Sędzia: Petr Rehanek (Czechy) Zgłoszonych jest 18 AA i to jak po równo "chłopczyków" i "dziewczynek" bo po 9. :) Pzdr
  19. bety

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']A o czarnuszku myślę,myślę.....;):gent:[/quote] Myśl, myśl :cool3: - ja popieram moich przedmówców - [B][SIZE=4][COLOR=red]NIE SPRZEDAWAJ CZARNUSZKA!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :lol::lol::lol::lol::lol:[/B] [quote name='Matagi']Najbliższa wystawa o jakiej myślę,to Klubowa w NDM /luty,albo początek marca 2008/[/quote] Klubówkę masz dokładnie 2 marca 2008 - i mam nadzieję że się tam widzimy :mad::evil_lol::eviltong::diabloti::lol::mad: no i że przywieziesz czarnuszka :loveu: ze sobą co bym se go na żywca pomacała i obejrzała :cool3: Pzdr
  20. Zajrzyjcie sobie na stronę ACA - powoli podawane są tam wyniki wystawy specjalistycznej. Pojawiły się już wyniki z 31.X i część z wczoraj. Wystawa ta jeszcze się nie skończyła (trwa do 3.XI) więc zaglądajcie tam codziennie. Dokładnie tutaj: [URL]http://www.akitaclub.org/shows/specialty.html[/URL] Pzdr
  21. [CENTER][B]MANTOVA (Włochy) 27-28.X.2007 (CACIB)[/B][/CENTER] [B][I]BOB [/I][/B]- BLAK JAK'S ARMY OF ONE I kilka fotek z tej wystawy z wyboru BOG: [URL="http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7018.JPG"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7018.JPG[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2][URL="http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7019.JPG"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7019.JPG[/COLOR][/SIZE][/URL] [/SIZE][URL="http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7034.JPG"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7034.JPG[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7045.JPG"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.canitalia.it/mantova/albumSabato/slides/DSC_7045.JPG[/COLOR][/SIZE][/URL] (źródło [URL="http://www.canitalia.it"]www.canitalia.it[/URL] ) Pzdr
  22. No a teraz jeszcze jedna staweczka (dzięki [B][I]E.A.C[/I][/B]) [CENTER][B][SIZE=4]HANNOVER (Niemcy) 27-28.X.2007 [CACIB][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][I]Sędzia:[/I] [SIZE=2]Josef Pohling (Niemcy)[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=2]PSY[/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2][I]Klasa otwarta:[/I][/SIZE][/LEFT] [SIZE=2][SIZE=2]AUSSERHALB'S LEON [/SIZE] [SIZE=2]DAY DREAM'S COME TRUE - [B]CAC, CACIB, BOB[/B] ([/SIZE][URL="http://www.cheveyo.nl/Kayne.html"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.cheveyo.nl/Kayne.html[/COLOR][/SIZE][/URL]) [CENTER]SUKI[/CENTER] [LEFT][I]Klasa młodzieży[/I]:[/LEFT] [SIZE=2]LORD OF ODATE'S INHERITANCE FEME [/SIZE] [SIZE=2]No i znowu "straszne tłumy" :roll: [/SIZE] [CENTER]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/CENTER] [SIZE=2]Może wszyscy pojechali na belgijską klubówkę w Putte 28.X.2007? :roll: [/SIZE] Tam z kolei wygrał MELODOR WILD WOLF ([B]BOB + BIS[/B]) - [URL]http://www.cheveyo.nl/Yurok.html[/URL] [SIZE=2]Oba BOB-y z tych dwóch wystaw to własność jednej hodowli - "Cheveyo". Na stronie tejże hodowli możemy jeszcze doczytać, że w Putte wystawiali dodatkowo pieska w klasie szczeniąt - CHEVEYO TRANS ACTION ONE ([B]BIS Baby 2 m[/B].) i sukę w klasie otwartej - EXCEL SHU-KU'S SUPREME ESSENCE ([B]CAC, BOS[/B] [I]= NSwR[/I])[/SIZE] To na razie wszystko z informacji na szybko wyszperanych. Jak coś jeszcze znajdę to dodam. Pzdr [/SIZE]
  23. [quote name='E.A.C']Jezu czy wyscie sie zmowily:evil_lol: U Magdy 13 pudli, a Amerykanskich Akit bylo az 3 !!!!!:crazyeye: Oceniace przez niemca Josef Pohling. 2 psy w otwartej AUSSERHALB'S LEON i DAY DREAM'S COME TRUE, + suka w mlodziezy - LORD OF ODATE'S INHERITANCE FEME Niestety wynikow nie ma :placz: Pozdrowionka :bye:[/quote] Dziękuję bardzo :lol: Nie no aż taka wymagająca to nie jestem - wystarczy mi stawka :lol: Pzdr
  24. Akitkę Amerykańską - mogę prosić? :cool3: Pzdr
  25. [quote name='Franka']O faktycznie mizerna staweczka:crazyeye: --a gdzie fotki tego zwyciezcy:evil_lol:Pzdr.[/quote] Fotki to już tu bywały tego pręgowańca - o tutaj np: strona 44 posty 434 i 438 :p No ale dla tych niektórych leniuszków :eviltong::evil_lol::eviltong: przypominam oba linki do fotek tego AA: [URL="http://gpimedia.net/Icetrax/kracker.htm"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://gpimedia.net/Icetrax/kracker.htm[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://email.photoweb.fr/album1f/00422861/bdef/235123-0047.jpg?t=3077"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://email.photoweb.fr/album1f/004...047.jpg?t=3077[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://email.photoweb.fr/album1f/004...047.jpg?t=3077"][SIZE=2][/SIZE][/URL] No tak o fotki to się upomina a sama obiecała i nie wstawiła swoich. :eviltong: :siara: :cooldevi: Pzdr :lol:
×
×
  • Create New...