Jump to content
Dogomania

bety

Moderators
  • Content Count

    7,300
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bety

  1. Nowy Sącz 19.VIII.2018 (CWC) sędzia: Katarzyna Boryczko PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): Tuhin Giriraj AMIR - wo, NBwR SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Tuhin Giriraj ADITI - wo Klasa szczeniąt: ALABAMA Black Amberland - wo, NSzwR, BIS Puppy 2 Klasa młodzieży: BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval Klasa otwarta: VS AMBER Volturnus - V1, CWC (Ruthdales LOOK AT ME / Ruthdales DAUGHTER OF THE KING) ? do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  2. Toruń 12.VIII.2018 (CWC) sędzia: Piotr Król PSY Klasa młodzieży: Finigan GRA-BLA IJIRO - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BIS Jun. 4, BOG 2 Klasa pośrednia: VS TRUEMAN Volturnus  Klasa weteranów: Finigan AK-TAN CUFENDER - V1, Zw.Wet., NWwR, BIS Wet. 1  SUKI Klasa młodzieży: BELLA Grandes Lobos MRS XENA Gogolińska Karolina - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: VS TIRAMISU Volturnus  Klasa otwarta: BETINA LINABERO Przechodzka Preria do poprawki i uzupełnienia   Pzdr
  3. Lutowiska / Przemyśl 11.VIII.2018 (CWC - psów myśliwskich) sędzia: Jan Ryk PSY Klasa pośrednia: Dr. Wolf A KIND OF MAGIC do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  4. Sopot 5.VIII.2018 (CACIB) sędzia: Vija Klucniece (Łotwa) PSY Klasa młodzieży: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: CARAS Drakono Sirdis - V21, CWC VS TRUEMAN Volturnus - V2 Klasa otwarta: ZLATAN Golden Send Dog (Rosja) - V1, CWC, res.CACIB Klasa championów: Jazgar WALKER - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS SUKI Klasa szczeniąt: Redtone COOKIE - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: TUNDRA Saratordia - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: SACHIKO Jurojin - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB VS TIRAMISU Volturnus - V2 Klasa championów: Amartami BORN TO BE BEAUTY - V1, CWC, res.CACIB WENA z Dworu Abakusa - V2 do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  5. Sopot 4.VIII.2018 (CACIB) sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta PSY Klasa szczeniąt: ASTON MARTIN Przechodzka Preria - wo Klasa młodzieży: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: CARAS Drakono Sirdis - V2 VS TRUEMAN Volturnus - V1, CWC, res.CACIB Klasa championów: Jazgar WALKER - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOS SUKI Klasa szczeniąt: Redtone COOKIE - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: TUNDRA Saratordia - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: SACHIKO Jurojin - V2 VS TIRAMISU Volturnus - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB Klasa championów: Amartami BORN TO BE BEAUTY - V1, CWC, res.CACIB WENA z Dworu Abakusa - V2 do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  6. Chojnice 29.VII.2018 (CWC) sędzia: Barbara Larska PSY Klasa młodzieży: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BOG 2 KAI Rancho AmerDog Klasa pośrednia: CARAS Drakono Sirdis - V1, CWC, NDPwR Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY SUKI Klasa szczeniąt: LAFI Interrinus Redtone COOKIE - wo1, NSzwR, BIS Puppy 2 Klasa młodzieży: ADARA NIGHT QUEEN BELLA Grandes Lobos TUNDRA Saratordia - V1, Zw.Mł., BOS do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  7. Zakopane 28-29.VII.2018 (CACIB) sędzia: Izabella Krasowska - Salamon PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): Tuhin Giriraj AMIR (?) - 2 PANTHER BLACK NIGHT Pearl River (Czechy) - wo1, NBwR, BIS Baby 1 Klasa młodzieży: BORYS Grandes Lobos Finigan GUE-FER HIRIDO - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa otwarta: JOY OF WILD DANCE Pearl River - V1, CWC, res.CACIB Klasa championów: Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1, BIS 4 SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Tuhin Giriraj ADITI (?) Klasa młodzieży: ORCA OUR WILD BEAUTY Pearl River (Czechy) - V1, Zw.Mł. Klasa otwarta: ELEONORA Jagbull LOVE AT FIRST SIGHT Pearl River (Czechy) OKIRA Przechodzka Preria - V1, CWC, CACIB, NDSwR do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  8. Częstochowa 21-22.VII.2018 (CACIB) sędzia: Barbara Larska PSY Klasa szczeniąt: Finigan GRA-BLA IJIRO - wo, NSzwR, BIS Puppy 3 Klasa młodzieży: Amartami FIND YOUR SOUL WITH FINIGAN - 2 BORYS Grandes Lobos BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS Kattyval - V1, Zw.Mł., NJwR Don Henryko AGENT - 3 Don Henryko AZJA HONDA Klaryma KAPITAN Majakita Zvezdnaya Kapel DIAMANT Klasa pośrednia: ENZO Przechodzka Preria - 2 ZYGA HIRRANI Himeko - V1, CWC, res.CACIB Klasa otwarta: Finigan NEK-CYN GRENO - V1, CWC Klasa championów: Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1 SUKI Klasa szczeniąt: AMI Przechodzka Preria INARI Remordeo - wo1 Klasa młodzieży: Don Henryko ARA - V3 Don Henryko ATENA KODA Daikichi NEYTIRI POUR COUNTACH Du Lac Brule - V1, Zw.Mł., BOS Klasa otwarta: CHELSEA Blakuszja - V1, CWC, CACIB, NDSwR ELEONORA Jagbull - V2, res.CACIB Klasa championów: Amartami BORN TO BE BEAUTY - nb do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  9. Nowy Targ 14.VII.2018 (CWC) sędzia: Leszek Salamon PSY Klasa młodzieży: Finigan GUE-FER HIRIDO - V1, Zw.Mł. NJwR, BOB do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  10. Gorzów Wlkp. 14-15.VII.2018 (CACIB) sędzia: Nikola Smolic (Chorwacja) PSY Klasa szczeniąt: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR ASTON MARTIN Przechodzka Preria - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: Finigan GUE-FER HIRIDO Klasa pośrednia: Ti La Shu BEGGING YOU FOR MERCY (Niemcy) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1 S'TIMON DER TANFER (Niemcy) CARAS Drakono Sirdis Klasa championów: Lord Of Odate's Inheritance AMUR (Niemcy) CARTIER Daikoku SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Jazgar AIRA RED Redtone COOKIE - wo1, NBwR, BIS Baby 1 Klasa szczeniąt: AMI Esensja - wo1 Klasa młodzieży: BELLA Grandes Lobos Klasa pośrednia: Ti La Shu ALL EYES ON ME (Niemcy) ABRA Kencho Klasa otwarta: ABRAKADABRA Snow Fluff Lord Of Odate's Inheritance AMBROSIA (Niemcy) Ruthdales PRADA IN RED Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS Klasa weteranów: P-JAZGAR Amakita - V1, Zw.Wet., NWwR do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  11. Nowy Dwór Maz. 8.VII.2018 (CWC) sędzia: Aleksandra Lubaszka PSY Klasa szczeniąt: Finigan GRA-BLA IJIRO - wo, NSzwR Klasa młodzieży: Amartami FIND YOUR SOUL WITH FINIGAN - V1, Zw.Mł., NJwR, BIS Jun. 1 BURGHARD GUARDING FIRESIDE VOLTURNUS Kattyval - V2 Klasa pośrednia: KOTARO Gaudeamus Camo - V1, CWC, NDPwR Klasa otwarta: FANGO Czeibo - V1, CWC SUKI Klasa młodzieży: VS LADY GRACE Volturnus - V1, Zw.Mł. Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1, BIS 2 Klasa weteranów: Finigan BOS-ERI SHANTI - V1, NWwR, BIS Wet. 4 Pzdr
  12. Gdynia 8.VII.2018 (CWC) sędzia: Ewa Górska PSY Klasa młodzieży: Finigan GUE-FER HIRIDO - V1, Zw.Mł., NJwR KAI Rancho AmerDog - 2 Klasa championów: Bearfactz BLACK SHADOW - V1, CWC, NDPwR, BOB do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  13. Będzin 7.VII.2018 (CWC) sędzia: Anna Chrznowska PSY Klasa szczeniąt: Don Henryko AGENT Don Henryko AZJA BARON Kencho Klasa młodzieży: BORYS Grandes Lobos - 2 ZYGA HIRRANI Himeko - V1, Zw.Mł., NJwR, BOS Klasa otwarta: AMARAT Hirrani Klasa championów: ROLLO z Olexovho Dvora - 1 SUKI Klasa szczeniąt: AMI Przechodzka Preria Don Henryko ATENA INARI Remordeo - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval KODA Daikichi Klasa otwarta: KODA REMORDEO Przechodzka Preria - V1, CWC Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 3 do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  14. Wisła / Bielsko-Biała 1.VII.2018 (CWC) sędzia: Ryszard Wacławik PSY Klasa szczeniąt: Don Henryko AZJA - wo, NSzwR Klasa młodzieży: BORYS Grandes Lobos ZYGA HIRRANI Himeko - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: ALMAR Eye Of A Bear (Czechy) - V1, CWC, NDPwR, BOS SUKI Klasa szczeniąt: Don Henryko ATENA - wo1 Klasa otwarta: DIUNA Przechodzka Preria KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1 do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  15. Wisła / Bielsko-Biała 30.VI.2018 (CWC) sędzia: Iwona Patkowska PSY Klasa szczeniąt: Don Henryko AZJA - wo, NSzwR Klasa pośrednia: ALMAR Eye Of A Bear (Czechy) - V1, CWC, NDPwR, BOS SUKI Klasa szczeniąt: Don Henryko ATENA - wo1 Klasa otwarta: KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) - V1, CWC Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 2 do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  16. Szczecin 30.VI-1.VII.2018 (CACIB) sędzia: Laurent Heinesche (Luksemburg) PSY Klasa szczeniąt: ASTON MARTIN Przechodzka Preria - wo, NSzwR Klasa młodzieży: SHOW MAN z Dworu Abakusa Klasa pośrednia: CARAS Drakono Sirdis S'TIMON Der Tanfer (Niemcy) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Klasa championów: Jazgar WALKER - V1, CWC, res.CACIB Lord Of Odate's Inheritance AMUR (Niemcy) - 2 SUKI Klasa młodzieży: BELLA Grandes Lobos Klasa pośrednia: LYUSI SAKURA Iz Otchego Doma (Rosja) Redient CHOSEN ONE (Niemcy) Klasa otwarta: Lord Of Odate's Inheritance AMBROSIA (Niemcy) - V1, CWC, res.CACIB do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  17. Jelenia Góra 23.VI.2018 (CWC) sędzia: Monika Milian PSY Klasa szczeniąt: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - wo, NSzwR, BIS Puppy 4 Klasa młodzieży: SHOW MAN z Dworu Abakusa SUKI Klasa młodzieży: NEYTIRI POUR COUNTACH Du Lac Brule Klasa otwarta: WENA z Dworu Abakusa Klasa championów: AFERA Daikoku do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  18. Jelenia Góra 23.VI.2018 (CWC gr. V) sędzia: Ewa Górska PSY Klasa szczeniąt: Empress Fike ZNAK ZODIAKA TIGR - wo, NSzwR, BIS Puppy 1 Klasa młodzieży: SHOW MAN z Dworu Abakusa SUKI Klasa otwarta: WENA z Dworu Abakusa - V1, CWC, NDSwR, BOB do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  19. Szczytno / Olsztyn 24.VI.2018 (CWC) sędzia: Aleksandra Tarczyńska - Mizak PSY Klasa młodzieży: VS TRUEMAN Volturnus - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB Klasa pośrednia: KOTARO Gaudeamus Camo SUKI Klasa młodzieży: VS LADY GRACE Volturnus - V1, Zw.Mł., BOS do poprawki i uzupełnienia  Pzdr
  20. Kraków 17.VI.2018 (CWC gr.V) sędzia: Gizela Makarewicz SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): ALABAMA Black Amberland Klasa pośrednia: Faiter BLAZE MAJESTIC Klasa championów: Restyl-Ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 1, BIS 3 do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  21. Kraków 16-17.VI.2018 (CACIB) sędzia: Alin Dumitrescu (Rumunia) PSY Klasa szczeniąt: Finigan GUE-FER HIRIDO Klasa młodzieży: SNICKERS Klaryma Klasa championów: Ruthdales JON SNOW - V1, CWC, CACIB, NPwR, BOS SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): ALABAMA Black Amberland - wo1, NSzwR Klasa pośrednia: Faiter BLAZE MAJESTIC Klasa otwarta: (Ruthdales LOOK AT ME / Ruthdales DAUGHTER OF THE KING) ? Klasa championów: I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - V2, res.CACIB Restyl-Ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG 3 do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  22. Kalisz 10.VI.2018 (CWC) sędzia: Tomasz Kuszyk PSY Klasa szczeniąt: Finigan GUE-FER HIRIDO Klasa pośrednia: BOSTON Bolo-Tom Winterrahills THE GREATEST Klasa otwarta: ENZO Przechodzka Preria MAYLO Inherti SUKI Klasa młodzieży: BELLA Grandes Lobos Klasa otwarta: BALU Maczu-Ku Klasa championów: PUMA Maczu-Ku Woorlock ORCHIDEA do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  23. Bytom 10.VI.2018 (CWC) sędzia: Aleksandar Petrovic (Serbia) PSY Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa szczeniąt: ABRA Przechodzka Preria Don Henryko ARA Klasa młodzieży: BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval VS LADY CORA Volturnus Klasa pośrednia: GOYA Inherti do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  24. Bytom 9.VI.2018 (CWC) sędzia: Izabella Krasowska - Salamon PSY Klasa championów: OZZY z Olexovho Dvora SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): INARI Remordeo - wo, NBwR Klasa młodzieży: BRINA WITH DARK MAGIC COLOR Kattyval VS LADY CORA Volturnus Klasa pośrednia: GOYA Inherti do poprawki i uzupełnienia Pzdr
×
×
  • Create New...