Onka!Chyba lisek tak wyglada,bo moja Bulka dlatego ,ze tak nie wyglada chodzi juz w zabezpieczajacej siateczce!Przynajmniej nie przychodzi do domu w postaci kuli snieznej.
Miniaga!Ja bede z Bulka ,Nesjanka z Ecru,Agama z Kika ,no i jeszcze pewnie ktos zglosi,ale ja na razie wiem o tych suczkach w szczeniakach - no i OCZYWISCIE Tasminka!