Wlasnie przeczytalam caly watek.....Niestety u mnie odpada :-( ,bo ja mam 3 chlopakow w domu i aktualnie suke z cieczka....wiec moglo by byc nieciekawie.
Sunke owszem ,moglam zabrac ,bo moje dziewczyny sa tolerancyjne,ale chlopaki to nerwusy,jeszcze przy cieczce.
Wiec trzymam kciuki za podroz do Kielc.....