Jump to content
Dogomania

resuruss

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by resuruss

  1. :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Pięknyyyyyyyy:loveu: I te dzidziowe włoski na siusiaku :loveu:
  2. [B][SIZE=4]['] wyrazy współczucia ......[/SIZE][/B]
  3. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie marchewyyyyyyyyyyyyyyyyy :loveu::loveu::loveu: Super ,ze w końcu sa fotyyyyyyyyy ...ale mają fajne kolorki .Na resztę zachwytów jeszcze zbyt wcześnie ,bo fasolki małe . Sunia z pierwszej foty rozkoszna :loveu::loveu::loveu:
  4. Moj Rotek tak ma .....on ma zarost jak dzik .....ja go w domku na gładziuteńko ...a na wystawie juz tarka na grzbiecie ;)
  5. [B][SIZE=4][COLOR=black]Dziś wieczorem odszedł za Tęczowy Most [/COLOR][/SIZE][/B] [B][/B] [CENTER][B][SIZE=4] PHONIX Bily Soutok [/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=black]" Fenuś" [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][B][SIZE=5] ur.25.04.1994 - 30.IX .2008[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Wyrazy wielkiego współczucia dla Sh Maniak [/SIZE][/B][/LEFT]
  6. W takim razie trzymam kciuki za spełnienie marzenia i za wytrwałość w oczekiwaniu na maluszka .:loveu:
  7. Eeeeeeeeeeeeee mocno zgęstniała :crazyeye: Fajna suncia z niej :loveu::loveu::loveu: Niemniej fota z KC nie do podrobienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. To jak to jest???Wylazło mu to czy jak????Bo jak był mały to grzbiet miał przeca zarośniety cały :roll: Fajnie by było jakby te włosy wyłaziły .....nie bankrutowałabym na golarki :evil_lol:
  9. resuruss

    salsa team

    Poprostu wymiękam jak widzę taka jakosc fot i takie swietne ujęcia :loveu::loveu::loveu: Fajnie ,ze mała trafiła do fotograficznego domu :loveu: Bedziesz nas mogła "karmic " takimi cudnymi fotami cały czas :loveu:
  10. :loveu: dzięki :loveu: No Haryś zawsze ma taki wytrzeszcz jak mu się zdarza zaszaleć i pobiegac przez 5 minutek :evil_lol:. Własnie dlatego robie foty żeby można było zobaczyc jego głupawa minę. Wczorajszy spacer chyba trwał z 5 godzin :loveu: A psy tak zmeczone wróciły ,ze nawet wieczorem nie poszły na siku ....nie szło ich spod koca wyciągnac . Mamo Magdy: dziękuje ...mnie tez zachwyciły te kolory jesieni :loveu:
  11. Wczorajszy spacerek : [URL]http://picasaweb.google.pl/resuruss1/ParkWrzesien[/URL]#
  12. resuruss

    salsa team

    Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ale fotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :crazyeye::loveu:
  13. Maxio :multi: Jak on zmęzniał :crazyeye::loveu:
  14. resuruss

    salsa team

    Kapitalneeeeeeeeeeeeee:loveu::loveu::loveu::loveu: Więcej więcej !!!!!!
  15. Zapewniam ,że na jednym NIGDY sie nie kończy ;) A było juz wielu co się zarzekało ,ze jeden i koniec ......i mają w tej chwili conajmniej dwa ;)
  16. Łaaaaaaaaaaaaaaa,ale zaje......sty :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wyraz pysia cała mama :loveu::loveu::loveu:
  17. Aaaaaaaaaaaa to ten maluszek z Wrocka ???? Słodziak nieziemski i jaki odważny :loveu:
  18. [quote name='Matyk']DO IZY-- zgadzam się z tobą i właaśnie dlatego po dłuższych namyśleniach postanowiłem że grzywcia kupię dopiero pod koniec maja lub już w czerwcu, psa trzeba przygotować że potem będzie musiał zostawać sam poza tym będąc w szkole czy wkuwajac na maturke niewiele psiaka nauczę. DO RESURUSS-- ja też bym nie liczył ale klops bo ogranicza mnie budrzet i to dość mocno heh ale damy rade :)[/quote] Mnie chodziło raczej o to ,ze nigdy nie obliczałam kosztów na 1 psa ;),bo poprostu nie mam jednej grzywki - mam 8 :multi:
  19. Ja nigdy nie liczyłam ile złotówkowo na sztukę wychodzi :evil_lol:,choc teraz chyba się skuszę ;)
  20. No malusia była niesamowicie .Duuuuuuuuużo mniejsza od Fisi mojej ,a Fisia mam 29 cm.Mała Ruda mogła miec max 24 i taka drobinka :loveu: A jak dumnie paradowała po wystawie .:loveu:
  21. [quote name='AnkaW'][B]Gratulacje dla wszystkich zadowolonych[/B] :multi::multi: [B]Ress[/B] super foteczki :lol: a co to za psiak taki mały/a rudy/a łysy/a na kocyku :loveu: chyba nie wystawiany? fot nr 47.[/quote] Mała ruda była sobie towarzysko .Niesamowita poprostu - miała swój kocyk i na nim rezydowała - jej włascicielka mogła odejsc zostawiając torebke ...a Mała Ruda broniła jej jak lew :evil_lol: EDIT : Coby nikt nie pomyślał ,ze chciałam Pani rabnac torebke
  22. Hehe no Benio zawsze lubił jeść - dlatego się nazywa Benio - zawsze był okraglutki jak tarcza Big Bena ;) Nie Rotus nie jest zakochany ....poprostu jakaś cześć Sub Divaków się ujawniła ...a one pózno dojrzewające są .Trza go na siłkę jakaś zapisać :evil_lol:
  23. Rotek to teraz szczypior - musi nabrać masy ,bo ...każdy wie jak wyglada szczypiorek :evil_lol: Nie aparat ciagle ten sam ;)
  24. Rotka nie ma na foteczkach ;) Wtedy po ringu latałam ;) duuuuzo fot jest autorstwa Magi :loveu:
  25. [URL]http://picasaweb.google.pl/resuruss1/WrocAwCACIB2008[/URL]# Enjoy ;)
×
×
  • Create New...