-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by resuruss
-
:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Pięknyyyyyyyy:loveu: I te dzidziowe włoski na siusiaku :loveu:
-
[B][SIZE=4]['] wyrazy współczucia ......[/SIZE][/B]
-
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie marchewyyyyyyyyyyyyyyyyy :loveu::loveu::loveu: Super ,ze w końcu sa fotyyyyyyyyy ...ale mają fajne kolorki .Na resztę zachwytów jeszcze zbyt wcześnie ,bo fasolki małe . Sunia z pierwszej foty rozkoszna :loveu::loveu::loveu:
-
Moj Rotek tak ma .....on ma zarost jak dzik .....ja go w domku na gładziuteńko ...a na wystawie juz tarka na grzbiecie ;)
-
[B][SIZE=4][COLOR=black]Dziś wieczorem odszedł za Tęczowy Most [/COLOR][/SIZE][/B] [B][/B] [CENTER][B][SIZE=4] PHONIX Bily Soutok [/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=black]" Fenuś" [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][B][SIZE=5] ur.25.04.1994 - 30.IX .2008[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3]Wyrazy wielkiego współczucia dla Sh Maniak [/SIZE][/B][/LEFT]
-
W takim razie trzymam kciuki za spełnienie marzenia i za wytrwałość w oczekiwaniu na maluszka .:loveu:
-
Eeeeeeeeeeeeee mocno zgęstniała :crazyeye: Fajna suncia z niej :loveu::loveu::loveu: Niemniej fota z KC nie do podrobienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
To jak to jest???Wylazło mu to czy jak????Bo jak był mały to grzbiet miał przeca zarośniety cały :roll: Fajnie by było jakby te włosy wyłaziły .....nie bankrutowałabym na golarki :evil_lol:
-
Poprostu wymiękam jak widzę taka jakosc fot i takie swietne ujęcia :loveu::loveu::loveu: Fajnie ,ze mała trafiła do fotograficznego domu :loveu: Bedziesz nas mogła "karmic " takimi cudnymi fotami cały czas :loveu:
-
:loveu: dzięki :loveu: No Haryś zawsze ma taki wytrzeszcz jak mu się zdarza zaszaleć i pobiegac przez 5 minutek :evil_lol:. Własnie dlatego robie foty żeby można było zobaczyc jego głupawa minę. Wczorajszy spacer chyba trwał z 5 godzin :loveu: A psy tak zmeczone wróciły ,ze nawet wieczorem nie poszły na siku ....nie szło ich spod koca wyciągnac . Mamo Magdy: dziękuje ...mnie tez zachwyciły te kolory jesieni :loveu:
-
Wczorajszy spacerek : [URL]http://picasaweb.google.pl/resuruss1/ParkWrzesien[/URL]#
-
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał ale fotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :crazyeye::loveu:
-
Maxio :multi: Jak on zmęzniał :crazyeye::loveu:
-
Kapitalneeeeeeeeeeeeee:loveu::loveu::loveu::loveu: Więcej więcej !!!!!!
-
Zapewniam ,że na jednym NIGDY sie nie kończy ;) A było juz wielu co się zarzekało ,ze jeden i koniec ......i mają w tej chwili conajmniej dwa ;)
-
Łaaaaaaaaaaaaaaa,ale zaje......sty :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wyraz pysia cała mama :loveu::loveu::loveu:
-
Aaaaaaaaaaaa to ten maluszek z Wrocka ???? Słodziak nieziemski i jaki odważny :loveu:
-
[quote name='Matyk']DO IZY-- zgadzam się z tobą i właaśnie dlatego po dłuższych namyśleniach postanowiłem że grzywcia kupię dopiero pod koniec maja lub już w czerwcu, psa trzeba przygotować że potem będzie musiał zostawać sam poza tym będąc w szkole czy wkuwajac na maturke niewiele psiaka nauczę. DO RESURUSS-- ja też bym nie liczył ale klops bo ogranicza mnie budrzet i to dość mocno heh ale damy rade :)[/quote] Mnie chodziło raczej o to ,ze nigdy nie obliczałam kosztów na 1 psa ;),bo poprostu nie mam jednej grzywki - mam 8 :multi:
-
Ja nigdy nie liczyłam ile złotówkowo na sztukę wychodzi :evil_lol:,choc teraz chyba się skuszę ;)
-
No malusia była niesamowicie .Duuuuuuuuużo mniejsza od Fisi mojej ,a Fisia mam 29 cm.Mała Ruda mogła miec max 24 i taka drobinka :loveu: A jak dumnie paradowała po wystawie .:loveu:
-
[quote name='AnkaW'][B]Gratulacje dla wszystkich zadowolonych[/B] :multi::multi: [B]Ress[/B] super foteczki :lol: a co to za psiak taki mały/a rudy/a łysy/a na kocyku :loveu: chyba nie wystawiany? fot nr 47.[/quote] Mała ruda była sobie towarzysko .Niesamowita poprostu - miała swój kocyk i na nim rezydowała - jej włascicielka mogła odejsc zostawiając torebke ...a Mała Ruda broniła jej jak lew :evil_lol: EDIT : Coby nikt nie pomyślał ,ze chciałam Pani rabnac torebke
-
Hehe no Benio zawsze lubił jeść - dlatego się nazywa Benio - zawsze był okraglutki jak tarcza Big Bena ;) Nie Rotus nie jest zakochany ....poprostu jakaś cześć Sub Divaków się ujawniła ...a one pózno dojrzewające są .Trza go na siłkę jakaś zapisać :evil_lol:
-
Rotek to teraz szczypior - musi nabrać masy ,bo ...każdy wie jak wyglada szczypiorek :evil_lol: Nie aparat ciagle ten sam ;)
-
Rotka nie ma na foteczkach ;) Wtedy po ringu latałam ;) duuuuzo fot jest autorstwa Magi :loveu:
-
[URL]http://picasaweb.google.pl/resuruss1/WrocAwCACIB2008[/URL]# Enjoy ;)