Jump to content
Dogomania

Ali26762

Members
  • Posts

    3463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ali26762

  1. [quote name='bos']A Deryś ma egzamin........PT........ :question:[/quote] Derylek chodzi na zerówkę obedience. Pod koniec listopada ma być ten prawdziwy egzamin, a jutro wewnętrzny sprawdzian, na którym wyjdą braki. Na poprawienie braków będzie ok. 2 tygodnie...
  2. Tu mój Paszczak z żabą :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img280.imageshack.us/img280/3255/pict3512rs9tv.jpg[/img][/URL] A tu żaba i jeżyk, czyli osiołkowi w żłoby dano... :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img280.imageshack.us/img280/8906/pict3517rs9vl.jpg[/img][/URL]
  3. [b]borsaf[/b] - ta komisyja to ino jutro. Klasówka będzie, coby zorientować się co trzeba przez te 2 tygodnie jeszcze podszlifować... :)
  4. Mój chłop się dorobił anginy, leży teraz jak Łazarz z gorączką 39 stopni i ciśnieniem 95/51. Za to puls mu galopuje - 104. Dziwne to jakieś... :(
  5. Nie, no skąd :D Za 3 miesiące minie 24 lata jak mam prawo jazdy :D A egzamin ma jutro Derylek - wewnętrzny egzamin :D Jadąc na plac podbieram po drodze [b]zachraniarkę[/b], która - jak wiesz - wraz z [b]Abi[/b] prowadzi nasz kurs obedience :D
  6. Bo to był taki psi arystokrata, chociaż bez udokumentowanego pochodzenia ;) :) Dzięki, [b]bos[/b], za miłe słowo :)
  7. [quote name='bos']...i pogoda łelszowa, nasze pociechy giną wśród koloru opadłych liści......[/quote] Tak jak na tej fotce - tu Beruszek 8 stycznia tego roku, na 6 dni przed śmiercią... :( [URL=http://imageshack.us][img]http://img498.imageshack.us/img498/1800/pict1622rs2pc.jpg[/img][/URL]
  8. Kciuki i pazurki będziemy trzymać za wszystkich oczywiście, tak jak zwykle :) :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  9. [b]borsaf[/b], czy ja Ci już mówiłam, że Regonik jest cud urody? A jak mu dobrze z oczu patrzy :) Zabawki ma świetne, może i ja się przejdę do zaprzyjaźnionego lumpexu? Nie do Scandynavii, bo u nas chyba nie ma tej sieci, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem, ale pewnie gdzieś znajdę jakieś pluszaki.
  10. [quote name='bos'] :D :D :D :D Ali - na te 9 miechów..... :D :wink: :drinking: :drinking:[/quote] Dzięki, dzięki :) Wypij i za mnie, bo ja dziś nietrunkowa, ponieważ jutro wiozę na 8 rano 50% komisji egzaminacyjnej na plac i nawet "urodziny" Derysia nie skłonią mnie dziś do wypicia :D Jego zdrowie wypiłam zaraz po północy ;) :)
  11. [quote name='gugu'][b]Ali[/b] strasznie mi sie podoba ten twój tickerek z tym portretem Derylka ....,rewelka :P[/quote] Jak chcesz, to Ci zrobię podobny portrecik, potrzebuję tylko zdjęcie Kiki takie portretowe. Będziesz mogła sobie wymiennie wstawiać w podpis tak jak ja. Mogę Ci też zrobić bannerek, nie ma problemu. Jakbyś się zdecydowała, to przyślij fotki na [email][email protected][/email] :)
  12. [quote name='zadziorny']To chyba typowe dla welshomaniaków, że wszyscy posiadają łelszokanapy :roll: :lol: :wink:[/quote] Coś w tym jest :D :D :D
  13. [quote name='gugu']No ja nie posiadam takiej zaby,czy ona jest gumowa? [/quote] Nie, to zabawka z latexu. W sumie też guma, ale taka mięciutka, nie ma na czym zęba oprzeć, bo się ugina :D
  14. Jesteśmy w posiadaniu identycznej żaby, ale żaba jest reglamentowana. Za to lateksowy jeżyk ma się świetnie już od kilku miesięcy - zdjęcie z maja :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img12.imageshack.us/img12/8533/pict2977rs6hi.jpg[/img][/URL]
  15. [b]bos[/b] - Ty widziałeś oddział ZK dający paczki? Albo medale za członkostwo? Taki medal jaki wisi na Jazonie to Deryl musi sobie dopiero wywalczyć za pomocą rzeczonego rodowodu :D A szampan może i będzie, kto wie kto wie... Albo dłuuuuugi spacer zamiast :)
  16. To jutro ten sprawdzian? No nic, zobaczymy jak wyjdzie. Tylko bardzo proszę o sprawiedliwą ocenę, żadne tam jakieś fory po znajomości :D A a propos marudzenia - nie marudzę, bo boję się, że Deryl nie zda, ale marudzę, bo chciałabym, aby zdał na jakąś przyzwoitą ocenę. A już tak całkiem całkowicie szczerze się przyznam - chciałabym aby był przewidywalny, a on raz zrobi, raz nie zrobi... widziałaś sama, to wiesz. Cieszę się ogromnie, że Ludwiś się spisał w kontakcie z dziećmi - przypuszczam, że mój korkodyl narobiłby tylko zamieszania jakby chciał wycałować wszystkie dzieci, z właściwym sobie wdziękiem... :D
  17. [quote name='aga_ostaszewska']Czy Ela się do Ciebie odzywała? Wysłałąm jej paczuszkę zdjęć Cziki... i nie wiem cz doszły. Usiłowałam Cię wczoraj telefonicznie wieczorkiem złapać- tak po 22, ale nikt nie odbierał :( [/quote] Nie, Ela od miesiąca nie daje znaku życia, nie wiem co się stało, że nawet na dogo się nie odzywa :( Wczoraj po 22 byliśmy w domu, chłop padnięty, złamany przez anginę, a ja pielęgnująca go niczym samarytanka. Nie wiem dlaczego się nie dodzwoniłaś, telefon był wolny, ale cichy jak Don :( A przy okazji - błagam, nie zabij mnie! Zabij chłopa! Dzisiaj pod groźbą rozwodu posadzę go przy kompie jak tylko wróci!
  18. Witam serdecznie :) Derylek wymiziany, wycałowany od Was dokumentnie, bardzo dziękuje i wszystkim po kolei podaje łapeczkę, a także ciągnie różowym ozorkiem po twarzyczkach i pycholach :) Byliśmy w psim sklepie, nabyliśmy prasowaną kość i drugą z mocnej gumy na tę okoliczność. A gumową po to, aby wreszcie pies mógł sobie spokojnie coś pogryźć dłużej niż przez 5 minut - tyle zwykle wytrzymywały wszystkie piszczaki po przyniesieniu do domu :D
  19. Według słów [b]Eli_hryckiewicz[/b] o tej właśnie porze, 9 miesięcy temu, nosek na świat wystawił drugi z feniaków, czyli mój Derylek :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: I też to był piątek :)
  20. Mnie tam wszystko zaskakuje, mam kopie rodowodów rodziców Derylka i nic kompletnie w nich nie wyczytałam :D W tym rodowodzie zginie ostatnia rubryka, a przybędzie pierwsza, środek zostaje bez zmian :D W poniedziałek jadę, między godz. 18 a 19.
  21. Nieeeee, pojechałam z nim załatwiać wszystkie papiery, czyli zapłacić za kurs i przy okazji załatwić rodowód i nie kazali go zostawić na zewnątrz :) Nie opłacało mi się z Oliwy wracać do Gdańska i jechać z powrotem do Sopotu, skoro byliśmy w Oliwie na zajęciach - tak mniej więcej w połowie drogi, więc zbarałam Dzwońca ze sobą :) I już wtedy mi mówiono, że po rodowód będziemy się musieli stawić razem :)
  22. [b]Wind[/b], [b]Flaire[/b] - dzięki serdeczne za wyjaśnienia, w sobotę będę musiała porozmawiać z dziewczynami albo z Michałem i po tej rozmowie coś postanowię. Po rozmowie i na podstawie pracy Derylka.
  23. [b]Flaire[/b] a co się stanie, jeśli do egzaminu nie przystąpię? Będzie mi przysługiwał inny termin? Albo inny wariant - załóżmy, że wypadniemy słabo. Czy będzie można poprawiać wynik i ile razy? Nie będzie mnie w Poznaniu, czego ogromnie żałuję zarówno ze względu na spotkanie terieromaniaków jak i na stoisko Rogz'a... ;)
  24. Uuuuu, za grilowanego indora to się dam pokroić w plastry i mogę baaaardzo precyzyjnie robić Ci "do mnie" i nawet inne rzeczy. Do upojenia, to znaczy do końca indyka... :D Natomiast jeśli chodzi o precyzję wykonywanie ćwiczeń - najpierw trzeba je WYKONYWAĆ, a jak pisałam - z tym jest kiepsko ostatnio :D :D :D Ale i tak uwielbiam ćwiczyć z Derysiem, nie zniechęcam się, Deryl też nie i jest fajnie :D :D :D
  25. My tylko siad, waruj i równaj. Aaa, no i przeszkoda. W domu bez problemu, jak ciacho w ręce albo zabawka. A na placu - tragedia :( Polecenia trzeba wydać z 5 razy, a jak ręce puste to i rozumienie ludzkiej mowy u mojego psa spada do zera. Nie ma mowy nawet, żeby mi Deryl poszedł na egzaminie na golasa, bez żadnej nagrody...
×
×
  • Create New...