Jump to content
Dogomania

*Monia*

Members
  • Posts

    6689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Monia*

  1. Dzięki :loveu:. Z tego wzorku najmniejsze są chyba od 30 cm. A tak wogóle rozmiary są źle wpisane. Ta moja ma wpisane od 39 cm (tyle co Hexi w szyi ma), a sporo musiałam powiększyć żeby jej łepetyna weszła, chyba do połowy jest powiększona ;).
  2. [quote name='puchu']Nie ma sprawy :smile:[/QUOTE] Ok, to do czwartku :). A te skaczące posty :angryy::angryy:. W pracy nienormalni klienci a tutaj posty fikające koziołki :mad:. Szalony dzień, więc czas spać. Ale jedno dobre bo obrożę w motylki mam :evil_lol:.
  3. 9.30 może być? Bo na 9 to ja się nie doczłapię tam :roll:. Pogoda musi dopisać. Obróżkę ci przyniosę, nie rozpakowana nawet ;).
  4. Tamten za ciemny :eviltong:. Tego nie rozważałam, ty mi podpowiedziałaś i mi się spodobał :loveu:. Czwartek i piątek tylko rano, bo ja pracuś jestem i popołudniami pracuję :roll:. Do 12-12.30 mam czas od pon. do piątku w tym i następnym tygodniu, bo grafik już mam ustawiony.
  5. Zależy od nastawienia sąsiada. Jeśli nie jest chamem to rozmowa, jeśli to typ nie nadający się do rozmowy to nie próbuj tylko odrazu SM. U mojej sąsiadki z bloku gdzie kiedyś mieszkałam zwrócenie uwagi wystarczyło ;).
  6. Mi kiedyś kolega zrobił kawał i mi suńkę zabrał sprzed sklepu :roll:. Jak tylko usłyszała że ją wołam zrobiła pisk i koledze się wyrywać zaczęła, jednym słowem wydała go ;). Z kimś obcym w takiej sytuacji absolutnie, prędzej by rękę odgryzła niż dała by smycz odwiązać. Jak miała ok. 7 tygodni już nie ganiała za obcymi i w tłumie spokojnie mogłam iść nie oglądając się gdzie psiak, bo ona deptała mi po piętach :lol:. Owszem głaskać się dała, ale mnie na oku miała cały czas. Niestety z wiekiem przeszło, ale nadal się pilnuje i raczej woli iść ze mną niż z kimkolwiek innym :loveu:. Za jedzenie nie da się czasem nawet pogłaskać- babcia się skarżyła, że jej znajomą obszczekała jak to chciała zrobić, mimo że tamta jej garść smakoli dała :evil_lol::evil_lol:.
  7. Dziękujemy :loveu: Będę musiała podziękować Puchu za dobrą radę :loveu:. Mi się też podoba :loveu:. W rzeczywistości jest ta zieleń bardziej wyrazista :cool3: [COLOR=PaleGreen][SIZE=1]można powiedzieć że oczojebna[/SIZE][/COLOR] Miałam nic nie kupować, a mnie już do smyczy ciągnie jakiejś. Dobrze, że na agility się zapisałyśmy i u weta trochę kasy jeszcze zostawię to kasy na smycz nie będzie :evil_lol: [quote name='Magda25'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5141.html"]*Monia*[/URL] musisz robić człowiekowi apetyt?:placz: Ślicznie jej w tych motylkach. :razz: [/quote]Ładne motylki :razz:. Tylko się szybko decyduj, bo już w niewielu sklepach są :razz:.
  8. Pochwalę się naszym nowym nabytkiem lipine :loveu:. Na żywo dużo lepiej wygląda. Modelka pozować nie miała ochoty, więc zdjęcia byle jakie :roll:. [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=24671&photoID=1303528[/IMG] [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=24671&photoID=1303529[/IMG] [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=24671&photoID=1303530[/IMG] Adresówek jeszcze nie mam nowych, więc narazie z plastikową będzie biegała. Obroża już tarzanie w brudnym śniegu miała i czyściutka jest :razz:.
  9. Suszone płuca, wątróbkę, jakieś miękkie ciacha, psie kiełbaski, ser żółty, suchą karmę, itp. To wszystko zależy od tego za co psiak najchętniej pracuje ;). Hexa jest wszystkożerna, więc nagradzam tym co akurat mi w ręce wpadnie, ale najlepiej czymś co da się podzielić na małe kawałki, bo suńka zapomina gryźć czasem :roll:.
  10. Obróżka lupine mi doszła :loveu:. Jeszcze nie wiem jak na suńce wygląda bo ona nawet głowy podnieść z poduszki nie chce (pośniadaniowa drzemka :roll:). Ogólnie mi się podoba, sztywność taśmy mi pasuje (tak jak collar) z wyjątkiem tego co się zaciska (w zwykłych obrożach rzadko chodzimy i musiał być zacisk) i chyba smycz do niej jakoś później dokupię, bo lubię sztywne smycze. No i jeszcze ID do tego jakiś dobrać muszę, ale chyba przy tej srebrnej łapce zostanę..
  11. A sobie poziom lenistwa zbadam :diabloti: :evil_lol::evil_lol: Zapisane, potwierdzone i mam nadzieję, że lenistwo mnie nie załatwi :roll:. Robię to dla Hexoliny, bo ta wariatka ma ostatnio chyba jakieś problemy ze sobą i chce coś robić non stop- w przerwach między lenistwem, oczywiście moim :evil_lol:- jak się tylko na krześle poruszę debil zaraz się zjawia gotowy do działania :cool1:.
  12. Prawie wypełniłam. O sobie napisałam, że ja leń jestem :evil_lol:. Badania dróg oddechowych, bo mi się to nie podoba, że mi się psisko dusi w nocy a weci twierdzą że jest zdrowa :shake:. Może serducho jeszcze i krew. To po wypłacie :roll:. Współczuję.. Długa ta twoja sesja :cool1:. Mi się wcale uczć nie chciało i jakoś mi się udało ;).
  13. Dzięki :loveu:. Oststnio jak patrzyłam to nie było info.. Ale najpierw na badania w takim razie pójdziemy i może szczepienie na wściekliznę :roll:. Jak wszystko będzie ok to się zapiszemy. Sesja już prawie zakończona (1 pracę donieść muszę) i można myśleć o rozrywkach ;). Aaaale dużo tam trzeba wypełniać... Nie wiem czy teraz taki wysiłek zdołam przeżyć po ciężkim dniu ochrzaniania wszystkich :evil_lol:. Ile Hexa ma wzrostu nie mam pojęcia. Wydaje mi się że koło 60 +/- ale zmierzyć tą paskudę nie jest rzeczą łatwą..
  14. [QUOTE]pies przeciez suki nie ruszy. [/QUOTE] Błędne myślenie :shake:. Też w to kiedyś wierzyłam i się przejechałam na tym kilka razy :roll:. Na Corsiakach się niebardzo znam, ale wydaje mi się, że raczej to są psy o silnym charakterze i dominujące, więc jak zaczął by dorastać to by mogły powstać konflikty między psami. Doberman lepszy, ale praca od początku. Dobcie to inteligentne bestie ;).
  15. Ja mam na ID imię psicy i nr telefonu. Na nowych chcę imię kundlicy i 2 nry telefonów tak na wszelki wypadek. Mam chip może jeszcze być.
  16. Mam tą blaszaną już jakiś czas i jestem zadowolona z niej, ładnie wygląda na psie. Wrzucałam gdzieś zdjęcie daawno temu :roll:.. Ta kolia jest szersza.
  17. Mnie kiedyś Hexa rozśmieszyła, bo w nerwach (zjadła mi coś ze stołu) kazałam jej iść na miejsce i moje kochane psisko poszło oczywiście na łóżko ;). Ma swój materacyk, ale śpi tam tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach, czyli jak ma jakiś problem albo poprostu zły humor. Ja się w futerko lubię wtulić czasem, a na podłodze leżeć nie lubię :eviltong:, więc psisko śpi ze mną. Rodzice mi na początku marudzili, ale teraz już nawet do nich do łóżka Hexa wchodzi. Najgorszy problem to są kudły, bo są wszędzie, mam teraz białą poszewkę i widzę ile sierści w ciągu tygodnia może moja suńka z siebie zrzucić :roll:. Szczotka niestety jej wielki wróg, nawet obcinanie pazurów nie jest tak straszne jak czesanie tego wiercącego się potwora :shake:.
  18. Zamówiłam przed chwilką Lupine :roll:. Zieleń dla odmiany, bo jeszcze tego koloru nie mamy :roll:. Rano rozważę czy dobrze zrobiłam..
  19. [quote name='puzzle']I wiecie co jest z waszej strony najokropniejsze?:roll: Ze jak kupowalam rogz'a to wszyscy swiecili rogz'em, a lupine bylo twarde, sztywne, szostkie i okropne, a teraz jak mi przeleciala mysl, to wszyscy walkuja jeden temat, a ja nalogowiec jestem!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz: NIe zamowie lupine:diabloti:, nie mam pieniedzy:multi:[/QUOTE] Ja rogza mam tylko jednego i to w sumie przypadkiem ;). Lupine rozważam i jak zamówię to dam znać jak wrażenia (chyba że do tej pory już złamiesz postanowienie :evil_lol::evil_lol::diabloti:). Też uważam że kasy nie mam na to, a jednak jeszcze kilka dni i się przekonam że jednak mam :roll: :evil_lol:. W sumie jedzonko mamy, a preventic to może da się gdzieś z lupine razem zamówić i będzie suuper :razz:, nawet za przesyłkę wtedy bym raz zapłaciła ;). Adresówki muszę wziąć obowiązkowo :p. Przekonałam się, że jesnak srebrna będzie i fioletowa do rzadziej używanych szelek.
  20. [quote name='Marta_Ares']fiolecik!!!:loveu: :loveu: ...moze RD??:evil_lol:[/quote]Też byłam za fioletem, bo od jakiegoś czasu sam fiolet mi w głowie :evil_lol:. RD fioletowe mam szele i myślałam nad jakąś obróżką do nich.. RD polecam :razz:. Ja jestem zadowolona zarówno z szelek jak i ze smyczy :cool3:. [quote name='puchu']Monia, a Flower Power albo Meadow(ten wzorek wycofany, więc musiałabyś poszukac w necie)? Btw. kiedy się spotkamy, cobym mogła obróżkę odebrać? :razz:[/quote] Flower Power za ciemne. Meadow ma jeszcze futrzakowo, ale ostudziłam wczoraj zapał na tą obrożę jak zobaczyłam że nie ma rozmiaru na str. lupine (Hexa ma 38 w szyi, a było od 46 czy 48 chyba). Sesja mi się niedługo kończy, więc już będę miała free time na spacerki. Hexolina mi przytyła i odchudzić trzeba tucznika :roll:. [B] puzzle, agaciaaa[/B] dzięki, zamówię te łapki. Kolega miał mi załatwić z kakadu blszki, ale już mi się nie chce czekać :shake: [quote name='puzzle']Jezeli zamowie lupine, to te lapki do nich(:evil_lol:), ale nie mam zamiaru zamowic lupine:shake:. Kurcze to jest naprawde zakupoholizm, tu sie wszyscy smieja, ale ja nie umiem sie opanowac:roll:[/quote] Fajne Lupine jest, i te łapki też :razz:. Jak nie wchodziłam na wątek to mi się nie chciało zakupów, jak weszłam to postanowienia poszły w las. Ale sobie nic nie kupię to niech kundlica ma, w sumie to też dla mojego zadowolenia :evil_lol::evil_lol:.
  21. Weszłam na stronę lupine i nie widzę rewelacji dla dużych psów :roll:. Dla średnich mi się podobają wzory, ale dla dużych niebardzo :shake:. 3 mogą być i tak się zastanawiam czy brać czy szukać czegoś innego (w lutym chcę zamówić). [url]http://www.lupine.pl/images/doggie_pasek.jpg[/url] [url]http://www.lupine.pl/images/turtle_pasek.jpg[/url] [url]http://www.lupine.pl/images/surf_pup_pasek.jpg[/url] Kto mi coś na wiosnę do czarnucha pomoże coś wybrać? I najlepiej jakąś adresówkę odrazu do kompletu :evil_lol: ;) (tylko nie rogza adresówkę).
  22. Ma ktoś te łapki? [url=http://artmagic.pl/index.php?p15,identyfikator-aluminiowy-lapka]ArtMagic.pl :: Identyfikator aluminiowy - ŁAPKA[/url] Bo gdzieś ktoś kiedyś o nich pisał, ale nie pamiętam co i gdzie :oops:. Zastanawiam się intensywnie nad adresówką do szelek fioletowych RD i w sumie taka łapka by nam pasowała. Tylko czy wytrzyma chociaż ze 3 miesiące :roll:. No i jeszcze chcę coś do obroży w łapki naszej codziennej zimowej. No i doszłam do wniosku, że wiosenną obrożę trzeba będzie suńce sprawić, bo tak w zimowej na wiosnę nie przystoi :shake: :evil_lol:. I jak wiosenna obroża będzie to i następna adresówka. A później bankructwo tylko mnie czeka :cool1::roll:. Nie wiem co mnie naszło tak na zakupy dzisiaj...
  23. Miałam pod opieką parę dni dobermana i powiem, że była to chodząca łagodność :loveu:. Wszystkie dzieciaki mogły go tarmosić i wiele osób do dobciów przekonałam dzięki niemu. I jak się sznaucer na niego rzucił to ja musiałam sierotę bronić, bo dobcio pies obronny chciał zwiewać. Właściciel jak zobaczył, że pies się nie broni poprostu zwolnił kroku :angryy:. Na początku, jak widział do jakiego psa jego pies startuje, szedł szybko, później zwolnił a ja się bujałam z psami. Powiedziałam panu, że za odkręcanie psa będzie płacił on, za wszelkie uszczerbki na zdrowiu fizycznym też :mad:.
  24. Wezmę albo te co small ma albo te co ma Madzik. Muszę najpierw się zastanowić do czego ma mi to pasować.. No i wlazłam tu i znowu mi się fioletu zaczyna chcieć :shake:. Sesja źle działa, a uczenie się i dogo naraz jeszcze gorzej :roll:. Następny mój zakup (oprucz ID) dopiero po następnej wypłacie, czyli za 3 tygodnie. Karmę mam, czyli może w końcu ten fiolet rogzowy się doczeka na swoją kolej :roll:. Tak wogóle chciałam jaszczury, ale mam psa ze zbyt chudą szyją, nawet tuczenie przez tatę nie pomogło :cool1:.
  25. [quote name='Shel']A dużo masz tych obroży ?:P[/QUOTE] Takich bez adresówek mam ze 4, ale ID chce 2 kupić. Nie będę mówiła ile obróżek jest ogólnie, bo nie chcę się denerwować licząc :oops:. Dzięki [B]Madzik[/B] :), właśnie na te patrzyłam i zastanawiałam się czy dobre są.
×
×
  • Create New...