Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Pewnie rodzinka Wienia zabiegana. Cały czas myślimy o Wieniusiu.
  2. To taka wdzięczna psinka, tylko spójrzcie na jej oczka. [IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/14/1404/140418/14041884/140418842_1[/IMG]
  3. Odświeżona aukcja Punieczki [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=140418842[/URL] Za chwilę wyślę ogłoszenie o niej do oferty. [COLOR=darkred]Przypominam również prośbę o transort! PROSZĘ![/COLOR]
  4. Ja już pisałam kiedyś, że chyba jakieś fatum nad Simbą wisi. Ale kiedyś musi się wreszcie skończyć.
  5. Strasznie mi na tym zależy, chciałabym to sama zrobić ale po prostu nie mam kompletnie możliwości :( POMOCY !
  6. Postanowiłam z tymczasową opiekunką Puni, że w przyszłym tygodniu Punia już będzie gotowa na sterylizację. Ja jestem uziemiona, pracą i brakiem samochodu. I nietsety potzrebuję znów pomocy. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Czy ktoś mógłby w przyszłym tygodniu zrobić kurs po sunię do hoteliku pod Warszawą, wziąć ją do lecznicy w Warszawie, przeczekać sterylizację i zawieźć ją spowrotem do hoteliku po operacji?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Bardzo proszę ![/COLOR][/SIZE][/B]
  7. W przyszłym tygodniu będę chciała zająć się sterylką Puni.
  8. [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/656/mamkosteczkjw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/136/maypozerdm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6238/nietoperekdu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4376/otwrzciemizr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/4712/spojrzeniediabapqp1.jpg[/IMG]
  9. Dostałam zdjęcia Leonka z nowego domu ;) Widać, że chłopak szczęśliwy :)
  10. Dziękuję Beato! Ponieważ oczekuję na przelew ok 150 zł z allegro na Punię, czy mogę te pieniążki od wellington przeznaczyć na sterylizajcę Cioci?
  11. No dobrze, to ja dzisiaj wieczorem skontaktuje się z kobitką dokarmiającą, żeby to wszystko jakoś poomawiać. A dzisiaj pójdę do rodziców i powyciągam książki.
  12. Na pewno kilka dni po sterylce musiałaby być w klinice. A pieniążki na sterylkę... moja mama ma mnóstwo książek prawniczych, mogłabym je posprzedawać bo jej już to nie będzie potrzebne, myślę, że troszkę pieniędzy za to się zbierze.
  13. Witam po weekendzie :) a na koncie Simbowym 100 zł od BasiaD :loveu: 100 zł od gacek80 :loveu: [B]200 zł wpłacone dla Simby i hotelik opłacony jest do 18 listopada [/B]:multi:
  14. Więc myślę tak... suńke trzeba by wziąć na parę dni i wysterylizować. Proszę o podpowiedzi w tej kwestii... gdzie itd. Może ktoś ma możliwość załatwienia taniej budy? Zrobiłabym może cegiełkową aukcję na budę, żeby zebrać pieniążki? Czy ktoś ma dostęp do słomy, żeby chociaż na początek w taki sposób jej tę starą budę ocielplić?
  15. Ta buda to zbite deski. Zrobili ją działkowicze. Tam nie ma ocieplenia. Na początke rzeczywiście można słomę jej wsadzić. A może ją wysterylizować?
  16. [LEFT]KarOla, udało się skontaktować z tymi ludźmi? Sprzedałam wszystkie cegiełki, czekam na przelewy :multi: Może już nie będę musiała drugiej takiej aukcji wystawiać?[/LEFT]
  17. O Rany... Sonieczko, może warto zadzwonić?
  18. I jak Wienio przespał noc? Ja wiem, że to drastyczne ppsunięcie ale czy amputacja nogi nie będzie dla Niego w jakiś sposób ulgą? Nie mam doświadczenia z psiakami chorymi na raka, ale jesli ta noga jest źródłem tak ogromnego bólu to może to jest jedyne wyjście? Mam nadzieję, że nie , że jest szansa wyleczenia go w zupełnie inny sposób. Myślałam o Nim dużo w ten weekend. Trzymajcie się.
  19. Dostałam 200 zł od gacek80 i BasiD, dzięki, jetsem na chwilę więc narazie nmie przelewam pieniążków do P. Grażynki. Zrobię to w poniedziałek. W każdym razie jesteśmy mocno na plusie :) DZIĘKI!
  20. Tak, sunia na łańcuchu... sama nie wiem co robić... jak weźmieny tę sunię to ona sobie znajdzie następnego psa... nie wiem, nie wiem.... Jeszcze zadzwonię do tej Pani i porozmawiam na temat budy. Można by kupić i powiedzieć, że pożyczamy ją. Naprawdę nie wiem co tu będzie najlepszym rozwiązaniem...
  21. Ja mogę jechać w przyszłą sobotę, przecież to teraz tylko kwestia podania jej tabletki i zabrania do lecznicy. Nie będę miała samochodu więc ktoś z samochodem by się przydał.
  22. Cioci nie udało się wziąć a to dlatego, że buda razem z Nią zostala przeniesiona pod dom córki nieżyjącego właściciela. Zdaje się, że Pani zdecydowała się Nią zaopiekować. Skontaktowałam się z kobietą, która dokarmiała sunie i powiedziałam jak sprawa wygląda, co robić...postanowiłyśmy, że sprawę narazie zostawiamy a one będą tam jeździć i kontrolować warunki w jakich sunia żyje. Zastanawiam się nad zbiórką na porządną budę dla Niej, bo niestety ale to w czym mieszka nie da jej ciepłego schronienia na zimę. Szkoda z jednej strony z drugiej, może kobita zmądrzała. Na pewno nie zostawimy jej tam gdyby coś się źle działo. Jak coś będzie nie tak Pani dokarmiająca będzie dzwonić. Co sądzicie o porządnej budzie dla Cioci?
×
×
  • Create New...