Napisałam pw do jamniczej_rodziny, hmmm...może nie ma teraz dostępu do netu...
Może trzeba jeszcze chwilkę poczekać?
Dostałam od Małgosi B. 150 zł na Kubusia, nie pamiętam nicku z dogo :oops:
W każdym razie serdecznie dziękuję :loveu::loveu:
LittleMy jeszcze nie dotarły ale dziękuję :loveu::loveu: