-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Zaraz po meczu jedziemy na działkę z Tytusem. Mam prośbę do osoby, która zostawiała malucha na Gagarina, żeby się dowiedziała co tam mu robili, odrobaczali czy nie odrobaczali? Dzisiaj byłam u weta założyć mu książeczkę i widać było tylko resztki po pchełkach więc pewnie dawali mu jakieś środki ale chciałabym się upewnić. Za kilka dni będę chciała go szczepić więc chciałabym mieć pewną informację. W lecznicy on nazywał się Lolek, niestety osoby, które mi go wydawały nie wiedziały czy Tytus był odrobaczany.
-
maluch na allegro [url]http://allegro.pl/item379854870_szczeniak_kochany_niedzwiadek_tytus_szuka_domu.html[/url] moje psy się postarzały i potrzebują niestety więcej dni na oswojenie się z maluchem, także zabawy z nimi nie uraczy. Niezwykle zainteresowany był kotami i vice versa. Ciaptak taki z Niego, potyka się jeszcze o swoje łapki, kochaniutki jest niezwykle.
-
Moja Mama ochrzciła maluszka Tytus. Jest przeuroczym brzdącem, niesamowicie potrzebującym ciepła. Łazi przy nodze przez cały czas, wciąż potrzebuje kontaktu z człowiekiem, on w sumie powinien być jeszcze przy mamie :-( Dzisiaj Tytus jedzie z moim bratem na działkę i tam chwilowo będzie przebywał. Nie wiem ile mój brat będzie mógł opiekować się Tytusem, na pewno przez tydzień, jednak pilnie jest poszukiwany domek - najlepiej stały, żeby nie krążył z rąk do rąk. [B]Bardzo więc proszę o ogłoszenia. [/B]Ciepłego, kochanego domku potrzebuje ta psina...
-
[IMG]http://images32.fotosik.pl/279/96807c69d5bbe28emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/227/75fc589e013f2a21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/227/69279e687fa8708cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/226/3ee4587935660550med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/226/d4fd1da033da76f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/280/51d545623824534dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/280/046ad18e308faa98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/280/ca96816b9785f09emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/280/960e6c699d07a3d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/227/58055abaa1215377med.jpg[/IMG]
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Aleksandra_B replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Co tam u Sońci? -
Ingrid i maluchy już w nowych domkach !!!
Aleksandra_B replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
ojoj, a ja miałam wstawić jej najnowsze zdjęcia i zapomniałam, dziś po pracy to zrobię ;) -
Ponieważ mam mnóstwo psich folderów ze zdjęciami, każdy zatytułowany imieniem psiaka, musiałam coś wymyślić i dla Niego, u mnie w komputerze powstał dla Niego folder pod tytułem Punio, może się przyjmie ;) oto on właśnie: [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/476d047379c0895dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/779d2fac047cbfd5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/49e25f04b5c1a615med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/272/e7c88bd52119cc3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/272/7165df6c61947348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/a96c907b35289a8dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/40c14882e8386b0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/223/98f8b7868eff4ed5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/fdb46b4e6df3df70med.jpg[/IMG]