Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Hmmm... patrzę regularnie na jego kupki i są ok. Czyli jeśli w ogóle był odrobaczany to aniprazolem? To może poczekam do weekendu i wybiorę się z nim do weterynarza w sobotę.
  2. Nie szkodzi, lepiej tak niżby mieli później żałować, że psiaka adoptowali. Tytus już jest na działce z moim bratem. Bardzo proszę o wspólne szukanie domu stałego. Do końca tygodnia Tytus ma zapewnione miejsce ale potem jest wielka niewiadoma.
  3. Zaraz po meczu jedziemy na działkę z Tytusem. Mam prośbę do osoby, która zostawiała malucha na Gagarina, żeby się dowiedziała co tam mu robili, odrobaczali czy nie odrobaczali? Dzisiaj byłam u weta założyć mu książeczkę i widać było tylko resztki po pchełkach więc pewnie dawali mu jakieś środki ale chciałabym się upewnić. Za kilka dni będę chciała go szczepić więc chciałabym mieć pewną informację. W lecznicy on nazywał się Lolek, niestety osoby, które mi go wydawały nie wiedziały czy Tytus był odrobaczany.
  4. Jayo, a może by tak Pirata wykastrować? Dobrze by było, żeby po operacji trafił gdzieś do domu a nie do boksu.
  5. Napisałam... czy ktoś jeszcze ogłasza Piracika gdzieś? Wiem, ze są dwa allegro _beatki_ i moje, może uda się w Moim Psie.
  6. Strasznie mi ciężko się robi na sercu jak myślę o Piracie siedzącym tam w boksie.... dzisiaj wznowiłam mu aukcje... może do Mojego Psa spróbuję uderzyć.... hmmm... to jest pomysł, spróbuję w Moim Psie.
  7. Przeglądałam sobie zdjęcia szczeniąt rasowych - on chyba jednak ma więcej z owczarka niż z rottka.
  8. [IMG]http://images29.fotosik.pl/226/2c967d447fe00a39med.jpg[/IMG] kochany dziubek :loveu: [IMG]http://images33.fotosik.pl/280/c73a54935f128f54.jpg[/IMG]
  9. o cholera :( to z całych sił trzymam kciuki za białą sunię....
  10. maluch na allegro [url]http://allegro.pl/item379854870_szczeniak_kochany_niedzwiadek_tytus_szuka_domu.html[/url] moje psy się postarzały i potrzebują niestety więcej dni na oswojenie się z maluchem, także zabawy z nimi nie uraczy. Niezwykle zainteresowany był kotami i vice versa. Ciaptak taki z Niego, potyka się jeszcze o swoje łapki, kochaniutki jest niezwykle.
  11. Moja Mama ochrzciła maluszka Tytus. Jest przeuroczym brzdącem, niesamowicie potrzebującym ciepła. Łazi przy nodze przez cały czas, wciąż potrzebuje kontaktu z człowiekiem, on w sumie powinien być jeszcze przy mamie :-( Dzisiaj Tytus jedzie z moim bratem na działkę i tam chwilowo będzie przebywał. Nie wiem ile mój brat będzie mógł opiekować się Tytusem, na pewno przez tydzień, jednak pilnie jest poszukiwany domek - najlepiej stały, żeby nie krążył z rąk do rąk. [B]Bardzo więc proszę o ogłoszenia. [/B]Ciepłego, kochanego domku potrzebuje ta psina...
  12. [IMG]http://images34.fotosik.pl/280/7b3ecff975be3035med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/280/9f325f9d501cc595med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/280/09a952892da14100med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images32.fotosik.pl/279/96807c69d5bbe28emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/227/75fc589e013f2a21med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/227/69279e687fa8708cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/226/3ee4587935660550med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/226/d4fd1da033da76f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/280/51d545623824534dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/280/046ad18e308faa98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/280/ca96816b9785f09emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/280/960e6c699d07a3d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/227/58055abaa1215377med.jpg[/IMG]
  14. ojoj, a ja miałam wstawić jej najnowsze zdjęcia i zapomniałam, dziś po pracy to zrobię ;)
  15. Śliczne są te siostrzyczki....zjawiskowe wręcz :crazyeye::loveu:
  16. mały na allegro [url]http://allegro.pl/item375940173_szczeniak_laciaty_psiak_punio_szuka_domu_.html[/url]
  17. Bez zmian...Pirat wciąż czeka w boksie na swój dom....
  18. Ponieważ mam mnóstwo psich folderów ze zdjęciami, każdy zatytułowany imieniem psiaka, musiałam coś wymyślić i dla Niego, u mnie w komputerze powstał dla Niego folder pod tytułem Punio, może się przyjmie ;) oto on właśnie: [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/476d047379c0895dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/779d2fac047cbfd5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/49e25f04b5c1a615med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/272/e7c88bd52119cc3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/272/7165df6c61947348med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/a96c907b35289a8dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/40c14882e8386b0bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/223/98f8b7868eff4ed5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/271/fdb46b4e6df3df70med.jpg[/IMG]
  19. Pirat siedzi sam w boksie. Odwiedziny bardzo by mu sie przydały. Kontakt z człowiekiem, spacery. A najpilniej przydałby się dom :roll: To jest bardzo fajny psiak.
×
×
  • Create New...