Trzeba zająć się też Mamusią. Dzisiaj coś mam fazę na plakaty :icon_roc: Zrobiłam właśnie Negrze. Mogę komuś wysłac jakby chciał wywiesić w lecznicy. Myślę, że w lecznicy szybciej może dotrzeć jej ogłoszenie do odpowiedniej grupy docelowej nić w internecie.
Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak wysłać ogłoszenie na żółte strony wyborczej? Gdzieś to kiedyś miałam ale szlag trafił, tam były jakieś kody, cuda niewidy...