o widze ze ty tez taka niedobra ja karmie psy whiskasem i kitekatem moje psiaki rechocza , szczekaja i mialcza a tak nawiasem to mialam kiedys duzo psow to je przekarmialam i miesko i tluszcz pozniej mialam a skorki sprzedawalam na stadionie dziesieciolecia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: