Wedlug mnie skoro w 2009 roku byl przyznawany tytul NSZwR, to powinno się go liczyć w punktacji, bo tak jak zauwazyla Ewa, jest to nie fair jesli chodzi o psiaka ktory juz zdobedzie ten tytul, a przyznawane by mu byly identyczne punkty jak temu co z nim przegral, wiec skoro tytul taki juz jest powszechnie "w obiegu" to czemu tego nie uzyc do rankingu? To chyba całkiem logiczne, że tak powinna "pójść przyszlosciowo" tabelka z punktacja....