[quote name='Asiaczek']Duże emocje,prawda?:lol:
pzdr.[/quote]
ogromne, przeciez tak mi sie rece trzesły, ze szkoda gadac! :lol: mam nadzieje, ze tego nie bylo az tak bardzo widac:oops:
[quote name='Asiaczek']
Ja mam! Ja mam!!!:lol: I to naprawde bardzo ładne!
Pzdr.[/quote]
Ładny pies, to i ładne zdjecia ;) To była czysta przyjemnosc wystawiac Dzeza na ringu głownym w takim blasku reflektorow :loveu:
Asiaczku mysle ze najlepiej zadzwonic do oddziału i powiedziec o zaistniałej sytuacji...tylko co to zmieni?:roll: własnie, katalog chyba juz jest wydrukowany:angryy:
[quote name='christoph']I na koniec po starej znajomości coś dla Savannah i Asiaczka
[/quote]
Christoph - wielkie wielkie dzieki! za bardzo ładna fotke!! :loveu:
a tak prezentował sie Dzezik na wczorajszych finałach w Lesznie. Dziekuje za mozliwosc wystawiania tak pieknego psa :loveu:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4478/leszno2008championy136akd4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8495/leszno2008championy150alh7.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Agappe']wiem, wiem Asia mi pisała.. tak czy inaczej gratuluje!! :)[/quote]
dziekuje! najwazniejsze dla mnie ze Dzez sie dobrze pokazal :loveu:
[quote name='Agappe']
a odnośnie wyników BOG to podałam w temacie Leszno.. na wszystkich trzech miejscach trzech sędziów :lol:[/quote]
tak. dokladnie :p ja z Asiaczkowym Dzezikiem weszlam do 5... na 3 nie bylo szans:roll::cool1:
[quote name='Karmel'][SIZE=5]Boski Pies:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a tego fotografa to chyba musze do siebie zaprosic:P:razz::razz:[/SIZE][/quote]
Dzieki za mila opinie na temat moich zdjec :loveu: i nie ma sprawy, ja tam lubie fotki robic;) wiec ..... :cool3:
Leszno Champions Show
Dzez - Jazzy Boy Asiaczek FCI - I CWC, NDPwR, BOB . Na BOG w pierwszej 5
Zelka - Jelly Joshreen Asiaczek FCI - dosk. II
Asiaczku dziekuje za wszystko! i za tak wspaniale spedzony dzien!
[quote name='Elitesse']ja zawsze sobie wchodzilam na wiadukt i tam w lewo ale mozna tez skrecic wczesniej przechodzac przez tory i "dobic" do glownej ulicy
a hala jest na ul. jana pawla[/quote]
Dzieki Elitesse!! mam nadzieje ze sobie poradze :evil_lol: