[quote name='gmk'][quote name='alanowak']Ja rowniez jestem za :wink: Prosze jedynie o to, by w statucie bylo napisane, ze wiek nie jest okreslony, a osoby niepelnoletnie moga przystapic do klubu za zgoda rodzicow :wink:[/quote]
[b]TO CHYBA JASNE JAK SŁOŃCE[/b]
Pozdrawiam[/quote]
Pewnie że jasne, dla niektórych 8) :lol: