-
Posts
2015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiunia02
-
[quote name='Judit']My dopiero w domu.... łoh... nasz [B]Tytus Bohemia Thalset[/B] - CWC, NDPwR, BOB :p a tak w ogóle to muszę to po prostu napisać... że ździerstwo niesamowite było :cool3: Najpierw wiadomość przy wjeździe na parking że za miejsce 30 zł. Potem do głównego wejścia gdzie dowiedzieliśmy się że jak po katalog to nas nie wpuszczą tędy tylko drugim wejściem trzeba iść. No to do drugiego, katalog odebrany przy czym też trzeba było 10 zł za niego zapłacić. Potem powrót do głównego wejścia i otrzymujemy wiadomość że nie wpuszczą bo tędy z psami nie wolno.. do drugiego wejścia, (tam dowiadujemy się że osoba z psem wejdzie ale że bilety można kupić tylko w pierwszym wejściu :evil_lol:) no to powrót. Kupujemy bilety (10 zł od osoby! nawet za 10 letnie dziecko!). Ale nic.... gdy odchodzimy od kasy i chcemy wracać do drugiego wejścia (gdzie czeka pies z drugą osobą) panowie krzyczą że nikt nas tamtędy nie wpuści bo jedno wejście jest dla jednego właściciela z psem a drugie dla reszty ludzi. Ale wchodzimy i to nawet bez problemu. Następna sprawa, strasznie śliska wypucowana podłoga - piękny, dość duży chart afgański idący przed nami jeździ po parkiecie (jak większość psów) przy czym mało brakuje by leżał. Aby się dostać na ring trzeba pokonać śliskie i strome schody z którymi największy problem mają niskopodwoziowe psy (ale z bassetem na rękach schodzić po schodach też ciężko). Siadamy w pierwszym rzędzie i pan ochroniarz mówi że nie wolno tu z psami (to gdzie wolno w psami?! - na samej górze, pada odpowiedź). Wychodzimy, trzeba się odstresować, wracamy za 20 minut i widzimy że cały pierwszy rząd zajęty przez właścicieli z psami, klatkami! i stolikami! - cóż. :roll: Wiem, może się czepiam, wiem że może nie było innego miejsca na wystawę i nigdy nie będzie idealnej wystawy ale te sytuacje były wnerwiające. :mad: Za to na pewno ogólna organizacja na ringach/przy ringach była jak najbardziej ok. Duże piękne ringi, ślicznie przystrojone. Później ring na finały piękny, duży + oświetlenie występujących psów - no po prostu ekstra :loveu:. O i kolejny plus zakrywający trochę tych minusów to darmowy szampan :evil_lol::evil_lol: hihihi :diabloti: Dla zainteresowanych, mam zdjęcia prawie wszystkich psów z 3 ringu :p i w większości ich wyniki.[/quote] ja w zeszłym roku żeby nie zestresować mojej Donci (akitki) zaniosłam ja spod drzwi hali az na wykładzine na dole hali, bo jak widziałam rozjeżdżające się psiaki to wolałam nie ryzykowac. Ale nie ma co narzekac, i tak ta wystawa jest fajna :)
-
[quote name='Agappe']w takim razie jeśli mój naukowy wzrok dobrze widzi.. (do wątpliwe:oops::shake:) [B][COLOR=Blue]Psy[/COLOR] AMAI Bakira - [COLOR=#ffa500]lokata 2[/COLOR] KAKUJITSU Halne Wzgórze - [COLOR=#ffa500]lokata 1, CWC, Zw.Rasy[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Suki[/COLOR] TAKUMASHISA Halne Wzgórze[/B][SIZE=1]??(a może U'KOJIN)[/SIZE][B][COLOR=Orange] - lokata I, CWC[/COLOR][/B] [SIZE=1]swoją drogą U'KOJIN zniknęła ze strony Halnego i nie pojawiła się we Fuen No Oka.. mam nadzieje, że nic złego się nie stało..[/SIZE] może jeszcze ktoś sędziego doda?[/quote] Daria przecież Fuen No Oka to też Halniaczki, tylko w troszeczkę młodsze :eviltong: i wielkopolskie :)
-
[quote name='Asiaczek']No to my się chwalimy: JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOB!!! LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC. Czekamy na finały:lol: A oto kilka wyników "naszych" dogomaniackich psiaków: TOLERANT TESSIE ze Zahrabske - dosk.1, CWC, BOB!!! - to suczka naszej Elitesse:multi: POVERPOM Born to Success - dosk1., CWC, BOB - to piesek naszej koleżanki Karma POVERPOM Dance with Me - dosk.1, CWC - to suczka naszej koleżanki Karma. Na razie tyle. Później wstawię resztę:lol: Pzdr.[/quote] Asiaczek jak zwykle szaleje :) A jak tam Akiciorki ?? chociaż staweczke (az 3 sztuki) poprosze :)
-
[B]Staweczka:[/B] [COLOR=Navy]Psy [/COLOR] klasa młodzieży 1. SEKAITEKI Halne Wzgórze FCI 2. SONY Yamabushi Klasa pośrednia 1. MASARU Odzew OEwiata 2. TENKEITEKI Halne Wzgórze FCI Klasa otwarta 1. ATO Złota Śnieżka [COLOR=Navy]SUKI[/COLOR] Klasa młodzieży 1. AKASHIA GO Sensakura FCI 2. NEKO Co Ty na To 3. SEYKO Yamabushi (O: AMAI Bakira; M:AKIRA z Grodzkiego Zakątka) Klasa pośrednia 1. KOKAINA Halne Wzgórze Klasa otwarta 1. Kidori Pa-Lis I to by było na tyle.
-
Dziś wystawka, czy wiadomo może kto wystawił swoje psiaki ?? Wiem tylko że były 2 psy i 1 suczka, wiec tłumów nie było.
-
Ten CACIB trochę kontrowersyjny, chyba, że piesek jest niefotogeniczny :)
-
[quote name='Sylwia1']Byłam jako widz a o zdjęcia poprosze Sticha :evil_lol: Psy: [FONT=Verdana]kl.młodzieży -Kakujitsu Halne Wzgórze lok.1 oc.doskonała Zw.Mł.NJwR[/FONT] [FONT=Verdana]kl.pośrednia -Ikiiki Ninki No Aru Halne Wzgórze lok.1 oc.doskonała CWC[/FONT] [FONT=Verdana]kl.otwarta -1 Sashimi Sfora z Krasnego Boru lok.1 oc.doskonała CWC,NDPwR,BOB[/FONT] [FONT=Verdana]Suki:[/FONT] [FONT=Verdana]kl.szczeniąt -Haganisshou Halne Wzgórze lok.1 oc.wyb.obiecująca NSzwR[/FONT] [FONT=Verdana]kl.młodzieży - 3 [/FONT] Azayaka Halne Wzgórze lok.2 oc.doskonała Kokaina Halne Wzgórze lok.1 oc.doskonała Zw.Mł. Akita u Izis......... (imienia nie pamietam Stich proszę o uzupełnienie z katalogu :lol:) lok.3 oc.? [COLOR=red]Gratulacje dla wszystkich![/COLOR] [COLOR=red] [/COLOR][/quote] Ale tłumy :)
-
[B][COLOR="Red"]ŚWIĄTECZNE NOWINKI !!!!!!!!! [/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"][COLOR="Green"][SIZE="4"]AKUMA jest dziadkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B] A to pierwsze zdjęcie 2 - dniowych wnuczków :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3397/miotkpx2.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE="4"][COLOR="Red"]Poznań - 8-9.11.2008[/COLOR][/SIZE][/B] Międzynarodowa Wystawa Wyniki oficjalne. PSY Klasa pośrednia - 5 sztuk 1. [B]ISHI WARU KORI Co Ty na To[/B] – ocena b. dobra Klasa otwarta - 6 sztuk 3. [B]Ebro Porażynianka[/B] – bez lokaty, ocena b. dobra 5. [B]Torii Puchate Kreple[/B] – nieobecny SUKI klasa młodzieży - 6 sztuk 5. [B]Itazura Halne Wzgórze[/B] - b. dobra, lok. 3 6. [B]Neko Co Ty na To[/B] - b. dobra, lok. 4 Klasa otwarta - 4 sztuki 1. [B]Akishina Tamura[/B] – lokata 2, ocena b. dobra 3. [B]Kitto Halne Wzgórze[/B] – lokata 1,doskonała, CWC
-
[quote name='Agappe'][B][COLOR="Red"][SIZE="3"]Brno (Czechy) - 9-10.02.2008[/SIZE][/COLOR][/B] Międzynarodowa Wystawa (CACIB) Sędzia: Karel Horak PSY klasa szczeniąt A-CHAKIRI GO TAWADAKO klasa młodzieży DOSHI CZECH DIAMANT MIYAGE ALMAJU TAIGI Z BAMBUSOVEHO HAJE TAISCHI Z BAMBUSOVEHO HAJE klasa pośrednia [COLOR="Red"](ile było OBECNYCH psów w tej klasie)[/COLOR] EIKYU NIPPON-RYU - [COLOR="#ff0000"]obecny???[/COLOR] HAGURO GO HARU KAZE - [COLOR="#ff0000"]obecny???[/COLOR] [B]YORITOMO MATAGIINU PL[/B] - oc.doskonała, lokata II, res.CAC kilka zdjęć z tej klasy [url=http://www.namitori.pl/galeria_brno_yoritomo.html]NAMITORI[/url] klasa otwarta ACHIKO GO AKITA INY OF CACIC DRUFI OMONOGAWA GOROMARU GO HARU KAZE HIROSHI GO HARU KAZE klasa championów DAIMON GO HARU KAZE E HACIKO GO HARU KAZE GENDZI SANSEI KENDO KEN AMANA SUKI klasa młodzieży DAISO CHEIKO GO HARU KAZE CHIAKI GO HARU KAZE KAJITSU-NO-UKIYOE-GO KAWAII HALNE WZGóRZE NABUKO ROAL - oc.doskonała, lokata I, CAJC klasa pośrednia AKANE Z MARIANSKEHO UDOLI GEISCHA TOMIMOPA HEIDI TOMIMOPA klasa otwarta ANY AIERSEN CIKISHO BEZUKO SARA Z BAMBUSOVEHO HAJE - oc.doskonała, lokata I, CAC, CACIB klasa championów FUMIKO GO HARU KAZE MASAHIME GO SUGISAWA KENSHA klasa weteranów AKEMI Z BAMBUSOVEHO HAJE - oc.doskonała, lokata I, Najlepszy Weteran YUKA GO MAIMU[/QUOTE] Zgłoszone 3 i obecne 3. HAGURO GO HARU KAZE - ocena doskonała, CAC, lokata I EIKYU NIPPON-RYU - ocena doskonała, lokata 3
-
[quote name='AKITY-HalneWzgórze'] [CENTER][IMG]http://akita-halne.pl/Halne-Wzgorze/iczitka-z-malcami.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Super widok, kolejka jak za dawnych czasów po mleko :) tylko, tutaj już podają podgrzane. Ja już też chce mieć takie słodkie maluszki :)
- 546 replies
-
[quote name='Agappe']całkowity brak wyników :shake::shake: [B][COLOR="Red"][SIZE="3"]8.06.2008 - Gorzów Wielkopolski[/SIZE][/COLOR][/B] Krajowa Wystawa (CAC) sędzia: Maciej Kozber (PL) PSY Klasa młodzieży - 1 469 - 469 TENKEITEKI Halne Wzgórze (FCI) Klasa otwarta - 1 470 - 470 SASHIMI Sfora z Krasnego Boru Klasa championów - 1 471 - 471 KUKURYMU GO Yamamoto SUKI Klasa młodzieży - 1 472 - 472 KONISHI z Grodzkiego Zakątka[/QUOTE] Z ogłoszenia na gratce można wywnioskować ze Konishi - ocena doskonała, Zw. Mł., bo była wystawiana 3 razy, dwie oceny znam czyli to musi być taka, a tak przy okazji to już jest w ciąży.
-
Widok z jednej strony na lokum naszych akitek. Co prawda zdjęcie zrobione już dawno temu, teraz się trochę zmieniło :) np. wskutek niszczenia kwiatków musiał powstać ogromny wybiegł, który widać na załączonym obrazku. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9897/cimg0069mg8.jpg[/IMG][/URL] Niestety w związku z zakupem krótkonożnych stworzeń musiał powstać drugi wybiegł [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5074/dziaka2qv6.jpg[/IMG][/URL] zabawa Hachiko – niestety teraz już się tak nie daje [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1289/cimg0114rx4.jpg[/IMG][/URL] I wariacje przy wollierze dla papużek i jednym z gołębników, który mamy niestety kilka :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1381/dziakasu9.jpg[/IMG][/URL]
-
przyczyna zakazu – ciągłe niszczenie kwiatków i obgryzanie drzewek J [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1880/cimg0115nv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7849/ogrodekid4.jpg[/IMG][/URL] a także ciągła obserwacja innych domowników – w tym przypadku Gutek upatrzył sobie małe kurki [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/1699/kornikqy3.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE="3"][COLOR="Navy"]Akitek tutaj dużo, ale nie widać naszej "panderozy", która już kilka lat jest w przebudowie i jeszcze kolejne X lat będzie. Z miesiąca na miesiąc jest inaczej, więc zdjęcia już troszeczke nieaktualne :) [/COLOR][/SIZE][/B] Nasze małe boisko (tylko szkoda, że po bokach drzewa stoją – hihi ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6914/cimg0078la8.jpg[/IMG][/URL] Widok na „boisko” z drugiej strony [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/168/cimg0298nm6.jpg[/IMG][/URL] takie figle po trawniku to rzadkość, zaraz się przekonacie dlaczego, i w takim składzie to już wogóle (na zdjęciu Dona, Chikaka, Kleopatra i malutka Hachiko) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1799/cimg0093nb4.jpg[/IMG][/URL]
-
Co do tego slisku to muszę Wam powiedzieć, że jednego roku nasze akitki i chyba alaskany były w salce zapaśniczej i miejsca było dla wszystkich dostatek. Wszystko zależy jak ułozą ringi.
-
16.11, 40. Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Kielce
Asiunia02 replied to Migoto Inu's topic in Wystawy
Dostała ocenę bardzo dobrą, bo rozmawiałam dzisiaj z jej właścicielką przez telefon i czytała mi pełną ocenę. Nie stała na lokacie 4 bo jak już dostała papiery to za pewne zeszła z ringu - zachowanie wg jak najbardziej mnie normalne. -
16.11, 40. Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Kielce
Asiunia02 replied to Migoto Inu's topic in Wystawy
40. Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Kielce Ring: 4 Niedziela Sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL) Miejsce : hale targowe - Targi Kielce Wykaz zgłoszonych psów: Akita, pies, młodzieży: HIMITSU Dolina Wiązów - oc. doskonała, lok I i Zw. Młodzieży, NJwR (?) Akita, pies, pośrednia: Migoto Inu (FCI) KUSHI - bdb. Akita, suki, młodzieży: HADASHI Dolina Wiązów - [B][COLOR="Purple"]ocena bardzo dobra [/COLOR][/B] ASIMA Biała Astra FCI - oc. doskonała, lok I i Zw. Młodzieży ITAZURA Halne Wzgórze FCI lokata II - doskonała ?? FUMIKO Akita u Izis lokata III - doskonała Akita, suka, pośrednia: KENITA Migoto Inu - Migotka miała zły humor, zawarczała, dyskw. Akita, suki, otwarta: KOICHIKARA Shun'You Kensha - nieobecna TOSHI KAGAWA W klasie młodzieży dyskwalifikacji zadnej nie było !!!!!!! Za brak sierści dostała ocenę bardzo dobrą. -
[B]Klasa championów[/B] [COLOR="Red"]Chikaka Pa-Lis [/COLOR]– lokata 1, ocena doskonała, CAC, moja niunia :) jak widać zadowolona, bo ciągle machała ogonem :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4813/kleooq5.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="#ff0000"]Chikaka i Masahime Go Sugisawa Kensha[/COLOR] – lokata 2 (suczka importowa z Japonii) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5017/champfy0.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR="#4169e1"]Cujosi Chodsky Raj [/COLOR]– lokata 4 – sunia nawet, nawet ale niestety lekko beczkowata, co chyba widać na zdjęciu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7215/otwlok4ms0.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="#4169e1"]Arashi Tajgeta[/COLOR] – bez lokaty, ocena bardzo dobra [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1598/otwbezlokarashi2lv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/2487/otwbezlokarashirz8.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="RoyalBlue"]Feiko Tomimopa[/COLOR] – bez lokaty, ocena bardzo dobra [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8501/otwbezlokpregnu4.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR="#9932cc"]Aischa Tana Kora [/COLOR]– lokata 2 [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4166/otwlok2gh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/3787/otwlok22nf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6999/otwlok23ri6.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="DarkOrchid"]Harumi Go Haru Kaze [/COLOR]– lokata 3 – całkiem ładna sunia o innym typie niż lok. 1, ale niestety kompletnie łysa. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2163/otwlok3tz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6623/otwlok32bm4.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Klasa otwarta[/B] [COLOR="Purple"]Urayamashii Ken Amana[/COLOR] – lokata 1, ocena doskonała, CAC, CACIB – suczka o fajniutkiej, niedużej główce, ale o ładnym wyrazie, proporcjonalna, bardzo ładnie poruszająca się i o super kątowaniu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4653/otwlok1ua1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9408/otwlok12iv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/7975/otwlok13jd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6585/otwlok14jpgkw3.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE="4"][B]SUKI[/B][/SIZE] [B]Klasa młodzieży[/B] [COLOR="#800080"]Chiaki Hezka Chvilka [/COLOR]– lokata 1, ocena doskonała, CAJC [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/2804/mllok1ms0.jpg[/IMG][/URL] I Mariko Go Haru Kaze – nie mam zdjęcia [B]Klasa pośrednia[/B] [COLOR="#800080"]Nabuko Roal [/COLOR]– lokata 1, ocena doskonała, CAC, Res. CACIB – bardzo ładna sunia, której niestety nie mam porządnego zdjęcia. W porównaniu stała jak wryta, ale że byłam z nią na ringu to nie zdołałam zrobić jej zdjęć :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/328/posrlok1qh9.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="#800080"]Taira z Bambusoveho Haje[/COLOR] – lokata 2, ocena doskonała, Res. CAC – suczka równie ciekawa, tylko oczywiście gdy juz jej nikt nie zasłaniam i mogłam jej zrobić zdjęcie to opuściła ogon. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7206/posrlok2oc2.jpg[/IMG][/URL]
-
Niestety wiekszosc zdjęć suczek mam ruszonych i nie nadaje sie do pokazania. To co się nadaje to powklejam.
-
16.11, 40. Jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Kielce
Asiunia02 replied to Migoto Inu's topic in Wystawy
No ten ogonek trochę nie bardzo, tylko czasem bywa tak, że w stresie akitki tak trzymają, a w ruchu jest ok. Nie wiem jak jest w tym przypadku.