[B]Magda25[/B] najbardziej nam sie podoba slalom miedzy nogami jak ide do przodu,do tylu,sciaganie skarpetek,zamykanie drzwi,szukanie ukrytej butelki a w srodku jest torebeczka herbaty,wrzucanie papierkow do kosza,zbieranie zabawek do kosza :) gramy w koszykowke :) turlamy pileczke nosem:)