-
Posts
733 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pearl
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pearl replied to Nata's topic in Terier tybetański
Właśnie, zgłoszenie najlepiej wysłac listem poleconym, a z najnowszych wieści wynika, że termin nadsyłania przedłużono do końca roku. -
Dziś powysyłam wszędzie propozycje rezerwacji...
-
Może być nawet dzien przed wystawą i zapłacisz mniej, jednak trzeba uważać ponieważ na niektórych wystawach pisze jasno, że tańsze opłaty obowiązują tylko do terminu nadsyłania zgłoszeń.
-
W tytule dowodu wpłaty musisz napisać np."opłacenie zgłoszenia na wystawę..."rasa, przydomek i imię psa. Zazwyczaj to wystarcza, mozesz dosłać faxem, chociaz niekoniecznie.
-
Zgłaszając elektornicznie i majac do dyspozycji tylko klawiature raczej nie da się złożyć recznego podpisu :) jedynie gdy zgłaszasz formą tradycyjną
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pearl replied to Nata's topic in Terier tybetański
Fajne zdjęcia :) Pearl również można zaliczyć do psów, które nie gustują w cieplejszych temperaturach. Zima najczęsciej w warunkach domowych wypoczywa w obrębie posadzki. Pozatym uwielbia śnieg, z każdego spaceru najchętniej przychodziłaby biała. Grooming w takich sytuacjach to poprostu bajka :) Pozdrawiam -
[quote name='Dziunia1602']Na zażółcenia sierści polecono mi płyn [b]Vitacoat Diamond Eye[/b],ale jeszcze nie używałam bo okazało się,że te przebarwienia to zapalenie skóry a nie czynnik kosmetyczny,więc nie mogę dać głowy za skuteczność tego preparatu,produkowany jest w UK i rozprowadzany po całym świecie (choise of champions),więc może ktoś już go używał i wie czy jest tak dobry jak o nim piszą.[/quote] Używałam Vitacoat jednak podobnie jak przedmówczyni nie twierdze, by był on rewelacyjny, chociaż nie można go zaliczać do kosmetyków mało skutecznych. Nabyłam go w Niemczech na wystawie, natomiast z tego co wiem w Polsce również był(jest?) dostępny. Obecnie używam KW Diamont Eye i pies nie ma przebarwień - ważna jest systematycznośc takich zabiegów. Jeśli chodzi o środki na wybielanie, dobrze sprawdzał mi się Ultra Light Silver Clean z ISB, widoczny efekt było widac po kilku zabiegach. Natomiast mydełko z ISB to rzeczywiscie pic :) Pozdrawiam
-
poprostu czytasz w moich myślach :sweetCyb:
-
[quote name='aneta...i..bouvier'][email protected] [url]www.adastrum.lt[/url] [email][email protected][/email] [url]www.aidai.lt/partneriai[/url] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] [email][email protected][/email] jak cos to jeszcze wyszukam jak trzeba cos jescze//// :D[/quote] :roll: chyba bede zmuszona wziasc urlop :angel:
-
Najlepiej bedzie jak napiszecie mi adresy hoteli, to powysyłam zapytania odnoście rezerwacji
-
Najrozsądniej by było napisać maile do hoteli najbardziej korzystnych cenowo a potem sie zdecydować po otrzymaniu jasnych kosztów. Różnie można wynegocjować, ale jest jeszcze troszeczke czasu.
-
[quote name='aneta...i..bouvier']dlatego trzeba nas policzyc bo jak robic rezerwacje perelko masz jakąs liste jadacych busem[/quote] Moja sugestia aby zrobic rezerwacje na większą ilość osob nie tylko jadących razem busem, możliwe że wyjdzie jeszcze taniej :) Wiec prosiłabym chętnych o kontakt. Pozdrawiam
-
podejrzewam że w przypadku kl.championów kopia dyplomu będzie konieczna
-
przyznam szczerze, że nie dosyłałam do zgłoszenia żadnej dokumentacji i zostało uznane :)
-
dostałam już potwierdzenie mailem :)
-
Widze że ja tu "etatowo"zacznę za organizatora robić :) Jesli podacie mi ilość chętnych osób to moze coś wykombinuje taniej, mozliwe że nawet autokar. Pozdrawiam
-
Jeśli znałabym ilość chętnych mogłabym pokombinowac z jak najbardziej przystepnym transportem
-
Ja również zgłosiłam do Rzeszowa. Mam do Was pytanie: czy zgłaszaliście przez emaile? Bo ja zdecydowałam się na tę formę, jednak nie dostałam zwrotnego potwierdzenia wiec nie wiem czy przyjęli,a jest jest czas działać.
-
Równiez zgłaszałam przez email i narazie 0 odpowiedzi, ale w takim razie jutro w pracy fax mi idzie w ruch :)
-
Zgłaszałaś przez internet?
-
No cóż w życiu ponoć trzeba spróbowac wszystkiego.... :D Rozumiem że zaopatrujemy się w coś podobnego. Tak na marginesie dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem Vilno 2006 - jest 1 wolne miejsce w busie.
-
Takich rzeczy się nie zapomina! Na Litwie zapewne będzie większy wybór środków na świetowanie BISów(i co ważne taniej:))
-
Wyjazd do Litwy prawie nieodłącznie wiąże się z niespodziankami w podróży. Póki co oznajmiam, ze w busie jest jeszcze 1 wolne miejsce!
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='Pearl']Haah czyżbyś wątpiła w moją słowność? :roll: :) A swoją drogą to planujesz Wilno również w marcu?[/quote] Wybieram się Kasiu, bo musze Championat małemu skończyć. A Ty...? [/quote] A ja juz zgłosiłam do młodziezy x2, więc podejrzewam, ze to obiecane piwo będzie litweskie.
-
Haah czyżbyś wątpiła w moją słowność? :roll: :) A swoją drogą to planujesz Wilno również w marcu?