Jump to content
Dogomania

Magda-Amir

Members
  • Posts

    668
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda-Amir

  1. jee jaki śliczny Tysonek :angel: :angel: ucałować go ode mnie i Amirka :buzi:
  2. i ja się do całusków pzyłączam :angel: :)
  3. Amir wycałowany i wygłaskany :lol: jak i wybiegany bo właśnie wróciliśmy ze spacerku ale zdjęc nie ma niestety... a fakt Linka na ulicy każdy sie obraca za Amirem 8) kocham jego ogonek =) dziękuję wszystkim za miłe słowa w imieniu Amira :D
  4. [quote name='dbsst']i odrazu zdradz sekret jak Amirek zostal mianowany na Amirka :D [/quote] no więc maluszek w początkowj fazie miał się nazywać Ravi (bóg słonca :D )... bo mi i siostrze bardzo podobały się imiona indyjskie it e klimaty :wink: Tak więc znalazłyśmy te imię i już już miał zostać 'ochrzczony' ale mój tatuś stwierdził że ma mieć jakieś porządne ( :roll: ) imię pasujące dla boksera, drugiego po tacie mężczyźnie w domu :lol: więc przuciłyśmy 'Amir'. I zostało :lol: a Amir znaczy szczęśliwy =)) a tutaj Miruś :) : [img]http://img125.exs.cx/img125/4586/krowka1dg.jpg[/img] [img]http://img125.imageshack.us/img125/2118/aaamir8kn.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/6630/rozciaga7kt.jpg[/img]
  5. noo to zapraszam do nas 8) :D :D wszyscy mile widziani =))
  6. !! taaaaaaamtaadaaaaamm !! A oto upragniona, wyszczkiwana, przewspaniała galeryjka mojego bezpapierkowego bokserka - [B] Amirka [/B] - :angel: :lol: :lol: :angel: tak więc zeby było chronologicznie - przyjechałem taaaki malutki miałem zaledwie 6 tygodni: [IMG]http://img125.exs.cx/img125/4739/amirekk5zp.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5800/werazamirekporazktorystam3yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/6145/okowokozamirem8ei.jpg[/IMG] Potem troszke mi się urosło: [IMG]http://img125.echo.cx/img125/6353/zzielonym5mk.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.echo.cx/img125/2474/siedzi6qi.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.echo.cx/img125/5018/zchustka4yw.jpg[/IMG] a teraz mam prawie dziesięć miesięcy, moje urodzinki są 5 lipca =)): [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/8736/ciekawski7vn.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.exs.cx/img125/2736/mireczek2ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1491/pozujemy6oc.jpg[/IMG] serdzecznie pozdrawiamy i witamy :lol: :lol:
  7. ekhmm... przepraszam już się poprawiam. Tak więc [b][color=green][size=6]dziś[/size][/color][/b] Amir będzie miał swą galerię :wink: :lol:
  8. noo Szpila oszałamia uroda :angel: a Amir może nawet dzis będzie miał swoją galeryjke :evillaug:
  9. jaka Szpila kochana :D :D a Fiona na ostatnim zdjęciu ma minkę "nie bij prosze" :lol: słodziuśka =))
  10. niieeeeee ja chce życ !! :errrr: no niestety ale Wasza ciekawość i miłość do Amira zostanie zaspokojona dopiero...jutro :D 8) bo ja się juz żegnam bo jutro trzeba do szkoły... :roll: ehh ciezkie jest zycie ucznia :) a na dobranoc Amirek :D : [img]http://img125.imageshack.us/img125/705/spioch0na.jpg[/img]
  11. :lol: :lol: w czasie niedługim bedziecie mogli i mogły odwiedziać naszą galeryje skoro tu takie rozkazy już padają :wink: :D
  12. [quote name='zaba14']Gizmo w góralskim stroju.. świetne :D[/quote] hehe dokładnie o tym samym pomyślałam :lol: on jest cudny i we wszystkim mu do twarzy, urodzony model 8)
  13. jeszcze jeszcze !! :angel: :angel:
  14. oo mój ulubieciec :lol: 8) wyściszkaj go ode mnie :D i domagam sie WIECEJ FOTEK !
  15. [b]Koma[/b] zdjęcia umieszczam na [url]http://www.imageshack.us/[/url] i potem musisz sobie zapisać adres zdjecia albo zrobić swoją galerie i tez zapisać adres a jak masz galerie to dodajesz sobie zdjecia i tamte które już dodałaś też widać nie musisz wtedy zapisywać adresu :D mam nadzieję że nie napisałam niezrozumiale ? :)
  16. hm... to nie jest galeria Amirka tylko Szpilki :D i jeszcze będzie zła że się jej tu Amir wprasza ale pokażę Wam go jak tak bardzo prosicie :) (bo Amirek jeszcze nie ma swojej galeryjki ): [img]http://img125.echo.cx/img125/8197/img00917tt.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/276/img01014cv.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/7079/img00546iw.jpg[/img] dobra koniec bo nie bedziemy sie narażać Szpiluni :D
  17. z tymi zembami tak agresywnie wygląda :cunao: nie no miodzio ale wyglada jakby całą noc balowała :lol:
  18. Szpila jak zawsze piękna :lol: i te ząbeczki no poprostu cudo :angel:
  19. Debest teraz powinno być widać :roll: mam taką nadzieje
  20. Magda-Amir

    zakoceni.pl

    może kiedyś mi się uda ich przekonać :D starsza siostra cały czas ich prosi ale jak narazie sa wytrwali w swoich przekonaniach ze już nas w domciu wystarczająco :roll: ale moze trzeba postawić ich przed faktem dokonanym ? 8)
  21. Magda-Amir

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata']Może rodzice zmiękną.[/quote] wątpię :( choć prosić zawsze można. Ale oni twierdzą że mamy za małe mieszkanie (mieszkam w bloku) na tyle zwierzątek + mam jeszcze 2 siostry :roll: Ale nadzieje zawsze można mieć :)
  22. mój Amir tez kładzie się wszędzie tam gdzie zauważy psa i tak jak mówisz coztego choćby był 200 metrów od nas to i tak będzie leżał. A nie mam tyle siły by go ciągnąć po podłożu bo jednak te 30 pare kilo waży :roll: od ziemi się go nie odlepi dopóki nie przywita się z upatrzonym pieskiem inaczej moge go ciągnąć na leżąco po ziemi... mam nadzieje ze kiedyś sie oduczy wiecznego zwracania uwagi na wszystie psy i nie będzie się ciągle kładł.
  23. Magda-Amir

    zakoceni.pl

    [b]Patka[/b] ja bym chętnie wzieła jakiegoś kiciaczka ale rodzice... :( niestety nie pozwalają bo teraz mamy pieska i jeszcze króliczka i jak narazie nie ma szans na jeszcze jednego domownika :(
  24. Magda-Amir

    zakoceni.pl

    hm, ja nie mam teraz kota (a miałam 3 :( ) ale pochwalę się kiciami, które przygarnęła moja kolezanka =): [img]http://img125.echo.cx/img125/9167/kicia8tc.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/2315/kotek1ve.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/609/kotkidwa2eg.jpg[/img]
×
×
  • Create New...