[quote name='caminada']Jesli chcecie spokojnie poogladac wystawe i spotkac sie z dogomaniakami to nie zabierajcie ze soba psow ktore nie sa zgloszone na wystawe.Wezcie pod uwage,ze na malym terenie zgromadzone bedzie kazdego dnia po 1000 psow,ktore jakby nie bylo znajduja sie w innych niz zazwyczaj warunkach, a wiec czesc z nich bedzie zestresowana i poddenerwowana. Przyprowadzajac ze soba psa nie bedziecie mogli podejsc blisko ringu i cieszyc oczy rasami ktore chcecie zobaczyc. Wasz przyjaciel wymusi na Was wczesniejsze wyjscie z wystawy bo sie bedzie nudzil i tym sposobem ominie Was najciekawsza czesc czyli finaly .
pozdrawiam
caminada
ps.jesli juz ktos naprawde MUSI przyjsc z psem to konieczna bedzie ksiazeczka zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciw wsciekliznie,bez tego nikt nie bedzie wpuszczony na teren wystawy.[/quote]
No własnie.. książeczka... ja bede musiala zabrać daisyśke żeby mogła zobaczyć jak to jest na wystawie (przyzwyczaić ją do tego zamieszania) o ile piesia nie bedzie miec cieczki to będę z Daisy