-
Posts
411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kliwia
-
A masz jakis kontakt z nimi ? Ja sprobuje na dogo odnalezc ich.Dzieki
-
To znajdziesz o championatach: [URL="http://www.spaniel.pl/index_pl.htm"]http://www.spaniel.pl/index_pl.htm[/URL]
-
Czy wiecie kto byl rok temu na jakiejs wystawce?. Moze mialby do wgladu katalog? Ogladalam fotki z Warny i wydaje mi sie, ze pani z czarnym szkotem jesf znana mi osoba. A chcialabym wiedziec czy byly walijczyki.:lol:
-
[B]Sluchajcie dogomaniacy!:lol: [/B] Czy ktos w styczniu byl na wystawce i moze mi powiedziec jaka byla oplata wywozow psa.? A moze zadnej nie bylo?:crazyeye: ponawiam pytanie: [quote]Napisala Kliwia ;[B]Klekatka[/B] wytlumacz mi, czy po stronie polskiej chodzilas od BARU do BARA w celu zakupienia ubezpieczenia OC.Ja nie bardzo kojaze tych Barow , a wybieram sie do Kaliningradu. [/quote]
-
oookurcze[B] Zadziorny[/B] to bije poklony Twojemu talentowi [IMG]http://vigor.i5.pl/e/15.gif[/IMG] Sory za ta pomylke widac ,ze nie dokladnie czytalam twoje posty.
-
[B]Zadziorny[/B] bardzo zdolnom masz tesciowa (jesli dobrze zapamietalam) A obraz w ramach prezentuje sie rewelacyjnie.:lol: Ja pozazdroscilam Tobie i Ali tych uroczych obrazkow i z nadeslanego przez Ali progamu opracowalam schemat.:cool3: Teraz czekam ,az starszy junior w pracy wydrukuje na kolor. No i zabieram sie do roboty.:multi: Zeby cierpliwosci mi starczylo.:shake:
-
[B]Zadziorny[/B] czy dobrze wypatrzylam? To [SIZE=4][COLOR=red]2000 [/COLOR][/SIZE]post na walijczykach?. Kiedy tyle tego naprodukowales?:niewiem: [SIZE=4][COLOR=blue]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :laola:
-
[B]Nitencja [/B]mysle, ze z fotkami bedzie gorzej bo jedzie tyle wystawcow ile psow. Ale moze coskolwiek sie uda. Ta maskotka od '' mialu'' to napewno najwieksza radosc. Oj wyobrazam sobie jak Was zawojowal.:lol:
-
[B]Nitenja [/B]no tak to juz powazny pan i z takimi gnojkami zadawal sie nie chce.:shake: A wiesz, ze w Bydgoszczy az 6 Welshy bedzie? Bedziemy mieli konkurencje. Ale to dobrze wtedy troche adrenalinka sie podnosi.:lol:
-
No i o takich oplatach mnie informowano [quote]W tamtym roku oplaty byly 1 pies 35 euro, 2 pies 30 euro 3 pies 25 euro. [/quote] Wtedy wyslalam na dwie wystawy, ale mysle, ze o ewentualnej znizce dowiedzialabym sie na miejscu. Nie wiem czy nie kaza mi uiscic oplaty za tamte wysawy na ktore nie pojechalam.:shake: Jedynym wytlumaczeniem bedzie pocztowa zwrotka, ktora przyszla po miesiacu.:mad:a zloszenie wyslalam z miesiecznym wyprzedzeniem.
-
Ok. to i nr faxu poprosze . Tylko, ze wiele stron faxem nie przesle, a troche championatow sie uzbieralo. [quote][B]Napisal Dorotal;[/B]termin zgloszen 15.07[/quote] tzn.ze ostateczny termin? Z tego co pamietam z przygotowan do majowej wystawy, informowano w odz. BG. ze termin przyjmowania zgloszen (nawet na CACIB-owa) uplywal 10 dni przed kazda wystawa. Ale to nie ma znaczenia bo na taka wyprawe nie decyduje sie z tygodniowym wyprzedzeniem:shake:
-
[B]Nitencja [/B]to Ci dopiero nalot zrobilo 2 dogomaniakow.suuuper. Fotki tez super ,stadko extra , ale patrzylam i wypatrzec nie moglam [U]krola[/U] tego stadka. Czyzby nie bawila go gromadka mini terierkow.:lol:
-
tez mi sie tak wydaje.To tylko musze dowiedziec sie czy maja kl. uzytkowa, a jak sie nie dowiem, to jedna wyladuje w open. Obawiam sia granicy ,czy nie stwazaja problemow, czy nie kieruja sie indywidualnymi przepisami.:niewiem: Ale juz sie ciesze i urabiam rodzinke .:lol:
-
[B]gwiezdny-wyslannik [/B]dzieki za cenne informacje . A jak bedziesz wysylac zgloszenie ? Jeszcze chcialabym wiedziec czy z kazdej klasy CAC do Championatu upowaznia. No czy maja kl. uzytkowa ( nie znalazlam tej info. na sronce) Ja chcialam zabrac dwie suczki welsh-terierki obie sa Interami , ale musze jakos rozlokowac dziewczyny w kl. Chyba napisze do nich.:user:
-
Sory [B]Agasia[/B] nie doczytajam ,ze pytalas o krajowke. Ja urabiam rodzinke na tynodniowy wypad . Ale jeszcze nie wiem bo 22-23.o7. planowalam Kaliningrad. A wogole te dwie CACIB-owe w dwa kolejne weekendy, to dla nich super sprawa,sciagaja nie tylko wystawcow, ale rowniez i turystow.
-
[B]Agasia [/B]dlaczego w srodku ? 23.07 i 30.07 to niedziele.
-
[B]Musialek [/B]a ja kolajny dzien urlopu:multi: .Szkoda tylko, ze to ostatni z 14.:placz:
-
W zeszlym roku przed planowana wystawa mailowalam z pania z odzialu BG ,mowila, ze strone maja w budowie . Ale wy:niewiem: jatkowo dlugo buduja.:comp26:
-
Z drugiej strony szkoda, ze nie 24.07 i 31.07 bo myslalam, ze zalapie sie na CACIBowa na wegrzech 23.07:shake: [B][SIZE=4][COLOR=blue]Czy ktos byl w 2005 na wystawce w Bulgarii?[/COLOR][/SIZE][/B] dobrze byloby wiedziec jak jest przy przekraczaniu granicy.
-
Co do potwierdzenia przelewu napewno macie racje.Ja poprostu nie wysylalam w ten sposob kasy. Dzis pracuja od 17 a jutro do 13 i mysle ,ze jutro zakoncza sprawy organizacyjne. Musza dac poczcie troche czasu . [B]Gra [/B]nie panikuj kolejek nie bedzie.:lol:
-
[B]Ali [/B]sory .Jastem troooche zapozniona ,niestety. Dopiero teraz ogladalam Twoj [COLOR=blue]filmik[/COLOR] - :sweetCyb: jest [COLOR=red][B]rewelacyjny.:sweetCyb:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Sama tez czasem korzystam z tej opcii w aparacie , ale nie umialabym wstawic na dogo:niewiem:.[/COLOR]
-
[quote][B]Napisal Draczyn[/B]:[FONT=Arial]24.07. - САСIВ Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!) 27.07. - САС Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!) 31.07. - САСIВ Kamchia (It's a seaside resort near to Varna!)[/FONT] [/quote] [SIZE=3][COLOR=blue]Czy napewno sa dobre daty tych wystaw? :???: [/COLOR][/SIZE] Bo 24 i 31 to poniedzialki. Sprawdzalam na FCI tam Bulgaria podaje[B] 23[/B].07. CACIB i [B]30[/B].07.CACIB:niewiem:
-
A wiecie moi drodzy dogomaniacy, ze przejezdzajac przez Wegry mozna zrobic CACIBowa 22-23 lipiec. No mysle, ze Welsh terrierki tez sobie zrobia taki wypad.:multi: Juz sie ciesze. W maju 2005 zglosilam psy do Sofii i nie pojechajam.Chodzily pogloski, ze sa problemy z wypuszczeniem psow z Bulgarii. Rok w koncu minal mysle, ze dziki kraj troche sie ucywilizowal. [SIZE=3][COLOR=red]A myslicie ze nie bedzie problemow z powodu ptasiej grypy?[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Tego sie obawiam!![/COLOR]
-
A z [B]PL [/B]tez mialam takie somo doswiadczenie.Tylko, ze zadne tlumaczenia ,ze wystarczy flaga na tablicy, nie pomogly , nie przeposcil i juz . Na szczescie kupienie PL kosztowalo nas cos do 50 zl.
-
[B]Klekotka[/B] dokladnie pamietam ten cyrk z lipca 2004 r. Nerwowka niesamowita ,oplata wywozowa z sufitu ,dopiero po awanturze obnizono sume oplaty, xero ksiazeczek psich, ktore wczesniej chcieli zatrzymac ,(mowili, ze odbior przy wyjezdzie). [quote]Natomiast we wrzesniu 2005 luz kosmiczny wielkie gały zrobiłam.Stępelek w paszporcie psa o dokumentu od słuzb celnych Rosji i wyjazd. [/quote] az nie chce mi sie wierzy, ze jaz tak sie ucywilizowali nasi przyjaciele. [B]Klekatka[/B] wytlumacz mi, czy po stronie polskiej chodzilas od BARU do BARA w celu zakupienia ubezpieczenia OC.Ja nie bardzo kojaze tych Barow , a wybieram sie do Kaliningradu. A drugie pytanie to jak wysylalas zgloszenie,no i na ile wczesniej.