-
Posts
411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kliwia
-
Nareszcie dotarlam do domu ( godzine temu ), po bardzo milo spedzonym dniu na wystawce i kolacyjce u przyjaciol. Wystawa byla super ,szczegolnie pod wzgledem towarzyskim. Milo bylo poznac nowych dogomaniakow szalenie sympatycznych i wesolych panow:[B]Zadziornego i Bosa z zona i corka.[/B] Ciezko byloby nudzic sie w ich towarzystwie. [B]Gratulacje dla wszystkich wystawiajacych i wygranych.[/B] Szczegolnie dla [COLOR=blue][B]Cesarii i Jazona[/B][/COLOR] za ich cukces Niestety w show weteranow nic nie zwojowalismy. Podam jeszcze do wiadomosci ,ze [SIZE=3][B][COLOR=blue]Enola z Turzycowych Knieji[/COLOR] [SIZE=2]wygrala [/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=2][COLOR=red]III miejsce[/COLOR] w juniorach i[/SIZE][/B][/SIZE] [B] [COLOR=red]I na Grupie [/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4][COLOR=green]Wielkie gatulacje[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][COLOR=black]i trzymam kciuki za jutrzejszy ciak dalszy.[/COLOR] Dobrej nocki wszystkim . [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B]
-
To gdzie sa ci profesjonalisci.:shake:?????????????
-
[quote]Napisal :[B]zadziorny [/B]Na zdjęciach widać, że trzeba mu tylko drobnych poprawek i ostatecznego "szlifu", a będzie super :multi:. Jednak do wystawy zostały jeszcze całe cztery tygodnie i obawiam się, że zdąży on do tego czasu nieźle zarosnąć :evil_lol:.[/quote] [B]Zadziorny[/B] napisales [B]Ali [/B]to co ja przed tygodniem na pw. Mam te same obawy .Ten szlif to pestka ,ale co zrobic zeby powstrzymac wzrost wlosa?.:shake:
-
[QUOTE]Napisal [B]zadziorny[/B]:Lepsze to niż "mądrości" takiego amatora jak ja :oops:[/QUOTE] [B]Zadziorny[/B] mam wrarzenie, ze prosisz o komplementy.I dostaniesz je. Bo zadnego "amatora ":razz: w Tobie nie dostrzeglam.:shake: a co ....? [B]Nitencja[/B] powodzenia , dobrze bedzie. Matisek napewno pieknie wypadnie!:kciuki:
-
A mnie silownia i gimnastyka wykonczyla . Ale wlasnie zakonczylam to bojowe zadanie postawione przez [B]Ali.[/B] Tez ide do wyra .A moze nie warto o 6.00 trzeba wstac .:razz: [COLOR=blue]Kolowowych snow wszystkim[/COLOR].:sleep2:[COLOR=black].[/COLOR]
-
[B]karenina[/B] i oto wlasnie chodzilo .Dzieki. Ja nie moglam tego zalacznika znalesc.
-
[B]Ibolya[/B] a dowiedzialas sie jak urzeduja w konsulacie RU?
-
No wlasnie ta weteranka to moja. Jak to dobrze, ze zglosilam do weteranow bo po Legionowie podtrymowalam wlos i jest kiepski.:shake: [U]Ale bede.[/U]
-
[B]Zadziorny [/B]jak to dobrze, ze wstawiles stawke w lodzi ,bo ja nie znalazlam.:multi:
-
[B]Witajcie kochani. [/B]Dlugo mnie nie bylo ,ale nie bede sie tlumaczyc.:puppydog: [B]Ali [/B]na pw. napisze Ci na temat wykonczenia Deryla. [B]Vigor[/B] dla Ciebie dyze gratulacje ,a dla Diuny caluski. :buzi: Niech sie dobrze opiekuje ta gromadka.
-
[QUOTE]chodziło mi własnie o stawkę ilościową... Bogusia, mogłabyś podać linka bo ja nie mogę tego znaleźć... jedyne co znalazłam to obsada sędziowska... pozdrawiam[/QUOTE] No wlasnie i ja mam z tym samym problem.:shake: Podajcie link,prosze.
-
[QUOTE]Napisal [B]Nigdy Nigdy:[/B]Czy to ma jakieś znaczenie, z punktu widzenia zdobycia Ch. Rosji, czy nie koniecznie? Niech mi ktoś mundry powie, bo nie za bardzo wiem na co się nastawiać, a widzę, że komunikacja ze Związkiem w Rosji do prostych nie należy :roll:[/QUOTE] Nie ma znaczenia.:shake:
-
[quote]Napisal;[B]Gazus[/B] A jak nie ma Championatu, to potrzeba bodajże 6 CAC.[/quote] Tu poczytaj:[U][URL="http://www.spaniel.pl/index_pl.htm"]http://www.spaniel.pl/index_pl.htm[/URL][/U] [B]Gazus[/B] nie oplaca sie,chyba ze bardziej ci zalezy na CACIBie(i masz pewnosc). Ja tak wystawilam rok temu ,niedokonczonego Ch.pl. Wrocilam z res.CACIBem i CACem bez prawa ch.ru.:shake: A co do klasy uzytkowej ,to popieram wystawianie w tej kl. Rosjanie nie robia psom uzytkowosci. [B]Musialek [/B]tu sa wszystkie wystawy:[U][URL="http://www.rkf.org.ru/ru/shows.htm"]http://www.rkf.org.ru/ru/shows.htm[/URL][/U]
-
[QUOTE]Napisal ;[B]Basik[/B]A jaki to klub organizuje? [/QUOTE] Jakis klub "Faworit" [CENTER][FONT=Arial][SIZE=2]22-23 июля[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Калининград[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]КОО КК ФАВОРИТ, РФЛС[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Расписание[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2](0112) 71-26-18, 70-02-35, [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [/CENTER]
-
Potwierdzam wiadomosci podane przez [B]Magik.[/B] -Na show CACIB i tak samo show CAC wystarczy 1xCAC dla Ch. jakiegos kraju zrzeszonego w FCI. -I nie trzeba wystawiac tylko w klasie championow. W kazdej kl.jest CAC. -Na potwierdzenie z wystawy styczniowej i marcowej dogomaniacy wrocili z CH.Rosii. -mozna zaplacic w dniu wystawy tylko trzeba to napisac na zgloszeniu. Wszystko jest opisane na poprzednich[B] topikach o Kaliningradzie.[/B] Ja jade w maju na CACa i tez na maila nie odpowiadali.:shake: Ale wyslalam Faxem, rozmawialam po rosyjsku. Ten sam klub organizuje CACIBowa,bo jest ten sam nr.tel. ten tel/fax ma podane bledne kierunki [FONT=Arial](0112) 71-26-18, 70-02-35, [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/FONT][/EMAIL] [B]USH[/B] [U]Prawidlowo jest tak:[/U][COLOR=red][B]007 (4012) 71 26 18[/B][/COLOR] nie ma problemu z dodzwonieniem sie i puszczeniem Faxu kilka razy w tygodniu siedza w zwiazku.
-
Otrzymalam wiadomosc z zarzadu Bulgarskiego. -Zgloszenia przyjmuja do 10.lipca -kazda wystawa po 35E -i adres pocztowy Sedziow nie podali.:shake:
-
To kto jedzie na sobotnia CACowa????????????????:cool3:
-
[B]Ela[/B] fotki swietne. a szczegolnie ten [COLOR=blue]irokez:[/COLOR] [COLOR=#0000ff][/COLOR] [COLOR=#0000ff][URL="http://img526.imageshack.us/my.php?image=2006042001211qg.jpg"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5043/2006042001211qg.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
-
[quote]Napisal [B]Ali:[/B]A ja rwę i rwę i rwę... Nie mam wyjścia, skoro [B]zadziorny[/B] stoi mi nad głową z tym bejzbolem...[/quote] Rwij [B]Ali[/B] rwij , a najlepiej 5 tygodni przed wyst. w 50% i tak systematycznie co miesiac. Bedziesz zawsze miala wystawowego psa.:cool3:
-
[B]Ibolya[/B] to sytuacja byla powazna .Ale nie dziwie sie suni,ze zwiala. Rozumiem, ze musialas bic siostre:mad: [SIZE=1][COLOR=deepskyblue]po plecach[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2], ale dlaczego jeszcze krzyczalas na nia?:shake: nie pojmuje??????????[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]A nie zapomnij jutro o Zarzadzie.[/COLOR][/SIZE]
-
To pojedz w dwie osoby i spotkamy sie na granicy w Bezledach:razz:
-
[B]Ibolya [/B]urocza ta Zuzia, a na tle tej gromadki to jak [B]maskotka [/B]wyglada:lol: Swietnie, ze tak doskonale sie zgadzaja. A moje suki w piatek pojechaly na dzialke i przez pilke doszlo do draki jakiej jeszcze nie bylo :olympic: . Cieszko bylo je zozdzielic.:mad: Ale obie wyszly bez zadrapanie na szczescie.:shake: To Kliwia ,zadziora jedna :-x Gaja jej na wszystko pozwala, a tym razem sie postawila . Koncze, bo trzeba isc jeszcze na:painting: i jutro z nowymi silami i pystymi zoladkami stawic sie do "boju stolowego." [B]Jura[/B] milo bylo osobiscie Cie poznac, w legionowie.:cool3:
-
[B]Witam Swiatecznie wszystkich.:cool3: [/B] [B]Ibolya [/B]Stadko piekne , a Zuzanka coraz piekniejsza, nareszcie zniknal z jej oczu strach. [B]Ali [/B]to swietny pomysl z tym adility. Tym psom, tak bardzo potrzeba duzo ruchu, a jak jeszcze przy okazji mozna paru sztuczek i posluszenstwa nauczyc,to jest [COLOR=red]super[/COLOR].!:lol:
-
Czy ktos jedzie do tego kaliningradu ? Czy tylko ja ?:shake: Nie widze chetnych.!:shake:
-
[B]Ela-h [/B]piekny pokaz nam zrobilas. Lucy jest przepiekny, niech sie zdrowo chowa . [B]Ibolya[/B] kiedy pokazesz fotki Zuzi? Juz nie moge sie doczekac.!