Dorotal,
Czy do Brna jedziesz na 2 dni? bo ja mam w sobote CACIBA a w niedziele terrashow?
Niestety nie bylem w sarajewie, bo bylo za malo chetnych 3-4 osoby, a wtedy impreza byla zbyt droga. Im wiecej osob tym impreza robi sie tansza.
Nie moge zrozumiec dlaczego nie orgnizujemy wspolnych wyjazdow autokarowych tak jak robi to polowa europy. W Wlnie widzialem autokary z finlandii i rosji. Tak samo w czechach. Na stronie wloskiej wizialem ostatnio ogloszenie o wyjezdzie autokarowym na swiatowke do Polski!!! Wiem ze jest biuro amerykanskie ktore organizuje wyjazdy na swiatowki, Crufta etc. A jest tyle ciekawych wyjazdow np z rekrutacją na Crufta w 2007 roku, albo ciekawe krajobrazowo, etc. Mysle ze nie ma co czekac na nasze oddzialy albo centrale warszawska, bo .... nie bede konczyl, wszyscy wiedza.
Wszystkich dogomaniakow zapraszam do dyskusji na ten temat, tutaj albo załózmy nowy topic - autokarem na wystawy zagraniczne- co Wy na to???