Jump to content
Dogomania

teqquila

Members
  • Posts

    3672
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teqquila

  1. [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/8aae8de37f111bbemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/155/4cde5ea38a59e1bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/136/19dc03f6a853bcf9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/136/20ed2763e41f2c1fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/136/82b1b02dd1397170med.jpg[/IMG]
  2. a teraz troszke zdjec zwierzaczkow [IMG]http://images26.fotosik.pl/155/d2fa6ee9729f9458med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/154/1dc9d9c5378ed3cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/136/46589f676bda6e8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/154/8e14d270006f865fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/136/a95b12856ace21f3med.jpg[/IMG]
  3. [quote name='zuzolandia']kaj sie zas smykosz????????? jo CI zyczen sklodac niy byda bo jo ciem osobiscie obsciskom na zywca ;-) i predzenta dom fajnego ;-) buzioliiiiiiiiiiiiiiii takie pourodzinkowe;-)[/QUOTE] [B]no troche mam robotki opowiem jak przyjedziesz bo za duzo pisania :evil_lol::evil_lol: oooo prezenta tom sie doczekac ni moge :evil_lol::eviltong:[/B]
  4. [B][quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć pourodzinowa [IMG]http://anna.katowice.w.interia.pl/1/buzki.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Siemaszka :evil_lol: [quote name='Izabela124.']A ja dzis zloz zyczonka Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestała marzyc, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafiła dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy sie tak jak tego pragniesz. [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/6497/rroze20gj9.jpg[/IMG][/QUOTE] dziekuje bardzo :calus::buzi: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]przyszłam... ale Cię nie było... zdjęć też nie było :diabloti: (a poprzednie już widziałam) no to se idę :eviltong: buziaki :loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] te se idz :P i tak wrocisz :eviltong::p:evil_lol: [quote name='Medorowa']Spóźnione, ale szczere NAJ... NAJ... :Rose:[/QUOTE] dziekuje :buzi::calus: [quote name='Izabela124.']Witanko:loveu:[/QUOTE] siemka :evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Tequilasta co tam? :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] a nic troche zarobiona :evil_lol: siemka [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]A ja bym chciała wiedzieć co to za krówkowy torcik :grins: witaneczko Tysiaczkowa :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] siemaneczko a torcik hmmm..pysy :D taki jak krowki te cukierki :multi::evil_lol::eviltong::p[/B]
  5. [B][quote name='Klaudia :-)']wszystkiego najlepszego:-):-)[/QUOTE] dziekuje:calus::buzi: [quote name='amigo i ja']Nooooo... Tyśkowa o można uznać że wczorajszy krówkowy torcik to [B]1 część[/B]:diabloti: prezenciku na urodzinki. Najlepszego wszystkiego, życzę Ci: żebyś ty wreszcie się sprecyzowała i na jednego sąsiada już tylko polowała ale żeby to był ten najlepszy wybór, żeby chłopaki nasze się ze sobą nie żarły no i żebyś się wreszcie uposażyła w komputer co byś częściej na gadulcu bywała. no i najlepszego! jeszcze [B]muszem[/B] Ci w na żywca złożyć życzenia.[/QUOTE] Kasiu dziekuje krowkowy torcik byl pyszny :cool3: niech zaluje ten kto nie przyszedl hehehe no sprecyzuje sie jak bede pewna hehe jeszcze mam troche czasu :eviltong: no chlopaki jak to chlopaki a komputer juz prawie prawie <sama wiesz> a na zywca tom ciekawe bedzie :evil_lol::buzi::calus:[/B]
  6. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]URODZINKI????? SUPER!!!! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ KOCHANA :loveu::loveu::loveu: Torcika przyniosłam [IMG]http://www.24cukiernia.pl/zdjecia/m/RAFAELLO.jpg[/IMG] I kwiaty rzecz jasna :loveu: [IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-235.gif[/IMG] [/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] Torcik bardzo dobry Kwiatki piekne :buzi::calus: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]sto lat sto lat:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: mój Ty wodniczku Szuwarku :p :calus: wszystkiego naj naj!!:loveu: a to dla Ciebie:) [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/748.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/QUOTE] dziekuje bardzo :buzi::calus:[/B]
  7. [B][quote name='zuzolandia'][URL]http://img516.imageshack.us/img516/6716/cimg0259gf8.jpg[/URL] pikne te dupencje pikne hihihihihihihihi a tyn szrank mi sie podobo ;-) un jest taki waski czy to takie zludzenie tylko? buzioleeeeee kusioleeeeeeee ;-)[/QUOTE] jaki sznurek ?? :evil_lol: Ruda po tej jednej dupencji mizialas :evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://img516.imageshack.us/img516/6813/cimg0285fq3.jpg[/URL] no niee jakie wypaski małe:loveu:[/QUOTE] hehe taki smiszne pokemoony :evil_lol: [quote name='Jagoda*']Na co były "wzięte"? Na osobisty urok Pańci?;) [URL]http://img516.imageshack.us/img516/6813/cimg0285fq3.jpg[/URL][/QUOTE] tak na urok panciusi :evil_lol: [quote name='Alicja'][CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:Rose: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Wszystkiego Naj Naj Najlepsiejszego :B-fly::new-bday::B-fly: :laola::popcorn::laola: [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/QUOTE] dziekuje Alu :calus::buzi::drink1::beerchug: pijemy dzis :evil_lol:
  8. [B][quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć super fotki. Widzialam psy z tyłu - doopki :loveu: [url]http://img516.imageshack.us/img516/6716/cimg0259gf8.jpg[/url] I z przodu - mordziaszki :loveu: [url]http://img516.imageshack.us/img516/4384/cimg0281as3.jpg[/url] A gdzie z profilu :mad::mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] nie ma z profilu :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:syćkie pikne ino co jest w tej szafie :razz::razz: [url]http://img516.imageshack.us/img516/6716/cimg0259gf8.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] sucha karma hehehe :evil_lol: [quote name='Medorowa']Ale fajny kolor ścian:p:p[/QUOTE] niom fajny fajny :evil_lol: [quote name='Klaudia :-)']panowie super wyglądają razem:-)[/QUOTE] niom fajnie ale juz sie tak nie kochaja :evil_lol: [quote name='Izabela124.']Hejka [url]http://img516.imageshack.us/img516/6716/cimg0259gf8.jpg[/url] a te dupsa to oni mi pokazuja?:mad:[/QUOTE] nie pokazuja swoje kleszcze :evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Tyśkowa co to ma być....kilka fotków wstawiłaś i co myslisz że możesz se już iść...... chono tu poplocić ino jussszzzz :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] nie mam wiecej hehe :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:Tyśkowa ....no.....kaj TY :razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a poszlam se troszeczke [quote name='Medorowa']Choo no tu Tysiek:cool3:[/QUOTE] Tysiek czy Tyskowa :p [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]jak z młodszym braciszkiem :evil_lol: [url]http://img516.imageshack.us/img516/4384/cimg0281as3.jpg[/url] [/B][/COLOR][/QUOTE] niom maly braciszek taki hehehe [/B]
  9. [B]Siema Klockowa :) lololo ile fajniastych fotencji hehehe :loveu: pinkne zdjeciochy bo piekny pieseczek :evil_lol: dresiki tyz fajne hehehe [/B]
  10. [B]nom dam kilka zdjeciochow Tysienka mego :cool3::eviltong::evil_lol:[/B] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8708/cimg0258yv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6716/cimg0259gf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4384/cimg0281as3.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8767/cimg0282oi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6813/cimg0285fq3.jpg[/IMG]
  11. [B]Siema Klocusiowa no ladnie szkoda zem zdjecia ochroniarzowi nie zrobilas hehehe :evil_lol:[/B]
  12. [B]Siema ma :evil_lol: tom ja znow do Ciebie przyszlam by Ci milo bylo :evil_lol:[/B]
  13. [B]Siemka ALu hehe widze Pana psa z bulecka dobrze ze kabla nie wcina :evil_lol:[/B]
  14. [B]Siema Basia :evil_lol::evil_lol:zzazdrosna nasa hehhe[/B]
  15. [B]Siema Bimbrowa :evil_lol::evil_lol: [/B]
  16. [B][quote name='tygra']cześc Tyśki :)[/QUOTE] Siemka Tigerki [quote name='apple'][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/curtsey.gif[/IMG][/QUOTE] a Ty co mi tutaj robisz?? :cool3: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć moja gadzinko:multi: przyszłam się przywitać :diabloti: P.S. i nie zdradzaj mnie z Rudą, bo zazdrosna jestem :eviltong: :evil_lol: [/B][/COLOR][/QUOTE] Siemka gadzino a tom badz zazdrosna byde z Ruda :eviltong::p [quote name='Izabela124.']Witanko Kiedy dasz jakies foteczki?[/QUOTE] a nie wiem czy mam jesce jakies fotencje :evil_lol: [quote name='zuzolandia']TYSKOWOOOOOOOO!!!!!!!!! Jozem siem zgodzila na jednego sasiada !!! innych to kryjom pogonia jak przijada i do hasioka wciepna !!!! KCM;-)[/QUOTE] tom pogon bom ja mowie ze tylko jeden sasiad jest hehehe wiecej nie znam :evil_lol::eviltong: tyz KCM [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko .....pobudka ...:eviltong::eviltong::eviltong:było iść spać a nie czekać na striptisy Rudej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.psp12.stalowawola.pl/publikacje/glowna_pliki/dzwonek.gif[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] hehe Alu ju wstadnieta tylko od ranka kompka nie mam bom rodzice sa po nocy [quote name='Imbirka']Chudzinko moja, utucz się troszkę ;) [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/272806[/url] :p[/QUOTE] teraz mnie utucze a potem nad morzem bedzie ganiac :evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]O masz :splat:przyszłam do cię coby uciec przed tym dzwonem a ona nawet tu dzwoni :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] no wszedzie dzwoni ta Ala nasza:evil_lol::loveu:[/B]
  17. [B]hej hej Ruda :p tom ja :p:p dziewuchy sa zazdrosene hehehe :evil_lol::evil_lol: Widzialam kudłate fajne lozko maja hehhe[/B]
  18. [B]a to Baska o jojcach goda hehehe no tak mozna bylo sie spodziewac hehehe o ja Ozzy z kolega hehhe !! ze siem jedna butelka bawily :evil_lol:[/B]
  19. [B]hehe bo po co na jednym dzialac ?? jak juz bede wiedziala ktory to ten odpowiedni tom reszte siem zostawi :evil_lol::evil_lol: Loprocz Rudej :eviltong::evil_lol:[/B]
  20. [B]Siemka Klockowa do Ciebie tyz przyszlam :) Klocka widzialam :) kcialam kupic taka sama zabawke Tyskowi hehehe:evil_lol:[/B]
  21. [B]siema Jabluszkowa ty ma wpadlam do Ciebie by ci smutno nie bylo :diabloti:[/B]
  22. [B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tyśkowa :multi::multi::multi: już jest ósma :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] za wczesnie po wczorajszym hm.. dzisiejszym by wstac o tej porze [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Przyszłam do cie ....... i nie tak na szarym końcu jak ty do mnie:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] nie przychodze do cia na szarym koncu :eviltong: [quote name='Izabela124.']Hejka pietruszeczko:evil_lol::eviltong:[/QUOTE] siema marchewecko [quote name='amigo i ja']Siemka Tyśkowa z sąsiadami flirtująca :lol:(w sumie to na dwa fronty:evil_lol: działająca:lol:)[/QUOTE] hehe ja mam jednego sasiada z ktorym flirtuje hehehe :evil_lol: a skad ci sie kilku wzielo tom nie wiem :evil_lol: i cicho badz bo Ruda zazdrosna bydzie[/B] :evil_lol:
  23. [B]siema ma kochana Ruda :p[/B]
×
×
  • Create New...