Jump to content
Dogomania

teqquila

Members
  • Posts

    3672
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teqquila

  1. Julia nie zapomnij my tez mamy transport wiec nie bedziemy sie musieli tluc autobusami :)
  2. hehe zawsze do uslug :P :) na kazdym zdjeciu Mika sie usmiecha :)
  3. no to ja wkleje zdjecia miki z treningu :) [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/2580/m0qq.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/2526/m21xh.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/7741/m18eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/4450/m35mi.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/6684/m51bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/7469/m62of.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/3694/m78dp.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/2204/m88am.jpg[/IMG] [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/9921/m97il.jpg[/IMG]
  4. a oto 2 zdjecia znudzonego Imbirka :) [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/501/a2la.jpg[/IMG] [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/2926/a18hd.jpg[/IMG]
  5. Ewa tak jak obiecalam Tyson w obrozy :P [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7856/a60sj.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2347/a79yp.jpg[/IMG]
  6. i oto kolejna porcja foteczek specjalnie dla Was :) zcaynam jesc kostke a tutaj pani mi fotki cyka [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2775/a4df.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/5453/a16vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/15/a20co.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9431/a36ec.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8351/a47sa.jpg[/IMG] a oto juzaczka nasza :) [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8665/a54bb.jpg[/IMG] z treningu [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5890/a85ut.jpg[/IMG] tutaj z Dagonem [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3895/a99ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4921/a108fl.jpg[/IMG] a tuatj pies ktory wszedl po siadce [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6788/a118tu.jpg[/IMG]
  7. bell ja tez przeepraszam !!ale Tysik nie mial sil :) ps troche spoznione lae wszystkiego najlepszego mam nadzieje ze prezent od nas wszystkich sie podoba :) a i zapraszamy 3 czerwca na stawy stefanskiego :P
  8. hehe mozliwe a moze kolacje na ogniu zostawila i juz sa u niej 4 jednostki strazy pozarnej :)
  9. no wlasnie Ewa powiedz nam dokladnie czy przyjezdzasz ?? bo my tu mamy nikczemny plan
  10. to my sie cieszymy bo cos mi sie o uszy obilo ze w sobote na spacer przyjezdzacie :P tak tanio sama bylam zdziwiona i dlatego kupilam :)
  11. o nowe foteczki jakie sliczne :) a ubranko nowe to tak juz jest tzreba sie wytarzac :)
  12. no to chyba Imbirek bo tam widze siadke a Tyson przewaznie jest przypiety do tych zielonych pretow :)
  13. Fauka masz pw
  14. hehe a no widzialam kiedys ludzi tam sie chyba moczyli :P Tyskowi podobala by sie taka kompiel bo by go tylko do brzucha zmoczyla bo on dalej nie wejdzie :) oleg no bo niektorzy wlasciciele tacy sa :/
  15. hehe no wiesz co Ewa takiej Cie nie znalam taka cicha spokojna na spcerze a tutaj prosze :) biedna Tigra pancia o tobie zapomniala :) wiesz Cimi mi sie kiedys podobaly i kupilam jakos tak kolo 30 zl kosztowala :) ale zrezygnowalam po jakis 3 tygodniach bo moje nogi byly lekko podrapane :d teraz ma lancuszek :)i obroze rogza :)
  16. Saba ja tez ale bardziej sie ciesze ze mo pies zmienil podejscie :) wczesniej naprawde to byl problem Saba ma racje to raczej wyglada ze ze strachu tak sie zachowuje ale przyjdz na szkolenie w jakim wieku jest piesek ?? pewnie na poczatku bedziesz przychodzila na przeczkole by piesek zaczol sie przyzwyczajac do innych psow i ludzi :)
  17. Saba musze Cie zaskoczyc bo moj pies po kursi 4 miesiecznym przestal byc agresywny w stosunku do psow i tak samo do ludzi :) no prawie do psow bo jesli jest jakis pies ktory sie zuca na niego to czasami jeszce mu sie zdarzy zawarczec ale juz nie mam problemu bo mowie noga i pies gzrecznie idzie przy nodze :)Fauka my tez mielismy ten problem :)i tez w tej szkole sie szkolilismy a teraz uczeszcamy tam na agility :)
  18. hehe no kotki czyscioszki :)ale tutaj widac ze sie zaslaniaja juz mialy dosyc fotografowania :d
  19. hehe Ewa trzeba byc ostroznym :) a co do obrozek z cwiekami tez mamy taka :) ale nie nosimy bo niestety moje nogi cierpialy :) cwieki mial obroza takie jak na zdjeciu :) moge zobic Tyskowi zdjecie w tej obrozy :) jak chcesz:P
  20. no w Parku Sledzia jest woda:) i fonntanna tam chyba tez jest :P:d widzialam tam psy sie kiedys kompaly ale ludzie tez wchodza :P
  21. no tak Julia pomyslialm sie i myslalalm ze to dupka Tysika :d Mika fajnie wyglada na podium :) tylko ja bym zrobila troche blizej zdjecie :)
  22. najmniejsza to yorczek sunia :) troche wiksze to silky terrier ale wlasciciele twierdza ze to york :) no i najwiekszy to Tysik :P:d bell Tysik wycalowany :)
  23. no no jaki elegancki pies :) Madzia jezeli chcesz kupic w pelnen misce ja tam kupowalam za przesylke placiz 8zl a od zamowienia minely 2 dni i juz mialalm komplecik w domku:)
  24. no my albo pojedziemy na trening albo na spacer :) ale jezeli Opka ma byc na treningu to wybierzemy trening:) bell mi wszystkie cukierki smakuja :) hm... a Tysio mu chyba tez wszystko jedno :)
  25. eh juz sie na niego Klaudia nie gniewam :P chociaz ze beiga z garcja hm prawda :) ta jego dupinka :P:d
×
×
  • Create New...