ja na szczescie mam kilku polismenow znajomych !! ale pierwszy raz jak podjechali tom wszystkie staruszki w oknach siedzialy i plotkowaly:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Madzia toz to wiemy ze lubisz dyskutowac
no tak jak po nocy sie z policjantem szlaja tom sie w dzien spac chce :evil_lol::evil_lol:
e to fajnie masz bom ja w strazy jak sie napilam mocnej kawy <bardzo mocnej > tom spac w nocy nie moglam :evil_lol::evil_lol::diabloti:
Julia :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: to co ze gdzie inndziej wazne ze mamy kwatery :multi::multi::multi:
a sklerozy nie mam bom lykam takie tabletki na nia
pewnie za cicho mowilas :evil_lol::evil_lol:
niet bom sie wstydzem :evil_lol::evil_lol: no mniej wiecej chyba ile ty nie ?? bo ja nie pamietam ktos kurna byl z mojego rocznika :diabloti::diabloti:
na kawke hm... no mozna ja wole mocniejsze trunki :evil_lol::evil_lol:
Ewa no wiesz :hmmmm: ile lat nie pamietam do domu dopiero w niedziele wieczorem wracam :evil_lol::evil_lol: